Jump to content
BulForum.com

Реакцията Ви При Една Странна Постъпка


Recommended Posts

Бих отговорил на всички Ви по отделно но... ще го направя тук наведнъж...

 

Ако бяхте прочели темата, щяхте да разберете, че ситуацията доста се е променила. Сега и да давате съвети, и да не давате, файда няма...

 

Ти си я прочел, знаеш за какво става дума... И наистина, файда от съветите няма... защото... просто защото няма, мозакът ми не може да функционира нормално и не мога да мисля много трезво... но колкото толкова... А и саветите за косата и вече наистина са неуместни... Аз я харесах и без коса... се ми е тая как изглежда... Се ми е тая как се облича, дали... подяволите не ми пука за външността и :(

 

Извинявай че цитирах целият ти пост, четох темата до тук и не искам да я чета по-нататък. Отвратителна история, явно наистина си е обръснала главата защото е искала промяна. Другата промяна си бил ти, разкарала те е. МАМКА МУ, ГАДНО Е. Гадно е един ден да седиш срещу човека който е бил (и все още е) всичко за теб и той да ти обяснява как нещата не вървят, че това не може да продължава вечно..... и колко си тъп ти че не го забелязваш сам. Имаш чуството, че някой е промил мозъка на ТВОЕТО МОМИЧЕ и искаш нещата да се оправят по какъвто и да е начин, но знаеш че каквото и да направиш ще е грешка. Знаеш го и пак правиш НЕЩО, каквото и да е важното е че не можеш да стоиш и да гледаш как ТЯ СИ ОТИВА. Повярвай ми НЯМА СМИСЪЛ, в такъв момент каквото и да направиш ти си последният човек който може да и повлияе...... АМИ ТОГАВА КАКВО??? Ами НИЩО, кажи си каквото имаш да и кажеш, обърни се и си живей живота. Ако тя премисли (малко вероятно, всеизвесно е как са жените с мисленето :wacko: ) ще те намери, ако не .......

 

МАМКА МУ, СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА С НЕЯ :angry1

 

ТЕD проблема е че не сме седяли да обсъждаме че нещо не върви, защото всичко беше нормално, никога не е имало нещо което да ни накара да седмен и да кажем, това не е наред... Последния ден когато бях с нея беше 7-ми сеп. Прекарах ме един страхотен ден, малко очакван... гледахме афишите за театъра, обсъждахме пиесите, смеех ме се... разхождах ме се... Бяхме в "Дали" смесвахме Кока Кола с Фанта докато се получи някаква смес :cry Имаше толкова много смях, нежност, мечти.. усмивки... обичам усмивката и... И си тръгнах спокоен от плд... И вечерта... просто сложи край, сякаш беше красива мечта този ден, преди болезнено сасичане... Да прав си неиздържам да седя и да гледам как тя се скривя в далечината... И да аз май нямам власт да повлияя на решението и... за жалост, има хора с по - голяма от моята... Които както ти каза и промиват мозъка, "А аз седя безпомощен на брега и хвърлям камъни във водата".... Последната събота бях в Плд пак, не искам да казвам какво ми бе и какво видях... в нея... Но дали не беше просто сценка, за да я оставя да си иде.. това вече не мога да кажа... а ме мъчи вече доста...

 

Вие изобщо вярвате ли в истинската любов...

Ами ако той я обича прекалено много,за да я пусне да си отиде,а ако тя също го обича,но нещо им пречи...Моля ви се,не давайте грешни съвети,като не знаете цялата истина

 

Вече не искам да вярвам в нищо, макар че вярвам в това което чуствам.. с още вярвам в него... Да.. аз... подяволите да... обичам я... за нейните чуства не мога да говоря, не са мой, но просто има шибани пречки, в които тя се спъна... Пак са съветите.. аз не мога да си дам правилния... едва ли някой може и да ми го даде...

 

Тhe Smith... последните няколко мин бях на

Richard Marx - Now And Forever

Gary Moore - Nothing's The Same

Chris Rea - Looking For The Summer

Heart - Alone

 

ако ти се занимава слушай, сдухвай се покраи мен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Аз затова моята съм я инструктирал,че като прави някакви промени по себе си трябва първо да ги одобря.Иначе наистина има жени, на които им отива, но са голяма рядкост.

awe xora ,q se 4uite, v koi vek jiveete?! trqalo da odobrqt!!! tva da ne vi e nqkuv patriarhat povreme na kamennata era!!! tirani!!!

brao na tva momi4e.... ako ne bqx do6la v USA 6tqx i az da se obrusna :punk

 

П.С. Това го прочетох в Космополитън...  :cry

xaxaxaxa.. ne poznavam momi4e s iq> 120 koeto da se vruzva na tva koeto pi6e v Cosmo :P

Link to comment
Share on other sites

TheSmith & EndOfAllHope^ казах ви аз, че ще се харесате :Р. Истината е само една като в песента на House Of Pain:

And life goes on ... goes on.

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Абе аз имам проблемче с намирането на песните.А пък и да ги имам,ако музиката не е нещо потресаващо,не биха могли да ме трогнат,щото почнах с английския неска и не вярвам да знам толкова,че да ги разбера.

