Jump to content
BulForum.com

4G от мобилните оператори


Recommended Posts

8 minutes ago, splendor said:

Пропуснал си да го отбележиш. Нещо нетипично за теб :lol:

 

Докато ти остана верен на себе си и се изказа неподготвен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Въпросът ми е до администраторите , тук се пише за 4Джи от моб оператори , е щом аз съм спамер пишейки за 5Джи тези тук всички не са ли и те спамери като пишат за 4Джи.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, tekotien said:

Въпросът ми е до администраторите , тук се пише за 4Джи от моб оператори , е щом аз съм спамер пишейки за 5Джи тези тук всички не са ли и те спамери като пишат за 4Джи.

Аз си признавам, че съм спамер, закоравял при това. Ама да те питам... Ти навърши ли 12 или още не? Ако не си още, кажи кога, че да ти купим торта и дори може да ти наемем аниматор (Роналд Макдоналд, ако си падаш).

Колкото до глупавият ти въпрос, заради който отвори тема. Явно и понятие си нямаш, че мобилните оператори вече предлагат неограничен интернет. Щом ти е толкова спечено положението, че никой да не може да ти пусне нет, просто си промени мобилния план, и си ти. Кеф ти нет, кеф ти НВО, кеф ти телевизия. На един хотспот или бисквитка си от това. Ама първо питай мама и тати, дали ще плащат малко отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Ако обичаш не се заяждай  аз в мойта " глупава " тема съм писал че съм на 5джи дори да ти кажа че съм на теленор !

 

и ако обичаш не си ти тоя , който може да казва на кого  му е умна или  глупава темата.

както и колко години ми липсват и т.н просто темата пуснах защото исках да обясня на всички ,че не винаги написаното на големите реклами на интернет фирмите е вярно !

 

ама ти нямаш  толкоз мозък да разберешгледай си там подводницата да не я удари някое вражеско торпедо.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, tekotien said:

Въпросът ми е до администраторите , тук се пише за 4Джи от моб оператори , е щом аз съм спамер пишейки за 5Джи тези тук всички не са ли и те спамери като пишат за 4Джи.

 

Предположих, че си СПАМ бот, защото има прекалено много такива в момента. А темата ти беше малко объркана и не стана ясно какво цели точно.

 

Успокой се, не са се наговорили всички срещу теб. :) 

Link to comment
Share on other sites

Добре благодаря, не съм спам как може спам бот да пише на кирилица ,

 

и т.н това е обясних за темата си , извинявам се че по някога не обяснявам както трябва но , който прочете повечко пъти ще разбере.

 

наистина вярвайте ми , не е приятно когато в дадено населено място където живея аз , кабелите оптични ама са по стълбове и не под земята,

 

и понеже на един съсед идиот , кабела минава точно над къщата му и виси почти до вратата му , съм сигурен че той го е скъсл дали нарочно или без да иска.това не знам но точно там бееше виснал на един стол да се качи и се стига с ръка ,дори мога да ви постна снимка да видите за кво става дума снимал съм го.

ето https://ibb.co/hsmwT55

 

при нас всички оператори виваком и т.н си прекарват по такива стълбове кабелите за комуникация.

 

Edited by tekotien
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, tekotien said:

Добре благодаря, не съм спам как може спам бот да пише на кирилица ,

 

и т.н това е обясних за темата си , извинявам се че по някога не обяснявам както трябва но , който прочете повечко пъти ще разбере.

 

наистина вярвайте ми , не е приятно когато в дадено населено място където живея аз , кабелите оптични ама са по стълбове и не под земята,

 

и понеже на един съсед идиот , кабела минава точно над къщата му и виси почти до вратата му , съм сигурен че той го е скъсл дали нарочно или без да иска.това не знам но точно там бееше виснал на един стол да се качи и се стига с ръка ,дори мога да ви постна снимка да видите за кво става дума снимал съм го.

ето https://ibb.co/hsmwT55

 

при нас всички оператори виваком и т.н си прекарват по такива стълбове кабелите за комуникация.

 

 

Защо да не може? Не е задължително да бот. Може да е просто човек.

 

Ами няма какво да направиш за съжаление. Взимаш си 4G/5G интернет от някой оператор и това е. Надяваш се да паднат цените в един момент до нормални нива. А те ще паднат, колкото по-разпространена става технологията.

Link to comment
Share on other sites

Със цените за момента нямам проблем , не мисля че при оферта 100 мегабита скорост с такса модем 2 лева и статично айпи 2 лева на месец

 

общо 29 лева ми е скъпо, хубавото е че при изтичане на едногодишният ми договор цените остават пак тези.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, w00x said:

 

Защо да не може? Не е задължително да бот. Може да е просто човек.

 

Много ясно, че е човек, Ангеле ... Но това нищо не значи. Събирай 2 + 2 и може да разбереш цялата  схема. Да не си мислиш, че ей така точно сега някой от другия край на странатра е решил да пише баш тук... :D


9 села от Родопската яка въстанаха срещу изграждането на 5G мрежа

Quote

 

Девет села се обединиха и въстанаха срещу изграждането на приемо-предавателна станция за 5G мрежа на мобилен оператор в село Марково, научи "Марица". Това се случило днес по време на сесията на община Родопи. 

Председателят и зам.-председателят на Сдружение „Моето село Марково“ Владимир Йорданов и Стоил Тошев, заедно с кмета на селото Десислава Терзиева са внесли отворено писмо до кмета на община Родопи Павел Михайлов. Писмото е адресирано също до председателя на Общинския съвет и общинските съветници. 

Възражението на жителите на Марково срещу изграждането на 5G станцията е подкрепено от кметовете на селата Първенец, Белащица, Браниполе, Златитрап, Крумово, Брестник , Храбрино и Цалапица, както и от всички присъстващи на сесията общински съветници. 

Мотивите за категоричната позиция срещу изграждането на ретранслатора са липсата на неопровержими доказателства, че въпросното съоръжение покрива стандартите на допустими нива на електромагнитна радиация, която пряко влияе на околната среда и крие неизменни рискове за здравето и живота, както на хората така и на животните, не само на територията на село Марково, но и на близките до него населени места. 

В писмото се обръща внимание, че населението е силно обезпокоено за живота и здравето на своите семейства.  Подчертава се още, че към момента не е провеждано обществено обсъждане с живущите в  населеното място, в което ще бъде поставено съоръжението, още повече, че това е планирано да се осъществи между къщите. 

Събрана е и подписка от жителите на Марково, като част от нея вече е входирана в община Родопи“. 

От днес се събират подписи срещу изграждането на съоръжението и в  двете съседни села- Първенец и Белащица. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Вижте какво както писах по рано ,явно много ви преча като е така изтрийте ми профела,съжалявам че се регистрирах тук.

 

приятен ден на всички !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...