Jump to content
BulForum.com

Световното в Катар 2022


Godfather

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хърватите бяха напълно обезличени от Меси и компания. Не знам каква беше причината, вероятно отстраняването на бразилците им дойде свръх силите и на този мач просто не показаха нищо сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Още една приказка приключи. Браво на мароканците, бориха се до последно като лъвове. 
И сега предвид колко точно мразя френската паплач - отборът вече май минава 85% цигани - не следя катуна, ще се вика мощно за Аржентина на финала. До откат. 

Link to comment
Share on other sites

Приазката беше логично да свърши, колкото и аз да не харесвам франсетата. Но пък поне за финала се очертава епичен сблъсък. Днес гледах второто полувреме в едно заведение на някакъв 100'' Сони. Ама само 4К на 100'' не си е работа.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Godfather said:

само 4К на 100'' не си е работа

 

Има 4К и 4К.

Много често вървят с 12-15 mb/s стрийм, докато Диема спорт 3 4К, например е с 24 mb/s. Това с IPTV.

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, plameni said:

 

Има 4К и 4К.

Много често вървят с 12-15 mb/s стрийм, докато Диема спорт 3 4К, например е с 24 mb/s. Това с IPTV.

Не знам как ги компресират тукашните кабелни оператори, но все пак на този размер си мисля, че задължително резолюцията трябва да е 8К, без значение какво въртиш като съдържание. Буквално можех да различа всеки пиксел от 4 метра разстояние и то с моето зрение. :lol:

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Godfather said:

Не знам как ги компресират тукашните кабелни оператори, но все пак на този размер си мисля, че задължително резолюцията трябва да е 8К, без значение какво въртиш като съдържание. Буквално можех да различа всеки пиксел от 4 метра разстояние и то с моето зрение. :lol:


Баба ти с 8К ви е отгледала :rofl: 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Godfather said:

Не знам как ги компресират тукашните кабелни оператори, но все пак на този размер си мисля, че задължително резолюцията трябва да е 8К, без значение какво въртиш като съдържание. Буквално можех да различа всеки пиксел от 4 метра разстояние и то с моето зрение. :lol:

 optimal-viewing-distance-television-grap

Читави 4к би трябвало да са напълно достатъчни  за 100" при 4м разстояние.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, plameni said:

 Читави 4к би трябвало да са напълно достатъчни  за 100" при 4м разстояние.

Може и да съм се "разглезил" на моя 8К дето е само на 65''. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Браво на хърватите - продължават да ппишат история. Държава от 4 милиона прави за смях световни футболни грандове. И при това само със свои собствени играчи, без 50-70% маймуни в отбора. Заслужен успех отново. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

То ако беше въпрос на брой население, китайците и индийците щяха да са вечните шампиони, Мисир. :lol:


Айде пак колосална мисирщина... Абе ти някъв норматив ли гониш?!?! :rofl:
 

 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, w00x said:

Латиносите кефят ли те? :D

Започва се с негри, после евреи... Докато не се стигне до мен - върха на пирамидата. Но няма нация, на която да се "кефя" 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Латиносите кефят ли те? :D

Населението на Аржентина е всякакво, ама не и латиноси.

Даже Аржентина е една от най-европеидните държави в Южна Америка. Това е държава, в която населението произхожда масово от имигранти. Около 80% мисля от населението има испански и италиански произход.

Те и Уругвай са "най-белите" държави в Южна Америка.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, evropata said:

Това е държава, в която населението произхожда масово от имигранти. Около 80% мисля от населението има испански и италиански произход.

Те и Уругвай са "най-белите" държави в Южна Америка.


Само леко така пропусна арийския процент, но това майната му.  Не е за тая тема.

