Jump to content
BulForum.com

Stiga ve4e, kruv pote4e!!!


za kogo pyrviq put e po-pritesnitelen?  

322 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Според мен момичетата - щото отиде ли веднъж връщане няма.... освен с хирургическа намеса :tongue

Освен това те имат повече илюзии за тези неща.

Link to comment
Share on other sites

Ей, Sad3, ти отде знаеш бе? Да не шпионираш, мръсник такъв!

И на нас да кажеш после. :woot

Link to comment
Share on other sites

Ами и за двата пола си е притеснение.Просто при момченцата това е начин да се похвалиш пред приятели за да те научи цялата махала.При момичетата някакси е по-интимно,свързано е с болка,кръв така че те се притесняват повече.

Link to comment
Share on other sites

Ей, Sad3, ти отде знаеш бе? Да не шпионираш, мръсник такъв!

И на нас да кажеш после.  :woot

ami re6ih da gi ostavq a puk i bra4eda si q hvana pruv ta go ostavih da vidim kakvo shte napravi....Dano uspee :devil

Link to comment
Share on other sites

kofti tema podkarahte pi4ove :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Moia purvi put be6e v 8-mi klas. Momi4eto be6e ot na6ite i be6e baia otrakano. purvia put po4ti ni6to ne usetih no streliah iako. oba4e vtoria put koito be sled 7 minuti ve4e vzeh da use6tam toplinkata i mi stana gotino. eeeeeeiiiiiiiiiiiiiiii ia ne se vazbujdaite. sega moje da se namesi i niakoi admin ili moderator i da ni sekne temi4kata ama e subota ve4er i e vreme da si pogovorim i za takiva raboti. a i ne kazvame ni6to lo6o. sega ste vie :woot sega tuka ima edin bai Stanley deto sigurno mnogo 6te se smee ama neka.:)))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Mai e hubavo da zapo4ne6 s nqkoq kaka :love .. Oba4e pri men mai ne be6e to4no taka. Az bqh na gosti na edin sau4enik i dokato go 4akah na sestra mu i se be6e doe*ala i kaza svalqi ga6tite. a i tq sio be6e baq kaka. ta taka be6e. :blink: ta sega koi e na red. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...