Jump to content
BulForum.com

Koq e nai-typata replika


Recommended Posts

Pribiram se ot moreto i bqh s edna roklq.. bez sutien.. sedq si az v kupeto i si reshavam krystoslovitsa i s/u mene nqkuv me gleda,gleda,gleda i po edno vreme mi vika

"Mace,vijdam,che si bez sutien,obache na mene li samo taka mi se struva ili naistina si bez gashti"

i moqta priqtelka kazva slednoto

"Abe ako iskash da i vdigna roklqta,ta da vidish" pyk oniq izcepva

"Ti ne vijdash li,che se zaribqvam s neq MA" i nie smqx :>

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

offtopic:

che ti imash navika bes sutien da se raskarvash sa...normalno e ;) ..aa..shto ne vklu4ish replikite na oneq ot onaq priqtna noshna deto iskarahme v kompaniata na 3mata Romeovci? :))

Link to comment
Share on other sites

Oo ne tiq prosto ne moga da im napisha vsichkite biseri :woot

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам, ама да ви обясня как сваляме гаджета на село в дискотеката.

 

Върви гаджето покрай масите... Приближава... тъкмо минава... и аз протягам крак и й правя марка... А брадчеда от другат страна на масата са провиква - "ОП-ПП-П-ПАААА! Ти май са съпна, ма! Яла, яла седни тука да видим дансиси навеанаала глезинчето!!"... Тва той като си хареса някоя.... аз като си харесам някоя - обратното, той прави марката, а аз са провиквам... А? Ко ша кажете... Кърти мивки метода и е безотказен... Падат, падат, ви казвам мацките...

 

А селото ни е до Пазарджик, на има няма 10-15 километра, тия дето са от Пазарджик няма начин да не го знаят... Нимои да не са чували.

Link to comment
Share on other sites

И я сум с вази.

Кажети само името на селото.И на диското.

Я ша си донесъм балтията от нас,да е сигурно,че глезена е трошен.

Link to comment
Share on other sites

Хмм....Може да се окаже, че това е нещо като общоприета практика по селата. Пък и не само там, знае ли човек?!...

Аз при подобно разнежващо душата на всяка жена третиране от споменатия от ov3rm4n вид и подвид обикновено получавам неудържим и необясним за мен самата нервен тик на двсната ръка. Рязък. По все още неизяснени причини - в повечето случаи с добре стегнат юмрук. Тази моя странност затруднява дори първокласните софийски професопи (от тип втори: "Мърморещи нескончаемата си професионална мантра 'I love my magic blanket... I am a good scientist, I am a good scientist...'" [откраднато от едно анимационно филмче, признавам...]) Така че какво да ви кажа - свят голям, хора всякакви...

Иначе съм имала интересни 'свалки'. Примерно:

"Знаеш ли, че гласа ти е много подходящ за някой секс телефон?"

или

"Хайде да го направим! Тук! Сега! ....Той няма да разбере!!!!.... ОХ!!" (Тук се оказва, че и други реплики разстойват нервната ми система и предизвикват вече описаната реакция. Странен човек съм. Кой ли ще ме вземе такава...Ще си остана стара мома. Мъка...)

А защо няма "най-готината реплика"? ;)

