Jump to content
BulForum.com

Koq e nai-typata replika


Recommended Posts

Interesno mi e da chuia koia e nai-smeshnata ili pyk nai-typata replika s koiato sa Vi svalqli?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Не са реплики,отправяни към мне,но са култови.И определено са тъпи:“Откога богините се разхождат сред простосмъртните?”. А може би: “Чудя се дали би искала да разхладиш прелестното си тяло в басейна зад шестетажното ми имение?”. Или нещо подобно…

Link to comment
Share on other sites

Az poneje imam tatuirovka na gyrdata i edin mi vika

"Baby mnogo hubav tatus imash moje li da blizna,za da vidq dali e istinski ili relefen?"

Idwa edin i mi wika

"Izwinqwai imash li ogynche" i az si wadq zapalkata i mu q dawam i toi, "az ne sym ti iskal ogynche prosto te popitah dali imash,ako nqmash shtqh da ti podarq" i az mnogo se qdosah,zashtoto byrzah i posle mi dosajdashe da sme hodili na kafe :>

"Baby vozila li si se na neumornata mi karutsa?"

Link to comment
Share on other sites

edna mi vika "znaesh li 4e vashte sa kradci?" vikam "shto da sa kradci??" i tq mi otvrashta s "ami zashtoto sa otkradnali vsi4ki zvezdi ot nebeto i sa ti gi slojili v o4ite" ... pri koeto se o4akva da reagiram s neshto romanti4no.... NO ..... izpadnah v neupisuem isteri4en naludni4ev smqh s cel da q otteg4a i da ne me zanimava pove4e, poneje "kavaler" se vodq i ne sam ot toq tip kadeto kazvat direktno 4e neshtat da imat neshto obshto s momi4etata... kakto i da e smqh da staa ;)

Link to comment
Share on other sites

"ne si tolkova tup kolkoto izglejdash na pruv pogled" ;)

ama i do dnes se 4udq svalqshe li me bazikashe li me... kato mi kaza 4e iskala da izlezem as i kazah 4e trqaa si opraa windowsa purvo i mai se obidi... znam li da se opravq :P

Link to comment
Share on other sites

Наскоро влезнах в едно заведение,където работи една моя приятелка и с влизането ми се чува-"Оооо...ти трябва да имаш сестра Ваня,много си приличате и двете сте страшно красиви".Аз естесвено нямам никаква сестра и само казах-"Добър опит пич!"

Link to comment
Share on other sites

Абе или не са ме сваляли или аз съм полуидиот та не съм разбрал. Имам някаквото усещане че съм полуидиот и без това така че сигурно съм пропуснал... Все пак и без да е свалка най-мразя като ми кажат:"яяяя каква коса имаш. мога ли да я пипна? що не си направиш расти?"

Link to comment
Share on other sites

Георги,ти може да си полуидиот,ама и аз имам такива съмнения за себе си.Дори понякога се съмнявам дали не съм станал пълен идиот.Ама иначе мен като ме свалят обикновено го разбирам малко по-късно,а не на момента.Май наистина съм идиот :tongue Но иначе помня една случка от моя живот.Бяхме някъде на запиване и най-накрая завършихме в Силвъра/сегашния Сакс/.И вече след някакви количества алкохол си дадох почивка и се облегнах върху една чашка с водка на бара.Всички с мен бяха излезли да се разходят на въздух,с едно изключение,което се подпираше като мен на чаша.И някой ме тупа лекичко по гърба и аз се обръщам.Гледам две мацки ми се ухилили и ми викат,цитирам-"еий,много си сладък,може ли да те цункаме".И аз щото се бях напил или може би щото съм идиот им казах "може,ама защо".Та както и да е говорихме си нещо с тея мацки/едната се казваше Любов,това го запомних/,после едната падаше по стълбите,повръщания и прочие.Забавно си беше де.

Link to comment
Share on other sites

Най тъпата реплика, с която са ме сваляли беше :

Тя - "Надолу ли сте ?"

Аз - "Да."

Тя - "Добре."

След това натисна бутона на асансьора с надпис "1" и ме свали чак до първия етаж :D

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм знаел как се сваля момиче...И когато помолих един приятел за съвет, той ми довери : "Отиваш при нея, поглеждаш я под ъгъл , усмихваш се и казваш - Хей, маце, искаш ли да се тресеме?"

Тогава реших, че е по-добре да си остана непросветен, отколкото да тръгна да ръся глупости и да ставам за смях ;)

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм знаел как се сваля момиче...И когато помолих един приятел за съвет, той ми довери : "Отиваш при нея, поглеждаш я под ъгъл , усмихваш се и казваш - Хей, маце, искаш ли да се тресеме?"

Тогава реших, че е по-добре да си остана непросветен, отколкото да тръгна да ръся глупости и да ставам за смях ;)

 

Този начин на сваляне ми напомня за Джоуи и неговото гледане под ъгъл и казване със свалячески глас:Здрасти!Кааак сиии? :D :woot :D

Link to comment
Share on other sites

Невър Фърст,според мен ти си се заблудил,че те свалят... :blink:

 

Hektik , че как да съм се заблудил?? :blink: Не е възможно - от 6-тия етаж чак до първия ме свалиха. По-ефективна свалка от това - здраве му кажи . :woot

 

Иначе по темата - аз обикновено ги режа ,преди да имат възможност да ме свалят ...

 

Edit--- Забързана, То моите майтапи обикновено са толкова тънички ,че човек обикновено не ги вижда ;)

Link to comment
Share on other sites

ммм ... сега .... само веднъж .. хайде два пъти .. са ме сваляли .. може и повече да е било де. значи единия път една мацка и пратих снимка на крака си .. и тя каза че имам много секси крака ... да ви показвам ли .. снимката или да ви обясня, че краката са ми адски слаби (както и самия аз) и с космати .. кое им е сексито .. не знам и аз .. "най-лошото" е че и се вързах

еи ми го и кракът:

leg.jpg

другото по-фрапиращо .. отиваме на едно тъпо запиване едно момиче и още 3-ма .. естествено аз се напих доволно и отивам до кенефа, правя каквото правя .. и нали излизам си .. и гледам оназ отвън и ми вика: "Е то опашка имало" .... еи после как се смях ... опашка ... мухахаха .. мани че и беше хубава .. ама аз прост .. прост .. трябваше да и дам да опърди кочана.

веднъж се зарибявах с една приятелка .. и заспах .... мали как ме е срам !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в лавката на даскалото и там едно момиче ме пита:

-Има ли гевреци без дупка?

 

 

След тоя въпрос останах Ужасен. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...