Jump to content
BulForum.com

Как наричате любимото същество?


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

:allien as imah edna priatelka na koiato i wikah pusy

da ma tia me zariaza :confused B)

kakto i da e pisnalo mi e ot tezi ostareli kote pise mishe zlato i tn

nie sme suwremeni hora pomislete za towa

as li4no ispolzwam jena mi baby, sexy ili neshto swyrzano si imenata na momi4etata s koito sam bil naprimer stanislawa-steisi

Link to comment
Share on other sites

a мерси :)

може па да ми потрябва  :D

JIS като се видим че ти кажа аз на кой ще викаш тъпа п*тка!!!

На мен пък JIS викаше "бабачко" по едно време :cry . Беше много гадно!!! :angry1 Сега се ядосах и ще го набия като го видя утре :devil

Оффф, ба какъв пост стана... е*и му Майката!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък мноу се кефя на тия лиготийки и ги употребявам.Аз наричам приятелката си котенце,ангелче,миличко...а когато и кажа как като я прегарна и ми е губи в ръцете (че е мъниче) и направо се разтапя от кеф :love .Мен ме радва като я видя да се кефи.Това е.

Link to comment
Share on other sites

" Стани затвори прозореца ш'ти са невиди и на пачата гадна смръдлива щейба в майката и пача щейба "

Link to comment
Share on other sites

Любимото същество... по инерция му викам Компютър

Tva napravo me rabi :punk

Ta po temata.Obojavam da se nari4ame s gadjeto mi edin kym drug s takiva glezeni dumi.Obry6tam se kym nego s bebe/ne bebo/ili mu vikam dete.Otsrani e mnogo sme6no za6toto toi e visok 190 i teji 105 kg a az pred nego sym napravo minion,ama na men taka si mi haresva da mu vikam :wub: .Toi obiknoveno se obry6ta kym men s malkata,moita princeska ili cicorana :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз викам на гаджето: Миличко, Слънчице, но най-често Пиле и Пиленце, при което нея ако я избие лигнята в този момент почва да кудкудяка. Иначе тя на мен най-често ми вика "мръсник" (в леглото) и "козле" (от зодията ми и от брадичката)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Най-често "бебчо", но обичам да експериментирам и с "птеродактилче мое", "самосвалче мое" и други подобни:)

Супер яка тема! Чак сега видях, че съществува :D :D :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли е габаритна, че я наричаш " самосвалче " :blink: :bgrin: :devil

 

P.S Сега да не ми се обидиш нещо, тук сичко е в кръга на майтапа ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз на моята любима и викам "Моржовица" а тя на мене  "Люмур"

:wub:  :wir

 

 

Когато се шегуваме й викам "Миси" - галено от мисирка,

а тя на мен "Пупи"-галено от пуяк

 

 

Az na moiata i vikam gruda ili mavruda shtoto zvuchi mnogo hardcore! :)

 

 

:) патка заспала и кучка... в началото се обиждаше...

Ха-ХА_ХА - Умирам от смях с тая тема! Лудница е :punk :punk :punk

@Агресив, на теб не ти се обиждам никога! :love Пък и няма защо в случая, тъй като е 46 кила "самосвалчето ми".

Link to comment
Share on other sites

Ха-ХА_ХА - Умирам от смях с тая тема! Лудница е :punk  :punk  :punk

@Агресив, на теб не ти се обиждам никога! :love Пък и няма защо в случая, тъй като е 46 кила "самосвалчето ми".

ХаХаХа много е , мойто е 44 :P ...

 

Тук стана като реклама на половинките , хахаха ;)

Link to comment
Share on other sites

Хм, нямам някаква запазена марка обръщение за приятелка. Последната ми й виках Гугъл (от името й идваше, не съм чак толко зарибен по нета) и понякога дупе.

Забравил съм к'во е т'ва :))

Link to comment
Share on other sites

Аз пък напоследък много съм почнал да й викам на галени дивотии - Буузи (това е нещо средно между лаф за бузи, идиотско английско име, което напомня на нещо като Джоузи примерно и още по-идиотски английски прякор идващ от booze - не знам кое от всичките е наистина) и Чуди (това по-рядко, щото се обижда...иначе е галено на чудовище - ама тя не обича много лафа за водното чудовище...колкото и да ми харесва на мен лафа за огненото чудовище...) Ей такива глупости покрай мен...

Link to comment
Share on other sites

ХаХаХа много е , мойто е 44  :P ...

 

Тук стана като реклама на половинките , хахаха  ;)

 

Доста са хилавки, та за някой може и да е антиреклама! :P

 

Аз пък напоследък много съм почнал да й викам на галени дивотии - Буузи (това е нещо средно между лаф за бузи, идиотско английско име, което напомня на нещо като Джоузи примерно и още по-идиотски английски прякор идващ от booze - не знам кое от всичките е наистина) и Чуди (това по-рядко, щото се обижда...иначе е галено на чудовище - ама тя не обича много лафа за водното чудовище...колкото и да ми харесва на мен лафа за огненото чудовище...) Ей такива глупости покрай мен...

Забелязвам развитие в положителна насока в сравнение с предишните ти мнения по темата, за което за радвам! :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...