Jump to content
BulForum.com

Реакцията Ви При Една Странна Постъпка


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Аз бих пощурял.Все пак се е случило. Аз бих и присъдил коса.Това е в кръга на шегата.Ще й се кефя.

Link to comment
Share on other sites

super qko 6te siq pipam po glavi4kata i 6te mi pravi udovolstfie . :tongue

Link to comment
Share on other sites

Бившата ми приятелка се острига много късо преди да замине за Америка. Не й отиваше и аз и го казах...може би понякога прекалявам с прямотата, но какво да се прави.

А за голата глава - ако любимата ми има хубава коса, ще ми е мъчно , че я е офънцала, но ще я приема и ще си я обичам и с гола глава! Ще си я милвам и целувам!

 

PSYCHOSIS повярвай ми и аз няма да крия от нея какво мисля по темата. Тя знаеше какво мисля и преди да го направи, но май май не ме послуша... Ако не ми хареса ще и го кажа, и знам че няма да я нараня... или обидя... би го приела с усмивка. И двамата сме достатъчно искрени един към друг тъйче...

PSYCHOSIS... ахъм имаше прекрасна коса, тя си мислеше че и е изтощена но косата и беше разкошна... и както ти казваш "Да мъчно ми е"... Но връщане назад няма... "Ще си я Обичам и с гола глава! Ще си я милвам и целувам"!

 

Иначе хора не мисля да и правя каквото и да било напук... не смятам че това ще е умна постъпка от моя страна.

1 - Ако се пак направя нещо такова... не се знае тя какво ще измисли, току виж реши да си подстригва косата секи път когато и порасне над 5 см...

2 - Може да и хрумне нещо още по интересно...

 

Четох в нечии пост, за това че момичето може да изживява някакъв срив... да Ви кажа това съм го изклучил като вариант... Но опитвам найстина да разбера какво я потикна към това... Другото което за промяна в моята коса, тя може да забрави...:) Пък и не мисял че някога ще поиска да го сторя защото знае какво ми е отношението към косата ми, но знаеше какво е и към неината...

Уфф оплетох се ще зема да ида да поспя...

 

Амм дръгото което не видях кой беше сложил 2 причини поради които може да го е сторила... не е нито една от двете...

Link to comment
Share on other sites

Директно и аз ще си одрънкам кофата :)

Сега и двамата сме къдрави- след това и двамата ще сме "ходещи кубета" :evil

Link to comment
Share on other sites

Директно и аз ще си одрънкам кофата :)

Сега и двамата сме къдрави- след това и двамата ще сме "ходещи кубета"  :evil

 

Ахаха Agarvaen ти си виждал момичето:) се пак... Знаеш що за коса имаше... Ам май се бъркам може би жена ти я е виждала за теб нз... А не виждал си я онзи път когато се засякохме и ми каза за хдд-то дето трябваше да зема:)

Иначе тва за ходещите кубета беше яко :punk ще се замисля по темата :devil

Link to comment
Share on other sites

А ти сигурен ли си че го е направила или само те пробва. Ако бях на твое място и бях сигурен че го е направила щях и аз да се обръсна гола глава без дори да се замисля.

da tova e ud4no :D

Link to comment
Share on other sites

Ахаха Agarvaen ти си виждал момичето:) се пак... Знаеш що за коса имаше... Ам май се бъркам може би жена ти я е виждала за теб нз... А не виждал си я

 

 

Ми Радо,кво да ти кажа-на жена много вяра да нямаш :P

Докато не я видиш-не вервай,щото предполагам,че само смс ти е пратила(прав съм нали),за да те спича.А иначе косата и не беше по-хубава от моята :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми Радо,кво да ти кажа-на жена много вяра да нямаш  :P

Докато не я видиш-не вервай,щото предполагам,че само смс ти е пратила(прав съм нали),за да те спича.А иначе косата и не беше по-хубава от моята  :lol:

 

Това за вярата ми е познато Наско:) ама после след като и се обадих да беше чул гласа и... абре не мога да имам съмнения че не го е направила... Това което чух и осетих в гласа и ми беше достатъчно... Иначе дам смс ми прати после аз зех че се обадих, но какво да ти кажа, тя същата вечер ми предложи снимка... но отказах предпочитам първо на Live да я видя... да си глътна и езика и граматиката и всичко и да разтърся буйната си грива :punk

хехех твойта коса е уникална бре:) ако решиш да я бръснеш дай я на Васко да си я пресади :D

П.С. с това с Васко шега не бива

Link to comment
Share on other sites

най-добре да я скъсаш от секс,а след това да седнеш до нея и да ревеш,та да не спираш.моята има коса до кръста и никога няма да го направи,даже е инструктирана да не се стриже.

