Jump to content
BulForum.com

Koq e nai-typata replika


Recommended Posts

Едно гадже ме свали (направо ме срина), като дойде при мен и - без да се познаваме - погледна ме сериозно и каза: "Искам дете от теб."

 

B)

:lol: ми ти що не и направи или беше 120кг,вафла с фъстъци :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

"Извинявай,може ли да се убедя дали си толкова интелигентна,колкото и чаровна"

-"Не" :D

 

Т'ва стана днеска на спирката на Тримона,докато чаках баща ми да дойде да пием кафе :woot

Link to comment
Share on other sites

Отиваме в Happu и аз си нося розова чанта (не съм гей, ама съм с кирлива <бяла> блуза и мязам) *И ко?* и свалката става - дай да се прегърнем, че хората ще си помислят нещо.

Link to comment
Share on other sites

"Извинявай,може ли да се убедя дали си толкова интелигентна,колкото и чаровна"

-"Не"  :D

 

Т'ва стана днеска на спирката на Тримона,докато чаках баща ми да дойде да пием кафе :woot

 

e iavno si dostatachno charovna shtom taka ti se lepqt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid
e iavno si dostatachno charovna shtom taka ti se lepqt :)

Pechenata si e...pechena :)...ma stiga tolkoa tupi repliki sa...q daite neshto..naprimer nai-tupata replika, s koqto ste zaribqvali vie nqkoi :) taka malko za raznoobrazie :)...az shte se vuzdarja 4e shte trqbva da si kaja cqlata biografia :P

Link to comment
Share on other sites

Хаххаха Оувърмене и аз ще се разпиша с един патент от родния край ;)

 

Дебнеш,когато жертвата се качва по стръмни стълби пред теб.Изоставаш до такава степен,че краката да са на нивото на ръцете ти,издебваш момента,хващаш крака,който е в движение в момента и дръпваш рязко към теб.

Ефектът е почти същия,само дето девойката полита по очи,което пък от своя страна дава поле за изяви на всякаква галантност:некрофилия,ако девойката се пребие,садизъм(паднала,вие почвате да я ритате злобно в бъбреците)

и други такива приятни и еротични занимания  :wub:

веднъж го направих този номер с тази разлика, че хванах крака, който е стъпил на стълбите точно в момента, когато трябва да се отлепи. само дето не хванах крака ами тя беше с едни чехли .... направо ги разпра .. ужаст добре че ми беше приятелка, че инак много бой щях да отнеса.

това за разликата, що го приемате така ?!? ... аз имах 5.5 години разлика с моята доскорошна приятелка аз съм почти на 27 тя е на 21 не виждам нищо лошо в това ?!? същото се отнася и за връзките на Аги и ликуидо.

тъпа свалка на момиче: веднъж се напих ... и реших да кажа на една, че я харесвам. много се бях набльонил, едвам гледах ... оправях си шапката 100 пъти .. отивам и й казвам: "Ти си най-красивото момиче тук, ама аз съм пиян като глиган" и си тръгнах без да дочакам отговора. След това само ми се смееше като ме видеше ... нищо не стана. Ако сваляте момиче не го правете мъртво пияни :Р

Link to comment
Share on other sites

Щом ти си е смеела след това, спокойно можеше да се извиниш, да се оправдаеш, че не носиш на пиене.... Щеше да имаш успех. Ако не и си бил интересен, нямаше да те забелязва след това.

Link to comment
Share on other sites

Значи седя си аз на Пощата на главната понеже имах среща и едно девоиче идва и ми вика: "Извинявай ще доидеш ли да ми пуснеш жетона за телефона че аз немога" и аз и казах ок ма виждам че безпроблемно може и тя да си го стигне ма от уважение отидах и по патя ме пита как се казвам на колко сам и такива неща" Пуснах и жетона и в същото време доиде момичето, което чаках и бая се посмях като ме прегарна и тази с жетона е изгледа сеедно че са и взели закуската :woot

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам колко съм чаровна,ама явно още ставам :woot

Иначе,liquid,аз се сещам за един конкретен случай,в който уж съм "сваляла" някой,ама бях много пияна и мисля,че не се брой..

Една вечер в "Калигула" обяснявах на един травестит,че ще го схрускам,защото е много женствен :>

Link to comment
Share on other sites

хахахахахахахахах тука нещо ми мирише на гнило.Маи трябва да си изкажите лиубовните си терзания в темата кои кого харесва :) :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...