Jump to content
BulForum.com

Премерете си Смартфоните // Обща дискусия

Recommended Posts

Някой взе ли Ноте 11 освен мен? Че имам няколко питания. За разни странни натискания по дисплея по време на разговор. Май е от заводския силиконов калъф - нещо ошашка сензора за близост.

• 1 month later...
  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не знам дали ви споменах, но си удавих телефона на морето. Даже не точно го удавих, топнах го, но солената вода си е солена вода и няма оправяне. Оставяме назад колко снимки съм загубил и прочее, в момента трябва спешно да си взема нов телефон. Има бюджет в А1, който ми пзволява следните възможности:

XIAOMI 11T PRO 8/256BLU+SCALE+HF
SAMSUNG GALAXY S20 FE 5G LAV+HF
SAMSUNG GAL S21 FE 128 GB LAVENDER+AD

Естествено цените са с 200-300 лева над нормалните ама "подаряват" ли ти - вземай... Та сега се чудя дали да се връщам към Самсунг или да взема Шиомито, с което свикнах и съм много доволен. Нямам си понятие от параметрите, но някак си подозирам, че котайците вероятно предлагат повече за същите пари. От друга страна единият Самсунг е водоустойчив... Засега си клоня към Шиомито, но ако имаме ползватели тук да споделят, че нищо не знам за телефоните вече, също както и при компютрите... :laughing1:

Аз бих взел шиомито. Тези FE версии са нЕкви-нИкви такива...

Имам две S21-ци под ръка и честно казано не са това което очаквах за топ модел на Самсунг.... за т'ва си взех въйфон:lol:

3 hours ago, Mockingbird said:

за т'ва си взех въйфон:lol:

Анатема! :angel2:

Още един глас за Шиомито. Единадесета серия е супер успешна. Аз съм с Mi11 Lite 5G и съм повече от доволен.

Аз декември ще преподписвам договор и мисля да сменям телефона, че моя е на 4 години :D 

Още се чудя дали да си взема pixel 6 или да взема някое шиаоми с преподписването. Бях свикнал доста с MIUI сега не знам как ще е. Въпреки, че на Huawei интерфейса е подобен. 

14 hours ago, Sothbiss said:

Анатема! :angel2:

Абсолютна.
Честно казано в текущия момент нямаше апарат, който да отговори на желанията ми и да не е 48-ми номер джапанка….Та след бая терзания взех 13-ка про. Мъчат ме някои неща, други пък са много тарикатски…. Може би въпрос на свикване….

1 hour ago, kotora said:

Да ще има пиксел 7 ама и цената ще му е в космоса... 

Откъде е тая информация?

От никъде. Пиксел 7 ще е също толкова бъгав, значи ще трябва да се чака април-май докато му фикснат бъговете :) Така, че няма смисъл да го взимам като излезне. 

Значи правилно съм се ориентирал. За толкова години един телефон не съм повредил и така и не знам как стана тоя тъп сакатлък, ама ей го на - едно попче подгоних с кепа и докато се усетя останах без телефон.... :laughing1:
Директно поръчвам 11ката. 

1 hour ago, kotora said:

От никъде. Пиксел 7 ще е също толкова бъгав, значи ще трябва да се чака април-май докато му фикснат бъговете :) Така, че няма смисъл да го взимам като излезне. 

Това с бъговете откъде е? :D 

Абе, которе, пишеш някакви небивали предположения, позовати на нищо свързано с реалността.
Цената на Пиксел 7 при излизането ще е като на Пиксел 6 - 1200-1300лв.

Това, че Пиксел 6 е бил с някви бъгове, по никакъв начин не означава, че Пиксел 7 също ще е с бъгове. Аз си купих Пиксел 4 малко след като излезе и никакви бъгове не съм имал. Вече 3 години гони го ползвам и не смятам да го сменям, защото това е най-хубавия телефон, който съм имал. Като изключим единствено живота на батерията.