Link to comment
Share on other sites

6te e sladka. Poviarvai mi. B)

 

djgorro prav beshe:) Mnogo i pripka, Ocharovan Sum :D Nqmam tyrpenie da q vidq dnes:) Vchera syrceto mi se beshe razlupkalo, no chestno da si priznaq mnogo i otiva i e strahotno ocharovatelna :rolleyes: hihik, mai nz na koi svqt se namiram ot udovolstvie :P

taka de tq koasta ne e vajna, vajna e kakvo chustvame edin kum drug :rolleyes:

E Sega vi ostavqM:P

Link to comment
Share on other sites

Защо не се снимате двамата? Да видим и ние новата й "прическа"!

Pretty please with sugar lumps on top! :D

 

PSYCHOSIS snimki kolkoto iskash imame:) to i az sum s dosta promenena kosa no sum zapazil duljinata i :P ... Inache neka i se pratqt na mene snimkite ot vchera i onzi den puk moje i da daden... no PSYCHOSIS, snimka kadeto e bez Byff ili kyrpa nqma... tuiche nqma da mojesh da vidish pricheskata:) no az si znam che e sladka, imah chesta da vidq :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

pogledni ot loshata strana na neshtata...moje da e bolna ot neshto koeto iziskva himio terapiq a ti da ne znaesh na men tva mi mina prez akula parvo kato prochetoh topica.

Link to comment
Share on other sites

blah..fast reply ne ba4ka :( ... mi as kato q vida she se spukam ot smqh purvo...:P sigurno i gadno she i stane ama neka :)...osven i ti da si obrusnesh glavata drugo ne vijdam :) :) ina4e shte me e qd ama shtom tq bi go napravila sho iaz da ne se obrusna...i az imah dulga krasiva kosa predi godina :P malko pod krusta...ama vreme i beshe da se ostrije :)

Link to comment
Share on other sites

Хмммм...Ами вкрайна сметка това си е нейната коса и щом е сметнала, че иска да го направи, това си е лично неин избор. Ама лошото е в друго.....на нея сега и харесва, ами ако след месец или два вече съжеляв,а че си е одрязала косата и то не просто да е по-къса, ами гола глава :( Тогава ще е лошо. Но дано да не съжелява, а и ти щом така си я харесваш и не ти пречи още по-добре. Тя няма да се чувства зле и сигурно сега даже ще си я пусне по-дълга и ще и бъде по-хубава даже! :P

Link to comment
Share on other sites

Аз ти предлагам, да не си идваш в Пловдив, да не и се обаждаш, да и игнорнеш повикаванията. абе изобощоооо никва връска с нея даи стане гадно....хахахха момиче с гола глава, таа да не е няква скинарка ве... хаххахаха не моа да си представа такъв индивид.

Link to comment
Share on other sites

Голяма работа ..

Хората с години не могат да отслабнат,Вие се притеснявате за някаква си коса,която ще порасне без да се усетят кога е минало времето.

Пич, ти ако си държиш на гаджето изобщо нямаше да се чудиш к'во да прай'ш :>

Link to comment
Share on other sites

Както казах в предишните постове... Не ми пука каква и е прическата, а и вече :cry тя не е до мен, тя си отиде... Дори не мога да говоря, още не мога да си стъпя на краката... след толкова красиви мигове и в един момент някой се намесва и разваля всичко, а аз съм безпомощен, невероятно безпомощен :cry,

Между мен и нея всичко приключи за един кратък миг... лишен от смелост от нейна страна... Всичко бе, тъй прекрасно, но ето че аз съм оставен в миналото... не ми се говори, трябва да се държа нали:(

Каде отиде това между нас, каде отиде нейното обичам те... или според нея то е там, но има неща които пречат връзката ни да продължи... губя битката, скоро и войната ще загубя... но...

Подяволите Липсва Ми.... :cry

Link to comment
Share on other sites

кои са тия неща дето ви пречат?

 

Нейния егоизъм, гордост и липса на проява на каквито и да било компромиси... А и външната намеса на родители и... Абре какво да кажа, боли ме ужасно много, защото и вярвах достатъчно много и дадох целия си свят, цялото си време посфетих и много в това, но бях безсрамно предаден... Ограбен... Не искам да цитирам какво тя ми каза, но беше неимоверно грубо и егоистично, не смятам че може да граби това което и падне и да запраща всичко в кофата за боклук, заедно съградихме света в който бяхме, тя сама реши да бутне подпорите...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...