Jump to content
BulForum.com

Как наричате любимото същество?


Recommended Posts

Забелязвам, че обръщенията ми към моята приятелка напоследък стават все по-лигави... чак плашат някои хора със слаби сърца. :P Хайде признайте си и вие как се обръщате към любимите си хора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

мацко:) така се обръщам към всеки любим човек, но най-вече към НЕЯ, тогава влагам особена нажност :P

Link to comment
Share on other sites

Само аз ли викам на жената "муцка"

Абе ти да не познаваш жена ми (или аз твоята) :) Точно така й викам....или най-много ползвам вариацията "муце". :P

Link to comment
Share on other sites

nie syvsem sluchaino pochnahme da si vikame "zlato" i taka veche 3 godini. nashi priqteli si kazvat "pilentin", a maika mi i bashta mi "dushko".

На хамстера му казвам "мушмурок" и "мишундер".

Link to comment
Share on other sites

Хохохо... :lol:

Те вариациите край нямат - то като почнеш от муце, та през муци, муцо, муцунка, муцунче и най-любимото ми: МУЦУН. :woot :lol: :woot :lol: :woot

Тва мъжкият род на тея неща винаги е най-брутален - винаги сгъвам чадърите.

Link to comment
Share on other sites

"Брат,...".Ми като любимото същество ми е брата?!

Абе общо взето мразя ги тия названия.Не е ли по-добре с името?Така се знае за какво става въпрос.Щото ти можеш да кажеш на някоя "кравичке",а тя да го сметне за обида(случвало ми се е) :wir

P.S.Обаче "пуци-маци" ме кефи отвсякъде.

Link to comment
Share on other sites

Обикновено се наричаме по имена. Аз много уважавам имената. Не си падам по прякори, псевдоними а подобен род лигавщини направо са ми гадни. Най-много да кажа "скъпа". Ама то не е реално конкретно обръщение като наименование.

Link to comment
Share on other sites

Хахаха :) . Мило. Или зависи от ситуацията :P

 

 

 

q prati PM s otgovor na vyprosa: Koq nari4a6 "Milo"?

(mnogo mi e interesno, vse ne6te6 da si priznae6 koe ti e gadjeto)

 

Ina4e az nari4am vsi4ki momi4eta(koito sa mi simpati4ni, sladki i t.n. s "mila"

gadjeto...kato go namera 6te mislq :love

Link to comment
Share on other sites

По име или Бубо,Бубе,на мен ми викаше по име или Праси/от прасе идва/,но не защото съм прасе,приличам на прасе или нещо такова,просто от любов/към животните

 

Използвам и наименованието Котко/но не коте,а точно Котко/Много обичам котки и затова сигурно го използвам и за жени.А иначе като цяло за повечето жени използвам мацка.Звучи леко рок 'н' ролл и е приатно.

Link to comment
Share on other sites

Хохо. Аз приятелка нямам, та не знам как ще стои там положението. За сметка на това имам котка и й викам едно от следните: бубо, буболчеке, буболечице, мънинка, душичке, глупченце.

 

Да добиете представа защо й се лигавя толкова - ето снимка на типичен представител на породата, моята е почти същата със съвсем минимални разликиm, дори смея да твърдя, че моята е по-миличка

 

http://www.cfainc.org/breeds/profiles/jpgs-bob/korat3.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...