Jump to content
BulForum.com

Реакцията Ви При Една Странна Постъпка


Recommended Posts

Айде сега да Ви запитам.... Как бихте реагирали ако един ден приятелката ви прати sms или Ви се обади, че е постригала косата си и то нула номер... Макар, че преди това сте говорили, че това няма да е много одачно и въпреки това тя го направи... Аз съм в такова положение... Незнам как бихте се чуствали Вие!!! Аз специално съм шокирам... Още не съм я виждал, защото нямам възможност да дойда до Пловдив, но може би при срещата ни шокът ми ще е още по-голям. Направо съм като одарен от мълния... тя се пак имаше красива, дълга коса...

Разбира се аз не съм с това момиче заради косата, доста държа на нея и секи би го забелязал ако ме познава... но това ме хвърли в оркестъра... Не мога да пресъздам образа на голата и главица в болното си зъзнание...

 

Е Сега Сте Вие...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Specialno az bix se primiril 6toto ve4e taka i taka ni6to ne moje da se napravi...

Peruka ?!?!? :confused Tvyrdo NE...

Ako darji6 na neq priemi go...

I a samo nqkoi q e poglednal na kryv - boi po kaskata ... ;)

Po smelo 4ove4e... :punk

Link to comment
Share on other sites

А ти сигурен ли си че го е направила или само те пробва. Ако бях на твое място и бях сигурен че го е направила щях и аз да се обръсна гола глава без дори да се замисля.

Link to comment
Share on other sites

ами моята приятелка по принцип е с къса коса и аз харесвам .. не съм я виждал с бръсната глава ама не виждам какво ще и пречи. та да се върна на въпроса .. тя всеки път почва да си пуска коса и след 3 месеца се стриже 4 номер, аз бих искал да има по-дълга коса за да я контролирам .. но... уви. ако ти имаш дълга коса ще те посъветвам да я пострижеш поне да си отивате :Р успех ... ще й порасте коса !!!

Link to comment
Share on other sites

А ти сигурен ли си че го е направила или само те пробва. Ако бях на твое място и бях сигурен че го е направила щях и аз да се обръсна гола глава без дори да се замисля.

 

Дали съм сигорен. Убеден съм :( Мислех да направя това което споменаваш, но след дъжд качулка... няма смисъл, с доста зор си пуснах тази коса която имам за да я онижтожя, но мисля да направя друго което още се замисля като план, но не мисля да и правя сечено...

 

Specialno az bix se primiril 6toto ve4e taka i taka ni6to ne moje da se napravi...

Peruka ?!?!?  :confused  Tvyrdo NE...

Ako darji6 na neq priemi go...

I a samo nqkoi q e poglednal na kryv - boi po kaskata ... ;)

Po smelo 4ove4e... :punk

 

Good_God нима имам друг избор... държа на нея и ще се примиря, искам не искам, но просто още съм в шок, направо незнам къде се намирам... Като се видим след 3 дни ще трябва да си заема анхилаторче, за да мога да дишам.... Амм колкото някой да е гледа на кръв... би било просташко от негова страна, но нека опита

За перука и дума да не става...

Link to comment
Share on other sites

Що за гаджета си хващате...

Аз мисля, че щом си дълго с нея и си я обичаш, не трябва да имаш нищо против. Явно си я познаваш и харесваш. Щото аз не мога да обичам такова "нещо"!

Поради тази причина моята приятелка никога няма да ме изненада по този начин!

Link to comment
Share on other sites

Що за гаджета си хващате...

Аз мисля, че щом си дълго с нея и си я обичаш, не трябва да имаш нищо против. Явно си я познаваш и харесваш. Щото аз не мога да обичам такова "нещо"!

Поради тази причина моята приятелка никога няма да ме изненада по този начин!

 

Аз затова моята съм я инструктирал,че като прави някакви промени по себе си трябва първо да ги одобря.Иначе наистина има жени, на които им отива, но са голяма рядкост.

Link to comment
Share on other sites

абе не ща да съм лошия пророк, ама някои елементи от краткия ти разказ в съчетание с личния ми прочит на неписаната книга "женска логика - да откриеш невъзможното!" водят до извода, че с такава рязка промяна може би се целят един от двата варианта:

1. като не може да сменя приятеля - сменя прическата. доказана е психологичната връзка между смяната на женската прическа и смяната на партньора. женска им работа. понякога едното води до другото, а понякога едното замества другото. не знам в твоя случай как е - ти си я знаеш.

2. предизвиква те ти да се обръснеш, чрез личен пример. може да не и харесваш така, може да търси разнообразие, може просто от нямане кво да прави и да е измайсторила поредния "женски номер". помисли над този вариант, щото има лека връзка с първия - ако не може да смени гаджето, поне да му смени облика и става също като ново.

 

а по въпроса: лично аз ако исках да и направя сечено, а аз съм си такъв - сечен тип, щях да не забележа. убийствено е за женското самочувствие да ги игнорираш. но ако пък съм в настроение да съм мил и внимателен щях да я засипя с комплименти и похвали колко и отива. хем ако се наложи ще има с кво да прикрия сарказма :)

Link to comment
Share on other sites

И да не забравиш да и кажеш колко е хубава така и колко и отива!

 

Обикновено жените правят такива промени когато имат някакъв емоционален срив. Тъй че вместо да се чудиш ти или ние как бихме реагирали, потърси причината да се омешини девойката. Ако причината е че така и е кеф - още по добре!

 

П.С. Това го прочетох в Космополитън... :cry

Link to comment
Share on other sites

Бившата ми приятелка се острига много късо преди да замине за Америка. Не й отиваше и аз и го казах...може би понякога прекалявам с прямотата, но какво да се прави.

А за голата глава - ако любимата ми има хубава коса, ще ми е мъчно , че я е офънцала, но ще я приема и ще си я обичам и с гола глава! Ще си я милвам и целувам!

Link to comment
Share on other sites

Ще отида до нея, ще се посмея, ще я посоча с пръст и ще и кажа: A HUGE DYKE IS YOU!

 

Всъщност, не знам. И аз ще направя нещо да й го върна. Ще брадясам като глиган, да речем. Защото тя никога не би се остригала така при положение, че и пука какво мисля.

Link to comment
Share on other sites

Бях ви обещал(а и на себе си),че повече няма да пиша.Обаче влезнах един път като гост и що да видя?...

Коса бе,коса...Поне сега като те видя някъде,ще те позная по приятелката и ще бягам(нали ще има тупаници).Иначе пънкът не е лоша музика,ама винаги съм казвал,че не е подходящ за момичета.Промива им мозъците...и косите.

А сега сериозно.Мисля,че това е решение на всеки човек.А пък всеки трябва да е безкомпромисен,ако иска да продължава напред.А и нали едно момиче трябва да е...уникално,за да се влюбиш в него.Значи много трябва да я обичаш.А и щом не е заради косата,тогава няма пречка.

Не съм чел другите постова,затова не знам какво пише.Аз си поствам по темата,сега ще ги прегледам.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...