Jump to content
BulForum.com

Stiga ve4e, kruv pote4e!!!


za kogo pyrviq put e po-pritesnitelen?  

322 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Помня,че когато спах за първи път с момче ме болеше доста и му казах:Ако не се получи до 5 минути ще умра девствена...Не беше много романтично... :wacko:

samo taka! ti napravo si go zastrelqla!!! na mqsto! gorkoto momce! :confused :love :sick

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Моят "първи път" всъщност се състоя в 3 последователни вечери, в които се опитвах да преодолея болката. Когато най-сетне се случи си казах "О, да, вътре е" и успях да се отпусна и да ми е хубаво. И наистина беше хубаво. Знаех точно с кой го искам и точно как. Знаех и защо го искам. И досега си спомням понякога с усмивка и лек трепет за този момент....и пак ми става хубаво :wub:

Link to comment
Share on other sites

Уф,моя първи път не беше кой знае колко "приятен",обаче беше с човека,с който исках, и при мен като някой хора от форума (не помня ника) не стана още на първата вечер,а поне още 3-4 след тва :D ,заради пустата болка :woot

След тва вече беше .. добре :)

А по темата не знам,аз като си говоря с разни мои приятели разбирам,че те се притесняват,не по-малко от нас ,как ще се представи,ако се занимава с девствена да не я боли,да я предразположи,абе общо взето да се представи максимално ;)

Link to comment
Share on other sites

Всичко си е до човека, и според мен нямат логика изказвания от сорта на "момичетата се притесняват повече" - all globalizations are false ...

Моя първи път беше ... доста скапан! На втория вече беше добре, но определено първия беше доста зле и нескопосано и тромаво и т.н. а като си помисля какво очаквах ... и всъщност това, което очаквах и то дойде, но година по-късно - тъй че ако първия път suxx - дерзайте :)

аааа и евентуално е хубаво първия път да си имате представа от интимност и въобще да вложите чувства - съжалявам че пак повдигам темата, но като гледам - наистина бая дечица се изказаха... Писнало ми е от малчовци дето ходят по курви да "ръгат"! Е тяхна си е загубата де ... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ми ако е прекалено неприятен за момчето?!Все се оплаквате колко било гадно.Ми на нас наиш кво ни е?Не говоря за няква болка,ма емоционално сме за психиатър.

Да бе,на нас не ни остава за цял живот.След това може всеки път да ни е първи.

Edit:Да бе,повече мечти.Ние си мечтаем за това всяка нощ. :P И после става гадно. :sick

 

 

Прав си за емоционалната страна на въпроса за мъжката половина на мероприятието.

За мен преди години това беше адски гадна психотравма - че съм причинил болка, макар и без да го искам. Ходех като парцал един месец след това. Хем всичко си беше съвсем желано и от двете страни, никой не бързаше, въобще ...

Ама ми стана гадно де. И още ми е терсене като се сетя.

edit - освен това се отрових от пиене през следващите дни, да не кажа седмици ...

 

Мене ако питате, това трябва да го прави чичко доктор с местна упойка и с ножичка. Щрак - чиста работа!

Link to comment
Share on other sites

Мене ако питате, това трябва да го прави чичко доктор с местна упойка и с ножичка.  Щрак -  чиста работа!

Аз това си го мислех доста време преди да си намеря човек да ме обезципи, даже бях питала тук-таме правят ли такива неща. Добре, че се отказах...май оттогава ми харесва да получавам болка от човека, който обичам.

Link to comment
Share on other sites

Аз това си го мислех доста време преди да си намеря човек да ме обезципи, даже бях питала тук-таме правят ли такива неща. Добре, че се отказах...май оттогава ми харесва да получавам болка от човека, който обичам.

 

 

Е, въпрос на вкус ... Ако се разбирате с твоя момък по въпроса, няма проблеми.

Link to comment
Share on other sites

Аз това си го мислех доста време преди да си намеря човек да ме обезципи, даже бях питала тук-таме правят ли такива неща. Добре, че се отказах...май оттогава ми харесва да получавам болка от човека, който обичам.

Добре го каза...болка от човека,който обичам.NICE

Link to comment
Share on other sites

Хмммм....Ти да не би нещо...Садо-Мазо....:)

Не се подигравайте с чувствата на жените.

Те си знаят кое , как и защо.

Нито ние ще ги разберем , нито те нас. Но все пак можем да се опитаме.

Link to comment
Share on other sites

Първия път винаги боли при нас... Само дето според всяка търпимостаа е различна. При мен стана от първия път, но няма сравняване нази болка. А пък чувството след това е уникано.

Link to comment
Share on other sites

Първия път винаги боли при нас... Само дето според всяка търпимостаа е различна. При мен стана от първия път, но няма сравняване нази болка. А пък чувството след това е уникано.

 

unikalno? v koe zna4enie na dumata?na zadovolstvo na oblek4enie na radost?

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

Ole o4ite mi se izcikliha napravo cqlata tema sam q pro4el ot do na nqkoi mesta o4ite mi se nasalziha na drugi se vtren4iha napravoooo !!!! a we Da StAvA EbAnA i tva e ! a pak se pak e redno da kaja ne6to svarzano s temata mi mislq 4e za parviq pat e po ...pritesnitelen.. pri momi4etata

Link to comment
Share on other sites

az puk sam jena i mislai 4e za majete e po priesnitelno ( za nqkoi) to vseki si e individualno , no vaprosa e 4e sse pritesnqvat i lo6oto e 4e kato se pritesnqt sigurno 50% ot majete parviq pat ne sa uspqli da svar6at,40% sa svar6ili vednaga , a 10% ne sa go vdignali , t.e opitvat se da se predstavqt dobre .. ama e nevazmojno

a za jenata kakvo... tq parviq pat samo leji i s :blink: e oplakva na momenti

vsi4ko koeto pravi6 za parvi pat e pritesnitelno i trudni4ko

Link to comment
Share on other sites

Pri men pyrviq pyt taka me zabolq 4e go izritah i mu kazah da se opravq sam ne me interesuva :bgrin: Mpje da vi e prozvu4alo sme6no ama mnogo bole6e :blink:

Neznam pri drugite jeni kak e no men i pri vtoriq pyt me bole6e :wacko: Mnogo e gadno taka,za6to neoje pyrviq pyt da ne boli :( Onzi go namrazih ,4e mi e pri4inil takava bolka i go zarqzah. :devil Neznam,moje bi be6e egoisti4no ot moiq strana no dosta godini mi trqbvaha sled tova za da uspeq nqkak si da ignoriram tva nepriqtno 4uvstvo pri pravene na liubov, koeto toi nasadi u men :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ми аз за това ви казвам, че е май най-добре тая работа да я свърши чичо доктор- малко лидокаин, щрак с ножичката и край. И да боли, намразваш доктора, а те са си за мразене :devil

 

Но това е нещо, което всеки сам си решава.

Link to comment
Share on other sites

:bgrin: Мда слаба подготовка е имало щом толкова ви е заболяло :bgrin: Ама наистина за момичетата си е по-емоционално преживяване :devil :devil :devil При нас мъжете ни е малко през пениса :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...