А ти що не пробваш с нещо на Rammstein?Глеам,че на метъл наблягаш,а пък тва е класика.Освен това няма да ти напомня за никва любов.(Ако разбира се чаткаш немски,)Там става дума само за гаври,обезобразяване,тежки нарушавания на човешките права,смърт,кръв,огън и много,ама много,секс(опа,тва спада към любовта.ама в тоя случай сексът не е от любов,повярвай ми).Опитай.

Link to comment
Share on other sites

Пич , самата постъпка, че си е остригала главата, би трябвало да ти подскаже, че нещо не върви в отношенията ви, а по този начин тя просто е искала да ти подскаже това, да й обърнеш внимание, защото явно не си го правил много често...Ето и казуалността е на лице.

И накрая, любовта е за слабите, тя съсипва хората и ги прави нещастни, за това не обичайте, защото това значи, че вече сте загубили...

Link to comment
Share on other sites

Пич , самата постъпка, че си е остригала главата, би трябвало да ти подскаже, че нещо не върви в отношенията ви, а по този начин тя просто е искала да ти подскаже това, да й обърнеш внимание, защото явно не си го правил много често...Ето и казуалността е на лице.

И накрая, любовта е за слабите, тя съсипва хората и ги прави нещастни, за това не обичайте, защото това значи, че вече сте загубили...

За някои любота е смисълът на живота.Искаш да докараш някого до самоубийство?

Тъкмо обратното-слабите не вярват в нея,защото слабостта им пречи да обичат.А тия с кратките връзки,които се правят на рапъри-те са типичните loserи(така ли се пише,че съм неграмотен?),за които пеят.Добре,ти щом не вярваш в любовта,за какво живееш?За да имаш кариера,а след това да си умреш самотен и тъжен?За да успееш,без да имаш някого,който да се радва на успеха ти?За да кофееш с разни мацки всеки ден,а като се осъзнаеш накрая,пак да си си сам?

Link to comment
Share on other sites

mi momi4eto e s haraktee be ... ama spokoino o6te 1-2 meseca i 6te ima 3 santimetra kosa i moje daje da se izrusi il i da boqdisa v extravagantem cvqt ... taka 4e ne misli 4e golata glava e nai lo6oto :)) i nali znae6 kolko e qko da bara6 1 sm kosa ... se edno gali6 kotence :)))

Link to comment
Share on other sites

А тия с кратките връзки,които се правят на рапъри-те са типичните loserи

За първи път да се съглася с теб! :)

 

за това не обичайте, защото това значи, че вече сте загубили...
Нека позная, ти мразиш и презираш всички, за да си победител, нали? Герой!
Link to comment
Share on other sites

оффтопик

@EndOfAllHope^ хайде моля те да редактираш темата си и да напишеш продължението на историята, че ми писна разни малоумници да се изказва без да се чели и ред от това, което е вече написано !!! Или то направо да я закрият, че се изчерпа мисля. Хайде момчета със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Няколко мои мисли-жив сега,на мен ми се случи същото нещо като на теб,но при мен е малко по-тежко положението,защото имахме разни идеи,мечти и прочие,които бяха в дооста дългосрочен план и бяха доооста реални до един момент,когато всичко се скапа.Но да си блъскаш главата,да я търсиш и да мислиш само за нея-файда няма.Връщане назад също няма.Но си млад човек,пак ще намериш своята любов и може този път да е Тя,с която ще отидеш във вечните ловни полета.Или както е другата истина в една песен на Куин-шоу мъст гоу он.Така че горе главата,малко по-ведро и нещата ще си влязат в релсите.

Link to comment
Share on other sites

Нека позная, ти мразиш и презираш всички, за да си победител, нали? Герой!

 

Аз лично не го намирам за героично, къде ми е геройството... не че размисшлявам умно напоследък, но се пак, не смятам, че нечуставащия човек е савършен... Сърцето винаги иска да бъде обичано и да обича... не напразно това е най скъпото чувство... PSYCHOSIS прав си, не е герой никакъв дори... по скоро... просто един роб може би...

PSYCHOSIS м/у другото в Icq рядко се мяркам, но виж Irc там съм по лесно откриваем...

 

Тhe Smith... да падам си по такава музика, но мразя тази германска банда... не ми допадат ама грам... от групите пеещи на родния си швабски оважавам само Lacrimosa... The Smith... просто си падам по други групи... колкото до тези песни, които ти казах всички без тази на Chris Rea ги има в warez.ru... просто потърси.

/me Cinderella - Long Cold Winter

колкото до мнението ти за "Loseri-te" и аз съм съгласен тук с тебе

 

velvet_underground... да не мислиш че искам да мисля... просто то става без аз да го искам, има достатъчно много неща около мен които ме карат да се сешат за нея...изгрева, залеза, звездите... това са едни от нещата които не мога да отстраня... за жалост... Да Шоуто продължава... но е важно и кои са геройте в това шоу...

Link to comment
Share on other sites

Твое си мнение.Аз само предлагам.Щото знам какво e да ти се е случило нещо гадно в емоционален план и да слушаш само за любов.Така само си припомняш,че си я загубил. :cry

А аз много метъл не слушам.Само братския швабски(Rammstein главно).Аз съм по към рока,но не комерсиалния,а така да се каже българския."Хиподил"(извинявай за това,при мен помага),"Черно фередже"...Такива работи слушам.

А тва Lacrimosa ме впечатли.И по-скоро имената на песните,щото не съм ги слушал още.Flamme im Wind...странничко звучи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...