Jump to content
BulForum.com

Как наричате любимото същество?


Recommended Posts

Аз като един пионер в тая област предлагам следните: бонбонче, сладко, пиявичке, тортичке, пастичке, тирамисунце ( тва е тъпо ), гушинке, гушко, невестулчице, гризачи ( не не гризач или гризаче, а гризачи ), свинче ( морско щот са сладки ), гушче и т.н. :punk :punk :punk

 

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply
Забелязвам развитие в положителна насока в сравнение с предишните ти мнения по темата, за което за радвам! :)

 

Аз пък си мисля, че е навитие в отрицателна насока, ама...

Link to comment
Share on other sites

aх,така като чета и ми е забавно,но много мразя да се обръща някой(който и да е той) с подобни shits :angry:

имам си име и искам да се използва :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ахахахаха това последното ме разби, аз почвам да употребявам диарио моя  :rolleyes:  :P  :D

 

axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaaxaxaxaxxaa tova me razcepiza malko da padna ot stola!|!|!|!

Link to comment
Share on other sites

Ако въпроса беше само за любимото същество - отговора щеше да е Роби, Роберто - кучето ми :)) Не знам някоя жена да ме е обичала така силно, както това животинче.

Снимка.

Link to comment
Share on other sites

Ако въпроса беше само за любимото същество - отговора щеше да е Роби, Роберто - кучето ми :)) Не знам някоя жена да ме е обичала така силно, както това животинче.

Снимка.

Уййййй, какво е рошавко и грозничко, ще го изпапкам, сладур :love

Link to comment
Share on other sites

az na moita ponqkoga byrkam i vmesto sykrovi6te i vikam 4udovi6te :)

ina4e i vikam po nai razli4ni na4ini no nai 4esto po ime]

 

a pak imam edin priqtel deto vika na negovata slyn4ice mnogo te obi4am 50 pyti za minuta sigurno mnoo e drazne6to

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...