Jump to content
BulForum.com

Каналите на плюсове на лява и дясна колона


Roskata996

Recommended Posts

Just now, Roskata996 said:

Ти не си никои да ми кажеш да ли ще пускам репорти или не ясно ли ти е.

Ти дали да не вземеш малко да се кротнеш и да си оправиш тона с който пишеш, да не изхвърчиш скоропостижно от тук.

Link to comment
Share on other sites

Понеже всички ме изнервихте наи много един той си знае кои щях да правя клипове и две снимки на платката на хитачито но вие ме ядосах те няма да има клип нито снимки.

Link to comment
Share on other sites

Just now, charmock said:

Ти дали да не вземеш малко да се кротнеш и да си оправиш тона с който пишеш, да не изхвърчиш скоропостижно от тук.

Ти си оправи говора ясно ли е аз. Няма кво да си оправям които ме дразни и изнервя с него така разговарям да ти е ясно аре чао неща ви помощта .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roskata996 said:

Понеже всички ме изнервихте наи много един той си знае кои щях да правя клипове и две снимки на платката на хитачито но вие ме ядосах те няма да има клип нито снимки.

 

Е, недей бе човек, стига глупости сега... Прати ни клип и снимки. Моля ти се, сън няма да ме хване докато не ти помогна да си оправиш проблема.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, w00x said:

 

Е, недей бе човек, стига глупости сега... Прати ни клип и снимки. Моля ти се, сън няма да ме хване докато не ти помогна да си оправиш проблема.

Докато не ми се извиниш няма снимка няма и клип а и ще си дам почивка до утре по това време. Чао 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roskata996 said:

Докато не ми се извиниш няма снимка няма и клип а и ще си дам почивка до утре по това време. Чао 

 

Извинявай. :unhappy:
Прати сега снимките и клипа, и да го отпушваме тоя окислен ляв канал.

Link to comment
Share on other sites

Малеее, язе големо шоу съм изтървал тука!!! :laughing1:

Като човек с много голямо количество подобна техника, мога да кажа само едно - единственият начин да се отремонтира е да се намери техник, който да се захване. Такива техници вече са точно като бели лястовици. Дори по селата 99% от техниците няма да се захванат. Причините са много, но най-простата е - ЧАСТИ НЯМА. Отделно съотношението изгубено време - цена на труда е на практика загуба за тях. Опити да се доставят части отвън обикновено са трагедия - струват 3-4 пъти и повече отколкото техниката. Наскоро един ремък за дек Акай никъде не можах да намеря под 40$ без доставката. Прост ремък. 

Затова и когато се купуват такива неща и се дават над 20-30 лева - задължително с проверка. Иначе се пише загуба на 20-30 лева. Миналата година купих дек и усилвател така на търг за 50 лева, впоследствие дадох 35 за ремонти и пак не са оправени на 100%. Едното гнездо има почупена заъбчатка и няма откъде да се открие. 

Така че или си намираш в Правец някой техник от добрите стари времена с желание и време (аз понякога чакам с месеци, един грундиг имам от година стои в сервиза) или не се занимаваш със стара техника. 

Рънчене на своя глава и експерименти от неквалифицирани лица водят в 99% от случаите до тотал щета. 

Също така внимавай как говориш с хората тук, за да не излетиш неинформиран. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 2/20/2020 at 2:45 PM, RaptoR said:

Малеее, язе големо шоу съм изтървал тука!!! :laughing1:

Като човек с много голямо количество подобна техника, мога да кажа само едно - единственият начин да се отремонтира е да се намери техник, който да се захване. Такива техници вече са точно като бели лястовици. Дори по селата 99% от техниците няма да се захванат. Причините са много, но най-простата е - ЧАСТИ НЯМА. Отделно съотношението изгубено време - цена на труда е на практика загуба за тях. Опити да се доставят части отвън обикновено са трагедия - струват 3-4 пъти и повече отколкото техниката. Наскоро един ремък за дек Акай никъде не можах да намеря под 40$ без доставката. Прост ремък. 

Затова и когато се купуват такива неща и се дават над 20-30 лева - задължително с проверка. Иначе се пише загуба на 20-30 лева. Миналата година купих дек и усилвател така на търг за 50 лева, впоследствие дадох 35 за ремонти и пак не са оправени на 100%. Едното гнездо има почупена заъбчатка и няма откъде да се открие. 

Така че или си намираш в Правец някой техник от добрите стари времена с желание и време (аз понякога чакам с месеци, един грундиг имам от година стои в сервиза) или не се занимаваш със стара техника. 

Рънчене на своя глава и експерименти от неквалифицирани лица водят в 99% от случаите до тотал щета. 

Също така внимавай как говориш с хората тук, за да не излетиш неинформиран. 

 

Не ми казвай как да говоря аз така говоря и мрязя да ме изнервят 

Link to comment
Share on other sites

Я!!! Боко7  се е преродил!

 

П.п. Ся остава само и малко рапиране в стил - Гогата от Почивка...  :popcorn:

 

П.п.2. На този форум отдавна му липсваше форумен идиот. Но Бог чу молитвите, и... Алелуя, появи се :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gado said:

Я!!! Боко7  се е преродил!

 

П.п. Ся остава само и малко рапиране в стил - Гогата от Почивка...  :popcorn:

 

П.п.2. На този форум отдавна му липсваше форумен идиот. Но Бог чу молитвите, и... Алелуя, появи се :bowdown:

 

Тихо, че ще го изплашиш. Много е плашлив. :D

 

21 hours ago, Roskata996 said:

Ето и питането ми някои дали знае зарядно за телефон колко волта изкарва дали може да захранва моторче на касетофон

 

На зарядното пише колко волта изкарва. Всяко зарядно е различно.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

На зарядното пише колко волта изкарва. Всяко зарядно е различно.

Всяко зарядно може да е различно, но волтажът е един и същ - 5V (за смартфони). А дали ще захрани моторче, зависи не само от волтажа, но и от ампеража.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, gado said:

Я!!! Боко7  се е преродил!

 

П.п. Ся остава само и малко рапиране в стил - Гогата от Почивка...  :popcorn:

 

П.п.2. На този форум отдавна му липсваше форумен идиот. Но Бог чу молитвите, и... Алелуя, появи се :bowdown:

Не съм идиот ясно ли е приятел.

Link to comment
Share on other sites

On 3/10/2020 at 1:47 AM, Roskata996 said:

Не съм идиот ясно ли е приятел.

Тогава аз пък няма да съм ти приятел, да видиш ху`у ли е!

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Roskata996 said:

Ти дори не си приятел повече приятели от теб  Чао 

22 hours ago, w00x said:

Казаха ли ти го бе, @gado?!

Казаха ми го...   :unhappy:

 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...