Jump to content
BulForum.com

Как наричате любимото същество?


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

в зависимост от настроенията и на двамата--мило,,,,,,съкровище,,,,,,пъшо,,,,,шлиоко,,,,,,,,и още има ама не ми идват на ум сега :D ;)

Link to comment
Share on other sites

Когато се шегуваме й викам "Миси" - галено от мисирка,

а тя на мен "Пупи"-галено от пуяк

Иначе най-често си викаме "пиленце" или просто "пипи" :P

Link to comment
Share on other sites

Ela, ela bravo na batko dobroto ku4e bravo, bravo aaaa... ama nedei da iade6 tia bukluci, 4e sega 6tete pribera. :tongue

Link to comment
Share on other sites

a az na kucheto kakvo li ne sam mu vikala : sladko, zlato moe, zahar4e, pilence :tongue , du6i4ko. trytli4ke, murzel4e, piklo i t.n.

a ina4e na gadjeto kazvam na ime.. i ne znam za6ot, taka mi idva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз много се кефя на такива глезотийки.Не знам, защо на някой хора не им харесва.Ама е супер зарибено да викаш на момиче : пиленце, мило, котенце, сладкишче, бонбонче. И @Zingam ти направо къртиш мифки.Омазах се от смях. В прочем, ако го кажа това админите да ми трият акаунта. ХАХАХА майтап няма :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Други варианти:

1. ТП (чете се ТиПи), от Тъпа Патка.

2. Кокошчица

 

А по едно време и по-любезно:

3. ескимо (от ескимос)

4. бушбейби или галаго

 

също така й казвам, че

5. външно може да е брюнетка, но от вътре е блондинка (по душа - блондинка)

 

Това последното предизвиква бурни реакции.

Link to comment
Share on other sites

Обикновено се наричаме по имена. Аз много уважавам имената. Не си падам по прякори, псевдоними а подобен род лигавщини направо са ми гадни. Най-много да кажа "скъпа". Ама то не е реално конкретно обръщение като наименование.

Малка промяна. Нещо ми става и я наричам Лулу напоследък. Има нещо странно в тая работа и то ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

Моя напоследък се е зарибил да ми вика "Папаринга" и много ме дразнеше..

Обаче един ден като го попитах к'во точно означава .. и к'во чух?

На негов език означавало 'малка п♛тка' .. Няма проблеми :>

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз мога да кажа как не обичам да ме наричат. Мразя сякакви обръщения, които ме оприличават на животни (котенце, пиле, маймунче и т.н.). Предпочитам да ме наричат на храни :lol: . Аз на моя му викам класическото "мило" и той на мен също. Иначе принцеска също е яко :blush:

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да кажа как не обичам да ме наричат. Мразя сякакви обръщения, които ме оприличават на животни (котенце, пиле, маймунче и  т.н.). Предпочитам да ме наричат на храни  :lol: . Аз на моя му викам класическото "мило" и той на мен също. Иначе принцеска също е яко  :blush:

оо принцесо :wub:

(с кайма или кашкавал :P )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...