==================================================

УНИКАЛЕН, НЕВИЖДАН финал! Не е имало такава драма и адреналин последните поне 30 години, а с който и да говоря не се сеща изобщо да е имало някога такова чудо на финал. 
И всичко това въпреки:
1. МЕГАДЕБИЛИЗМА да изкараш man of the match Ди Мария без смисъл и посока, вкарвайки защитник, съсипвайки схемата на отбора и изпускайки на практика чисто спечелен мач в редовното време за няма и две минути
2. Изключително криминалното положение, при което много вероятно имаше дузпа за Аржентина, което бе покрито - така и не видяхме повторение, освен от покрива на стадиона. Поне по НОВА ХД

3. БЕЗОБРАЗНИТЕ и по-важното - НЕНАКАЗАНИ безброй симулации на мангалите от северна Африка, които в един момент отгоре на всичко буквално прегазваха с бутане и ръгане нещастните аржентинчета. Колко съм ги кълнал тия мръсни цигани, още ме боли гърлото от викане.
4. Изключително криминалната дузпа за Франция, където мангалът се хвърли като маймуна. Да, аржентинецът сложи ръка там на рамото, но далеч не така, че да го бутне с двоен аксел и троен тулуп. 

И все пак тази вечер се видя, че в крайна сметка СПРАВЕДЛИВОСТ ИМА!!!!!

Невероятен Меси, който за малко заради тъпия си треньор да пропусне напълно заслужено да бъде световен шампион. Всъщност след това развитие само доказа колко точно го заслужава. За малко шайка мангали да го лиши от това... 
Уникален Ди Мария - не съм предполагал колко е добър тоя пич! Трябваше просто да остане още 10 минути на терена. 
Мбапе - тоя мелез е невероятен. Верно е млад, но откъде го вади тоя пауър не знам... Той не се изпоти дори май... И също така страшно хладнокръвие! Не трепна нито веднъж тоя хлапак. По всяка вероятност ще е следващият номер едно... Което само доказва пророчеството на Крис Рок, но циганинът си остава циганин - поведението му след загубата го доказа. Едно е сигурно - няма да стане Меси, но и не виждам да се превърне в дриснята К. Роналдо
Мартинес!!! Едва ли има нужда да казвам повече. Спасяването в края бе едно на милион. Аз тъкмо щях да припадна отчаян :laughing1: Оттук насетне следва излитане право нагоре до върха. 
Поздравления за целия отбор на Аржентина за това, че запазиха хладнокръвие! Признавам аз не бих издържал при цялото това шибано симулиране, ръгане, бутане и т.н. и щях да цапна някой циганин. Само на два-три пъти видях изпуснати нерви, слава Богу не фатално и напълно разбираемо, което и полският бастун усети и разбра. Непростимо за мен е ненаказването на всички тия десетки, АДСКИ НАГЛИ циркаджийски изпълнения! Поне един мангал трябваше да литне вън. Това и направи играта в един момент страшно груба. 
Както и да е - всичко свърши добре и напълно справедливо. Муцуните на циганите - същите НАГЛИ симуланти и рогачи - като изпускаха дузпите: PRI-CE-LESS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И в обобщение - едно наистина красиво и интересно първенство, в което за пръв път от много години нямаше нагласации и простотии, които да съсипят играта и да ме отвратят. Ще запомним и забраняването на бирата естествено... :rofl:

P.S. С напредването на времето в отбора на Франция единственият бял човек остана вратаря. Такова е не толкова далечното бъдеще на цялата им държава, предвождана от бабоебец. И далеч не само на тяхната...   
 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, evropata said:

Населението на Аржентина е всякакво, ама не и латиноси.

Даже Аржентина е една от най-европеидните държави в Южна Америка. Това е държава, в която населението произхожда масово от имигранти. Около 80% мисля от населението има испански и италиански произход.

Те и Уругвай са "най-белите" държави в Южна Америка.

 

Благодаря, но беше малко ненужно това уточнение. :)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, evropata said:

Те и Уругвай са "най-белите" държави в Южна Америка.

Между другото, знаете ли за отбора Данубио от Монтевидео и защо екипите им са черно бели? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...