"Nice shoes! Wanna fuck?" - само BitchX и гаджето са ми говорили така досега :P Работи :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ся... Да са разберем - методата е патентована! Ич не си и помисляйте да ми крадете похватите, пирати такива. Освен тва - няма да си издам селото - да дойдете, навлеци такива, и да ми обрулите сливите. Нема да стане! Ся за реакциите на момите. Начи основното в гореописаната техника, батка , е РЯЗКОТО! и изненадващо движение на крака от коляното надолу, като при това трупа остава обсолутно неподвижен. Още по-добре е да си цуцаш от чашата в момента на контакта между глезена на момата и твоя гумен цървул. С невинен лицеобраз, зазяпан в тавана. Не че там има кво да се гледа, то той не се и вижда, щото е тъмно и задимено, ама ся... Начи, не е задължително да се остави девойчето да се просне в цял ръст на пода. Ся, ако ви прави кеф, може. Разни хора, знам ли. Идеята е аз като я извадя от равновесие посредством подсичащото движение, за коет стана дума, брадчеда да са провикне, да рипне и да я подхване в летжна фаза. Той брадчеда щот е майстор вече и ги лови в края на параболата, така да се каже, на две педи преди да съприкоснови момето с нослето си подовата повърхност... То подовата повърхност е силно казано, щот то пода се не види от пепел, фасове, пювки, семчени шлюпки и тиквени такива, ама аз образно така го казвам. Та... Брадчеда я подлавя преди да съпрокоснови квото там има за съприкосновяване, тва първо щото тряя да изглежда ментълджен, второ ся тя кат са нагруха в тая субстанция, дет покрива пода, кък да я мляскаш после по муцунката, то горчиво такова едно на вкус е тва по пода, не е готско (знам щот в дванаесе, кат загаснат лампите и почне патакютата, чат пат съм го забърсвал и аз в тарапаната)?! Не ма начин начи...

Ся самото подхващане на момето е също майсторлък. Аз ни сам добър кат брадчеда, ама горе долу са оправям... Важно е добре да се проучи топологията на обекта дет ша го прихващате в края на параболата. Да си набележите удобните места за захват. Ся на някои момета им стърчат разни работи от пред, ма тва си го знаете. Ако много стърчат - нема кво да му мислите - захват през гърба под мишките за стърчилките. Пръстите разтворени широко и в зъвршващата фаза на захвата рязко ги свивате във фалангите - тва не за друго, ми за да ни са изплъзне девойчето, щото ако са изплъзне - отиде на пода при шлюпките и се осира работата малко, па може и да са травмира, а то не това е целта ся, травмирането ша става, ама по-късно, къде сабаалента. Па те са лъзгави мометата, щото то прозорците не са отварят, че са келясали и залепнали черчеветата от отровата за мухи, та големо потене пада вътре, и мометата са бая влажни и лъзгави... Тряя се внимава! Ся ако не и стърчи на момето особено много нищо по фасадата - мои и за косата да я фаните с лявата ръка, а с десния горен крайник - за корема, ма така по-ниско малко. Тва е добър захват, щото позволява да се определи веднага това аджеба мома ли е или в тъмното си съпнал някой хоботник, щото и тва се случва, особено ако нищо не стърчи по фасадата, тогава е вероятно да е хоботник. Ако е хоботник - веднага освобождавате хвата и го оставяте да продължи движението си надолу, подчинявайки се на гравитацата. За всеки случай мои и да му теглите един къч в сляпото око, щото може да му хрумне да иска от вас да обясните щенията си към него, а определено не сте в дисоктеката да са обяснявате. После е добре да смените и масата. И други захвати има, ма няма ся да ви издавам майсторлъка.

Някои тука говорят за ответната реакция на момето... Замахвания, такива работи... Така говорят, щот не съм ги подкосявал аз, еле пък брадчеда къвто е майстор... Нема време за ответна реакция и замаси... Нема да разберат кво става въобще. Както си върви, пода са надига къмто челния лоб на черепната й кутия и в следващия момент е в прегрътките, мойте или на брадчеда, според зависи както казах по-горе. Е и малко я наболява глезинчето... Ма кат види къва мажага я е подхванала, омекват й колената и забравя за глезенчето.. Мда. Нема случай да не е станало така. Вервайте ми.

Та тва е начина. Реплики, мреплики... ша си губим времето с приказки ся... Нема такива. От вратата и направо за краката. Че жуота е кратък, маааму и жуота, па има толкова много моми, па ние сме само двама с брадчеда - не мое да огреем навсякъде... Що да се чустват пренебрегнати някои, ся няма да ги караме да страдат я. За кво сме ментълджени?!

Link to comment
Share on other sites

А селото ни е до Пазарджик, на има няма 10-15 километра, тия дето са от Пазарджик няма начин да не го знаят... Нимои да не са чували.

