Jump to content
BulForum.com

Stiga ve4e, kruv pote4e!!!


za kogo pyrviq put e po-pritesnitelen?  

322 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А защо няма отговор:"И двата пола"?

Не конкретизирайте така строго.Има прекалено много субективни фактори,дечица мои :lol:

И спрете да дрънкате глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Баси , очите ми отдавна не са били толкова ококорени...чета и се чудя, и се мая...какво става с тоя народ ?!?!

Кой знае , сигурно след 1, 2 години ще е модерно да губиш девствеността си на 13...и то от професионалист...водят те вашите, плащат и някоя едрогърда мацка или мускулест пич те оправят набързо. Чиста работа...на кой са му притрябвали чувства...

Link to comment
Share on other sites

Баси , очите ми отдавна не са били толкова ококорени...чета и се чудя, и се мая...какво става с тоя народ ?!?!

Кой знае , сигурно след 1, 2 години ще е модерно да губиш девствеността си на 13...и то от професионалист...водят те вашите, плащат и някоя едрогърда мацка или мускулест пич те оправят набързо. Чиста работа...на кой са му притрябвали чувства...

Защо след 1-2? Та то вече е модерно :( Днес повечето искат да опитат по рано.

И двата пола се притесняват, но при момичетата всичко е свързано с повече мечти и най-вече жертви... Направиш ли го веднъж, остава си завинаги, а, недай си Боже, да се окаже и прекалено неприятен за момичето... Тогава се получава и емоционална травма :( Но тук вече навлизаме в друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Защо след 1-2? Та то вече е модерно :( Днес повечето искат да опитат по рано.

И двата пола се притесняват, но при момичетата всичко е свързано с повече мечти и най-вече жертви... Направиш ли го веднъж, остава си завинаги, а, недай си Боже, да се окаже и прекалено неприятен за момичето... Тогава се получава и емоционална травма  :( Но тук вече навлизаме в друга тема.

Ми ако е прекалено неприятен за момчето?!Все се оплаквате колко било гадно.Ми на нас наиш кво ни е?Не говоря за няква болка,ма емоционално сме за психиатър.

Да бе,на нас не ни остава за цял живот.След това може всеки път да ни е първи.

Edit:Да бе,повече мечти.Ние си мечтаем за това всяка нощ. :P И после става гадно. :sick

Link to comment
Share on other sites

Ами аз затова казах, че и двата пола се притесняват. Моето мнение е, че при момчетата притеснението идва от мисли като "Дали ще се справя? Дали ще и хареса?". Естествено, когато и двамата са девственици, по-скоро момчето взима инициативата, но представи си страха от болката... Девствеността при момичетата е по-ценна, защото при тях (вече казах) загубата и си е направо жертва. Естествено, че при мочетата първият път си е единствен, не отричам това, но никой не би могъл да разбере дали си го правил, докато всяко момче може да разбере как стоят нещата при момичето и това може да доведе до усложнения във взаимоотношенията...

Link to comment
Share on other sites

ops "mimi boq" nevijdam kakyv e problema ot tova 4e moje da ima nqkakyv problem pri vzaimootno6eniq m/u mimi4e koeto ne e destveno i mom4e koeto... nqma zna4enie. To sy6testvuvali vryzka otno6eniq i ne6to pove4e tova ne bi trqbvalo da e ot zna4enie. A i po vyprosa za spetzializiranoto otvartqne na momi4eta to takova mqsto ima v plovdiv. :woot

Link to comment
Share on other sites

Като гледам повечето мнения добивам чувството че или много хора се лигавят и приказват неща, които не мислят наистина, или този свят става все по-неудобно място за "нормалните" (или "традиционномислещите" - както предпочитате). Лични поздравления към PSYCHOSIS. Хубаво е, че все още има хора за които някои неща са смущаващи. Лично аз смятам, че и на 15 (да не говорим за 13) повечето хора са си деца и не им е работа да се занимават със секс, понеже си нямат идея какво означава връзка между мъж и жена. Това "преждевременно развитие" най-често води до емоционални изкривявания и хората си изграждат ценностна система, която аз смятам за (меко казано) погрешна. Вярно че свободата на личността е хубаво нещо, ама у нас тя се изражда в слободия във всички отношения. А ако ще става въпрос за крайности май тая прекомерна разкрепостеност е по-лошата крайност.

