Jump to content
BulForum.com

Koq e nai-typata replika


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

А на мене - не :) (на 21 съм) Както е казал един супер неизвестен лай..ъъъ... певец:"Педофилията не спира да ме тресе"

ОТВРАТ!!! :sick :sick

 

 

Бла....човек вече няма да може да каже какви презервативи и лубриканти ползва... :cry

Веднага ще изкочи някое детенце дето да му направи забележка.И още нещо-при вас педофилията е едно,при мен е друго.Жена ми е с 4(четири) години по-малка от мен.И това напълно задоволява педофилската жилчица в душата ми.

За вас-не знам..оправяйте се с ръчичка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мда. Да ва върна в темата. Нова техника. Начи, тръгваш зад обекта на желанието си. Плътно се приближаваш и влизаш в крачка с неговата крачка. Издебваш момент в който вдига да речем десното си ходило и с всичка сила му теглиш един шут по подметката на повдигнатия крак. Целта е крака му да се ускори напред и нагоре, като коляното му почти докосне брадичката. Постига се с рязък, отмерен, силен и отсечен ритник по табана на крака с който е започнал крачката в момента, но не настрани, а право напред. Ефекта е - обекта губи равновесие, опорния му крак се свива рязко и неизбежно в коляното, в резултат на което трупа му полита неудържимо и неуправляемо назад. А кой е отзад?! А? А?! Правилно - вие сте одзад. Готов галантно да поемете падащото към вас беззащитно тяло в крепките си мъжествени обятия, като един истински ментълджен. Малко пракитка се иска обаче. Практикувайте, пък ако се справяте добре, ще ви приемем в братството на ментълджените, които са приятели на момите и на жените, чиито мъже са приятели на футбола, риболова, филателията и други такива - съкратено БМПМЖМПФРФДР.

Link to comment
Share on other sites

Хаххаха Оувърмене и аз ще се разпиша с един патент от родния край ;)

 

Дебнеш,когато жертвата се качва по стръмни стълби пред теб.Изоставаш до такава степен,че краката да са на нивото на ръцете ти,издебваш момента,хващаш крака,който е в движение в момента и дръпваш рязко към теб.

Ефектът е почти същия,само дето девойката полита по очи,което пък от своя страна дава поле за изяви на всякаква галантност:некрофилия,ако девойката се пребие,садизъм(паднала,вие почвате да я ритате злобно в бъбреците)

и други такива приятни и еротични занимания :wub:

Link to comment
Share on other sites

разбирам ги ,и още как!

видяхме ти колко разбираш от темата ама да не се заяждаме.

а мисля че въпроса за възрастовата разлика си я цяла отделна тема и май трябва да постнем една да си я обсъдим на спокойствие....

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е да целуне непознато момиче/момче? Ей така, виждаш я/го на улицата, харесва ти, отиваш при него/нея, влажен поглед, искри, мляс...

Link to comment
Share on other sites

Кажи ми кога, та да мога да дойда да снимам нещо от типа:

"Преди/След - познайте кой е на двете снимки" :P

Link to comment
Share on other sites

Смирноф ако го направиш ще те черпя една бутилка Водка!!! Само при условие, че присъствам на побоя който ти нанася момичето(или приятелят който не си го вижал защото бил изостанал :П)

Link to comment
Share on other sites

Oхоо, надушвам предизвикателство :)

Не знам, аз не бих могъл да направя такова нещо. Не и на този етап. Боже, та аз по принцип се притеснявам да целуна момиче, което познавам от сумати време, камоли непозната...

Смирноф, няма мърдане назад, всички тръпнем в очакване! :)

Link to comment
Share on other sites

Едно гадже ме свали (направо ме срина), като дойде при мен и - без да се познаваме - погледна ме сериозно и каза: "Искам дете от теб."

 

B)

 

Оле,това колко е тъпо само!

Ужасно гадно! :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...