Jump to content
BulForum.com

Как наричате любимото същество?


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Обикновенно викам "Бейби",а на мен наи често "кутурак" и други такива галени глезотии.

Link to comment
Share on other sites

"Мило", "Душа", "Злато"... Що се отнася за котката - Фифи, Фанке, Животно (от Пуфи ;) )

Забелязала съм, че майка ми нарича баща ми "Гуся", идва от Владимир :woot

Link to comment
Share on other sites

тя е "чочка"

аз съм "чочи"

ние сме "чочита"

сексът е "чочкане"

циците са "чочки"

пишката е "чочко"

голяма простотия .. само се дразним ... ама ... хи-хи-хи !!!!

Link to comment
Share on other sites

Минали сме през много имена и наименования, от бебчо,злато,мачко(като мачкане и прегръщане), през прасьо и праска, коте , пикльо и пикла,муца(идва от муцкане), аз съм й викал и трътла, кокона и още много други, за които не се сещам в момента. Само за пояснение нито аз, нито тя сме дебели или "приятно закръглени" :love :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
:zzz Аз съм малко по-старомоден - според мен "бебо" и "душицо" са достатъчни
Link to comment
Share on other sites

Уф различно :>

Злато,сладкишче,бонбон :>

Напоследък нещо му викам "Мишин",той пък от край време ми вика

"Малката" :D Или пък "Мишинко"

Link to comment
Share on other sites

Ами нека помисля...бебенце,зайче-байче,злато,илииии "ей бебенце,сладичко,мъничко,златничко" и такивата му работи абе различно както ми дойде:))))))))

Link to comment
Share on other sites

Обиковено с Agarvaen сме на "Сфиньоу","идиоте мой","малко овце"и тук там "гуцо" ( така се казва прасето ни) :wub:

 

Edit:Agarvaen допълни - "Чат-пат използва и мръсник брадат или на галено - брадичко"

Link to comment
Share on other sites

Аз на моята и казвам Коки,това идва от името и - казва се Галина.Тъй като "Галина Бланка" означава "Бяла Кокошка",умалителното от кокошка е "Коки" :D ...А тя на мен - Лъвче,от зодията ми.

Link to comment
Share on other sites

попринцип зависи в какво състояние съм и дали тя е направила нещо и в зависимост от ситуацията.Най-често се употребяват изразите:Бебче,Мило,Пиле,Муцка,Миличко,Мишленце.

А когато ме е ядосала просто спирам комуникация с нея и неполучава нито една дума различна от да и не

Link to comment
Share on other sites

Най-страхотният начин, по който някога са ме наричали, е "Шефке", просто пасва на характера ми идеално! :woot А иначе аз използвам ралично обръщение за всеки един...

Link to comment
Share on other sites

Tova ne e li prekaleno lichno... Se pak kakvi sa tezi neshta... I kakvo znachenie ima kak nqkoi naricha svoqta lubima/lubim tova si e lichno tqhna rabota... Tazi sutrin sum osobeno ozloben i se nadqvam da ne govorq gluposti.

Kolkoto do samiq post, vsichko zavisi ot samata situaciq... Az po princip nai mnogo obichah da naricham priqtelkata si po ime... No ne pulnoto ili kakto i vikaha vsichkite i poznati... Kazvah i Fip:)

Imalo situacii vkoito sum seobryshtal kum neq po vzevyzmojni nachini no smqtam da go raziskavam tuk...

Pr. Den :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

Най-страхотният начин, по който някога са ме наричали, е "Шефке", просто пасва на характера ми идеално! :woot А иначе аз използвам ралично обръщение за всеки един...

 

 

Хи хи хи, явно с твоя момък си имаме допирни точки :D И аз така се обръщам към половинката - предимно с "началник" . А ако искам да ме погне с точилката, и викам "булка".

А в нежни моменти - "съкровище"... И тя към мен, и аз към нея.

 

А иначе си права - както любовта не е константа и се променя (дали ще е към добро или лошо зависи от дватата, дето се решили да живеят заедно) , така и имената, с които се наричаме, се менят. Което е хубаво :D

Link to comment
Share on other sites

В зависимост от много неща,използвам много думи...

Като видя готино момиче из улиците и викам на приятелите "Я вижте ква баница/мръвка има ей там!"

Когато се моля на някоя позната или приятелка и казвам така,че да се почувства поласкана или да се зарадва(ако е сърдита или убидена) - захарче,кукло,вафличке,слънчице--> курабиике<-- :tongue

Ако се отнася за някоя мургавка и чернокоса (по каквито си падам) им викам карамелке,керамелче или Амазонке...,но сега съм с една червенокоса кака и си викаме аз на нея тигрица,а тя на мене мишле :love

Link to comment
Share on other sites

Ега ти,като чуя брат ми ,като почне по телефона с едни:'зайко,слънчо,мишленце.....' и т.н.,ми се налага да излеза от стаята да не се изхиля :lol: :angry1 Все си мисля ,че такива словоизлияниа са прекалени :censored2: Мисля ,че името си е достатъчно ,а и то предлага достатъчно вариации.Е вече ако на човек му е трудно да помни имената от много бързи смени на партньора,това е друг въпрос :D

Абе ,като се замисля,човек каво ли не казва след хубав секс :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...