 

 

А бе Оувърмане,гадино потайна!!!И селски ли ще излезем с тебе?!Или по-скоро земляци ;) Я кажи кое е селото,няма начин да не го знам :P

Link to comment
Share on other sites

Оувърман, искам те за инструктор!!! То се е видяло, че с нежност и отдаденост до никъде няма да я докарам. Кой знае, може да се окаже, че съм доста добър хващач :) Само трябва да си намеря и партньор, който да подпомага полета на кукувичката ;)

Иначе евала, страхотно пишеш !

Link to comment
Share on other sites

Навит съм :)

Девойки, пазете се! Психозата и Сянката идват да ви сритат!

Девизът ни ще е "Спъвай и прелъстявай!" :)

И все пак мисля, че трябва да искаме разрешение от "старите кучета" :)

Link to comment
Share on other sites

Най-бруталния муабет, който чух това лято беше на мой приятел към момиче което излиза от морето:

"Извинявай може ли да ти изтискам косата?"

Или пък същото това момиче към мен:

"Ами не мога да си представя какъв тип мимичета харесваш?"

А аз:

"Ами тряя да са умни.....и там подобни качества"(усещате ли само колко тънък намек?)

Link to comment
Share on other sites

Не знам мен как са ме сваляли, но няма да забравя една абсурдна ситуация, когато казах на едно момиче "Еее как сии?" и след няколко секунди кикотене започна да ми се натиска. С някои приятели още се смеем като си спомним тази ситуация ;).

Link to comment
Share on other sites

къф глад б, то си е лакомия. те се праскат брутално, още в 5 клас. само дето с некви яки батковци, дето ги "обичат" и не се интересуват само от секса, а после се оказва, че пича си е преценил добре ситуацията и е разебал девствената девойка и си хваща пътя. после всички мъжебили лайна и животни. ако някой ми каже че не го е чувал нито веднъж да ми се обади. хайде че пак се ядосах

Link to comment
Share on other sites

Ей сега, прибирам се от училище, вървя си по улицата и едни момчета срещу мене... Единият се отделя, тръгва и ми препречва пътя, гребва с лъжичката си от кофичката сладолед, поглежда ме и вика със странен тон: "К'во праиш, ма?" :confused

Link to comment
Share on other sites

Не се учудвай, младежта вече от 5-6 клас започва да проявява сексуални глад :)

оффтопик:

което по принцип не е лошо особено ако си падат по лоши батковци като нас :) ми кво? и на нас ни се ще нещо свежо.

 

онтопик:

най-тъпата ми реплика с която са ме сваляли е както беше казал някой по-горе "к'во работиш?". обикновено отговарям "сводник!" :)

Link to comment
Share on other sites

оффтопик:

което по принцип не е лошо особено ако си падат по лоши батковци като нас :) ми кво? и на нас ни се ще нещо свежо.

 

 

5ти клас не е свежо. То е детско. Поне на мен ми се вижда извратено (на 18 съм).

Link to comment
Share on other sites

5ти клас не е свежо. То е детско. Поне на мен ми се вижда извратено (на 18 съм).

оффтопик:

закачах се само де. а за детското си зависи. ако много бързат да пораснат биха могли да заблудят всеки.

и не говори за извратености. никой не може да каже кое е нормално и кое не е. честно да ти кажа и на мен няма да ми е приятна гледката на пенсионер със ученичка, но не ми влиза в работата кви ги вършат.

а ти кат си на 18 почакай да минат 10ина години да видим тогава дали ще си усетил че си "порастнал" и че в очите на новите 18-годишни вече си "пенсионер". да видим тогава отношението ти към "детското" и дали няма да искаш да се докоснеш отново до онова минало незабравимо време.

говоря ти така защото съм отнасял упреци от такива като теб а гаджето ми беше връстничка. само дето се държеше "детски" и отстрани сме изглеждали явно "нестандартни".

Link to comment
Share on other sites

5ти клас не е свежо. То е детско. Поне на мен ми се вижда извратено (на 18 съм).

 

А на мене - не :) (на 21 съм) Както е казал един супер неизвестен лай..ъъъ... певец:"Педофилията не спира да ме тресе"

А пък и жената е по-малка от мене,така че съм доволен :)

А за сексуалния глад ...е...и в двата пола има доста черни овчици ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...