Jump to content
BulForum.com

Хардуерна загадка


Recommended Posts

Хайде сега една загадка. Това е повреден телефон. Слушалката на Panasonic, модела не знам точно, безжичен 900МХц. Въпроса е как се е стигнало до тази картинка ТУК. Хайде давайте предположения :P

Link to comment
Share on other sites

И аз съм със съименника* кола е била тука.

БТВ*Казвам се Миро

Link to comment
Share on other sites

99% е полят с нещо докато се е зареждал

<1% ако е бил полят и след това влкючен на 220v> :evil

Link to comment
Share on other sites

99% е полят с нещо докато се е зареждал

<1% ако е бил полят и след това влкючен на 220v>

Точно така!!!

Link to comment
Share on other sites

Съгласен с мнението,че е полят докато се е зареждал.

оффтопик:това да не е телефона,който работеше като излезе и не работеше като се прибра,а жена ти ти каза "ми телефона нещо се скапа и не иска да работи" и отрича да го е заливала с каквото и да било

 

Питам,защото на мен по този начин са ми отишли на кино някои вещи и искам да затвърдя мнението си,че жените ужасно мразят да признават за някакви гафове

Link to comment
Share on other sites

зАлЯТ е.100%

с Кафе.Или кола.Или вода.

Link to comment
Share on other sites

Все пак остава открит въпроса какво е търсил в микровълновата? :confused А също и кой и защо го е поставил там?

Да не си падаш експериментатор? :P

Link to comment
Share on other sites

Телефона е безвъзвратно заминал.

Ами имам си един експериментатор в къщи, който е решил да види как се върти телефона в печката. Все пак е изключително интересно за 3 годишно дете.

Link to comment
Share on other sites

Телефона е безвъзвратно заминал.

Ами имам си един експериментатор в къщи, който е решил да види как се върти телефона в печката. Все пак е изключително интересно за 3 годишно дете.

Аз пък си помослих че някой друг го е мушнал там :D.

Link to comment
Share on other sites

провери си микровълновата. да не е нещо развалено покритието, че ще се натровите.

 

Няма и нищо. Външно телефона дори не се беше стоплил повече от 40 градуса. Както виждаш обаче, всички чипове така са се загряли, че са експлодирали. Същото се е случило и със всички тантални кондензатори и 000 резисторите са се разспоили, т.е. всички проводящи. Единственото живо и здраво нещо му е приемопредавателя, че е екраниран и с външно управление на синтезатора, може да се ползва за нещо полезно и интересно :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...