Jump to content
BulForum.com

Koq e nai-typata replika


Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Сега като четох ми изплуват едни спомени и умирам от смях.

1.bio като каза,че е заспал,много ме е срам да си призная,но понякога заспивам и аз/веднъж заспах като се очакваше да правя секс :bgrin: ,ужас,сутринта се събудих и погледнах с един страхотен мой поглед-нещо между тъп като крава и аз съм велик-и ми се разминаха шамарите/,но по същество.Бях на един купон и тъй като на такива мероприятия пия доста,както и не на такива и една мацка беше решила,че трябва да ми обърне специално внимание.И седя си аз кефя се на някаква музика и тая мацка през 5 минути горе долу ме поглеждаше,усмихваше се и ми казваше "Ванка,наздраве" и си пием така,но тя пие едни мънички готини глътки,а аз нали съм си ламя и пиене не отказвам.Абе просто се стигна до един момент,в който аз заспах до нея седнал.Свали ме,но по друг начин.а как се събудих-легнал на същия този диван,единият ми крак беше върху масата,другият-върху задника на един мой авер и следва най-гадното-върху лицето ми имаше косааааа,устата ми беше пълна с косааа.Тая мацка беше легнала по някакъв ужасен начин и косата и се опитваше да ме удуши.

2.Пак съм на запиване.То беше скоро.Улях се,не помня няколко часа,но ми разказаха части от моите подвизи.Та това не е било точно сваляне,всъщност може и да е било,но който пие-не разбира.Та една мацка ме извлачила от кенефа,където съм си гушкал тоалетната чиния и странно защо съм си плюл панталона и съм се озовал в една стая.И тая мацка ме питала какво ще стане ако се съблече гола и легне на леглото,ама ей така,съвсем отговорно ме питала.И аз пак като кръгъл идиот съм си казал "Нищоо,щот съм толкова пиян,че няма да те видя или нещо подобно".

 

всъщност вече се притеснявам за себе си.май мен ме свалят сравнително интелигентно,но аз съм идиот.Обичам ви всичките,отивам да пия

Link to comment
Share on other sites

Абе като се замисля и мен веднъж май се опитаха да ме свалят :)

За първи път бях в Сакс, свиреха Габана. И аз бях в екстаз! Направо се размазах! По едно време пристига до мен едно девойче и ми казва това, което дотогава бях сигурен, че никога няма да чуя : "Здравей, искаш ли да се запознаем?" Исках. Обаче такаи не разбрах как се казваше тя, не можах да чуя :)

Та това момиче се въртеше около мен през цялата вечер, а аз будалата, се кефих на музиката и въобще, ама хич даже на зацепих, че може би тя ме харесва...сега като се замисля, че съм изпуснал единственото момиче, което ме е сваляло, ми идва да си изям ушите :) Ама какво да се прави, не полуидиот, не идиот, ами идиот и три четвърти съм :)

Link to comment
Share on other sites

Казах ли ви аз момчета че сме полуидиоти? Ама пък поне сме хубави та да ни свалят... Ще хванем ние една възможност...някога...вие да кажа аз съм хванал каквото си требе.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в лавката на даскалото и там едно момиче ме пита:

-Има ли гевреци без дупка?

След тоя въпрос останах Ужасен. :wacko:

 

Иска ми се да беше й отговорил с усмивка:

-Ако няма, няма нищо страшно, ставаш за геврек.

 

"Колко метра си?" :wir Тва е щот съм висок кум 192 см

Иска ми се да беше й отговорил с усмивка:

-Толкова, че ако ми се качиш ще стигнеш седмото небе.

 

Ole mnogo si hubav nosi6 li pra6ki  :blink:

Иска ми се да беше й отговорил с усмивка:

-Да, в раницата ми с надпис "Забравени вещи" има доста, но ми се струва, че точно твоят размер липсва.

 

"Малко си тъп но точно това ме кефи в теб" :)

Иска ми се да беше й отговорил с усмивка и порочен поглед:

-Малко съм тъп, но точно това ще те кефи в теб.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

яяяя каква коса имаш. мога ли да я пипна? що не си направиш расти?"

nali? as kato imah kosa do krusta i navsqkude..qqqq kakva kosa...moje li da pipna? za malko da s4upq nqkolko race..i vinagi iskaha da me pravqt na plitki!!!..glupavi jeni ;)

Link to comment
Share on other sites

Toi

-Sladka li e cigarkata?

Az

-Da ti dam da opitash?

Toi

-A ti sladka li si?

Az

-Ne me zanimawai

Toi

-Kolko si godishna?

Az

-Ti proverka li shte mi pravish /zashtoto tova stava pred i-net zala/

Toi

-Ne,ako imash navyrsheni 14 shte mi stanesh edna priqtelka.

Az

-I kak gi reshavash tiq neshta?

Toi

-Kudeto iskash tam shte te zaveda.Haide s men v Ispaniq na pochivka.

Az si hvurlih cigarata i vleznah v internet zalata :>

Link to comment
Share on other sites

ми беше просто едно "ХЕЙ!"

 

преди доооста време. карам си аз колелото и минавам покрай няква мадамка на един булевард. тя ме зазяпва и аз я зазяпвам - не бях свикнал да ме гледат втренчено. и по някое време ми вика "ХЕЙ!" и аз съвсем се омагьосах в чудене кво става. и тогава влезнах в една шахтичка без капаче и се изтърсих жестоко.......

бая се ожулих и кат се изправих бях супер бесен, обаче я нямаше вече - сигурно се е скатала в някое магазинче. и по-добре - можеше да отнесе някой шамар.

 

 

Обаче ме свали. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тя- Имаш ли цигара?

Аз- Не. Аз не пуша.

Тя- Ами за какво си ми тогава?!

Аз- Ми защото явно си закъсала.

 

Не ми харесваше иначе можеше и да се позамисля как ще и отговоря :)

Link to comment
Share on other sites

Vie puk kak si gi spomnqte tiq raboti.mnogo ste pametlivi.Az si spomnqm samo edin put vurvqxme kompania kum nqkva diskoteka na moreto i edna mi iskashe gornishteto ,4e i bilo studeno.Az i kazax ,4e i na men mi e studeno ,da vzeme ot nqkoi drug.Tq otkaza.Posle iskashe i da q pregurna ,4e i bilo studeno.Az i kazax ,tq da me pregurne ,4e i na men m i e studeno.Pak otkaza...

Link to comment
Share on other sites

nali? as kato imah kosa do krusta i navsqkude..qqqq kakva kosa...moje li da pipna?  za malko da s4upq nqkolko race..i vinagi iskaha da me pravqt na plitki!!!..glupavi jeni ;)

Ми ти що не има даде.Ама трябваше да им покажеш първо другата глава и ако са съгласни да ти праят плитки.

 

Най-голямата реплика с която са ма сваляли беше преди около 10 години пред "Рондо".Излизам аз ама едвам вървя,а тя ми вика: -Ще ме изпратиш ли до нас че съм много пияна. Поогледах добре,за да мога да е фокусирам и след като видях какъв шанс ми се отваря веднага се запътих да е изпращам.

Link to comment
Share on other sites

Mm t'va zvuchi interesno.. :D

I kakvo stana ?! :woot B)

Link to comment
Share on other sites

Ся се сещам,че на неква тъпа дискотека с даскалото някви караха мен и още един от класа да танцуваме с тях.Ама аз не съм много по танците(даже ми става смешно,като видя накой да се кълчи),та има казахме:"Ай сиктир от тука ма!"Жалко,щото аз бях влюбен в едната от тях,ама нейсе!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...