Ако има обидени sorry. Не искам да изнасям проповеди и така или иначе не мога да преча на децата да се чифтосват от малки щом искат. Просто никога няма да разбера начина им на мислене. Аз като бях в 6-7 клас и си харесвах някое момиче, дори в мечтите си не ми е хрумвало да правя секс. В крайна сметка си има време за всичко.

По темата-това кой се притеснява повече зависи основно от емоционалността на човека и чак след това от пола. В тези неща няма общовалидни правила.

Link to comment
Share on other sites

mislq 4e "oceansoul" e absolutno prav i trqbva da ima obideni. 6 - 7 klas emi lo6o rdno 4e neznae6 za kakvo stav vypros syvsem drugo e posleditzite ot tova 4e moje6 da si sasipe6 jivota, a da ne govorim za tozi na partniorkata. eee mislq 4e sym prav. :angry:

Link to comment
Share on other sites

mislq 4e "oceansoul" e absolutno prav i trqbva da ima obideni. 6 - 7 klas emi lo6o rdno 4e neznae6 za kakvo stav vypros syvsem drugo e posleditzite ot tova 4e moje6 da si sasipe6 jivota, a da ne govorim za tozi na partniorkata. eee mislq 4e sym prav. :angry:

Оооооо,и ти не знаеш колко си прав!

Link to comment
Share on other sites

Радвам се момчета,че спряхте да се правите на мъже.Нито е мястото, нито темата. А по самата тема съм съгласен с някой, който беше казал, че зависи от вътрешното състояние на човека.Важна е емоционалната нагласа.

Link to comment
Share on other sites

Хъх,моят първи път,еххх как не го помня с нищо/освен че свърших ужасно бързо :woot /.Просто не беше с правилен човек,но както и да е.Кой се притеснява повече-всичко си е до човек.Майната му дали имаш химен или не.Аз не се притеснявах въобще,голяма работа,то е ясно,че при всичко първият път е най-скапан,така че не му мислих.

Link to comment
Share on other sites

първият път е най-скапан

Мдам, май френд, скапано беше...Какво си представях, какво стана. Кофти. Ама то винаги е кофти като си имал големи очаквания за нещо, а то се окаже посредствено.

Link to comment
Share on other sites

Помня,че когато спах за първи път с момче ме болеше доста и му казах:Ако не се получи до 5 минути ще умра девствена...Не беше много романтично... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз поне нищо не си представях,знаех си,че ще е нещо прецакано,както всичките ми първи пъти във всичко.Браво бе ХЕКТИК,умрях от смях като я прочетох тази реплика,но поне си запомнила с нещо първия път

Link to comment
Share on other sites

никой не може да си забрави сефтето. а и с течение на времето спомените за него стават все по -хубави. освен ако поначало не са били лоши де.

а на мойто сефте не й позволих да ме усети, че съм назад с материала. така и не ми повярва като й го казах. ма ако ще. аз си я харесвах и обичах, защото исках поне първия път да е така. и ми беше хубаво.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Няма к'во да си говорим глупости,момците се притесняват не по-малко от момите,щото обикновено не си признават,че им е за пръв път.

Прав си...че дори и повече. ;) Нали трябва да се представят достойно....аз обаче тогава си признах :)

Ама после, нали

Да бе...така беше....ти да не си гледал отнякъде? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък сигурно съм най-прецакан от вси4ки :( БЯХ ПИЯН И НЕ ПОМНЯ НИЩО :( !!! Ей това вече е гадост :sick

Link to comment
Share on other sites

"Гадост е за нея. Ако я е имало" - В какъв смисъл?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...