Jump to content
BulForum.com

Реакцията Ви При Една Странна Постъпка


Recommended Posts

явно момичето незнае къде се намира. повечето са такива. незнам какво точно е станало.. не мога и да знам след като ти нищо не казваш. бях в такава ситуация известно време.. ако кажеш нещо, мога да кажа нещо по въпроса. явно за помощ не може и да става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply
Нейния егоизъм, гордост и липса на проява на каквито и да било компромиси... А и външната намеса на родители и... Абре какво да кажа, боли ме ужасно много, защото и вярвах достатъчно много и дадох целия си свят, цялото си време посфетих и много в това, но бях безсрамно предаден... Ограбен...  Не искам да цитирам какво тя ми каза, но беше неимоверно грубо и егоистично, не смятам че може да граби това което и падне и да запраща всичко в кофата за боклук, заедно съградихме света в който бяхме, тя сама реши да бутне подпорите...

 

 

 

Абе успокой се не толкова фатално има и други свястни мимичета нали не отчайвай ,а гледай напред и я забрави

Link to comment
Share on other sites

абе не ща да съм лошия пророк, ама някои елементи от краткия ти разказ в съчетание с личния ми прочит на неписаната книга "женска логика - да откриеш невъзможното!" водят до извода, че с такава рязка промяна може би се целят един от двата варианта:

1. като не може да сменя приятеля - сменя прическата. доказана е психологичната връзка между смяната на женската прическа и смяната на партньора. женска им работа. понякога едното води до другото, а понякога едното замества другото. не знам в твоя случай как е - ти си я знаеш.

...

..

.

ами ти не му повярва на човека .. и гледай ко стана .. той се оказа прав. жалкото е че се чувстваш така - ограбен. вече можеш да поплачеш на рамото на TheSmith в една друга тема от този форум.

Link to comment
Share on other sites

явно момичето незнае къде се намира. повечето са такива. незнам какво точно е станало.. не мога и да знам след като ти нищо не казваш. бях в такава ситуация известно време.. ако кажеш нещо, мога да кажа нещо по въпроса. явно за помощ не може и да става въпрос.

 

Да, за помощ и дума не може да става... всичко си е в нашите ръце, а аз не съм от хората които ще си седнат на дупето и ще изтърпят всичко без дори да опитат да се поборят за това което обичат, ценят и държат... просто искам да я видя наживо за да поговоря с нея...

 

ами ти не му повярва на човека .. и гледай ко стана .. той се оказа прав. жалкото е че се чувстваш така - ограбен. вече можеш да поплачеш на рамото на TheSmith в една друга тема от този форум.

 

Колкото до това ... много е тъпо... не смятам че се е оказал прав за каквото и да било... но както и да е не мисля да си кося нервите допълнително...

Амм за Дъ_Смит... само ще се измея... Не смятам че дължа извинение на никого тук... ако някой иска да му плаче на рамото да заминава, аз няма да съм... Лек ден

Link to comment
Share on other sites

ММмммммммммм,вкусно,видях си името.Ми щом мога да ти помогна,смей се!По-добре да се смееш,вместо да плачеш,нали така.

Братко,за какво ти е момиче нула номер?Я забрави,няма нужда да плачеш за хиподили.Гледай напред,живота продължава!Щу мацки се въртят наоколо.Те са най-добрият начин да забравиш.

Някой да е казал,че трябва да ми се извиняваш.Спокойно.На мен всички ми се смеят,сигурно съм голям смотаняк,няма как да знам.

За мен остава успокоението,че аватарът ми е хипер-мега-супер-дупер готин. Наслаждавайте се!Ману Джинобили в действие! :punk Направих го за вас.

Link to comment
Share on other sites

The Smith, не се прави на много компетентен! Не си заставал от тази страна на нещата, а единственото, което може да го излекува е нова любов. Но май тя сама трябва да се появи, защото намерената почти винаги си отива ;)

Link to comment
Share on other sites

The Smith, не се прави на много компетентен! Не си заставал от тази страна на нещата, а единственото, което може да го излекува е нова любов. Но май тя сама трябва да се появи, защото намерената почти винаги си отива ;)

Така ли?Значи не знаеш нищо за мен!

Link to comment
Share on other sites

The Smith, с какво могат да ти помогнат разни други "мацки" или "пичове", когато всъщност желаеш само един/а определен/а? Когато откриваш другата/гия в тях?

Link to comment
Share on other sites

Братко,за какво ти е момиче нула номер?Я забрави,няма нужда да плачеш за хиподили.Гледай напред,живота продължава!Щу мацки се въртят наоколо.Те са най-добрият начин да забравиш.

Не съм гледал часовника ама е някъде към 3:30 сутринта... реших да позагубя малко време като поразгледам форумите... надул съм си до максимум NorTheR - Tornado Of Souls (Megadeath's Cover) :devil и се подмятам из стаята като ненормалник...

Абре The Smith...

1 - Не съм ти никакъв "братко" набий си го в тесномащабната главица

(/me Children Of Bodom - Knuckleduster :devil )... ако не ела аз ще ти помогна с набиването, това да ти е проблема...

2 - Прочетох не малко теми, но никаде не видях някой да я е обидил заради постъпката и... Това което си казал цитирам: "хиподили" на мене хич не ми изнася. Можело е да запазиш поне елементарно възпитание и да не ръсиш глупости... btw на мене адски много ми допадна с гола глава... дори и казах, че нямам против ако това и е постоянна прическа... Колкото до това за мацките което си ъзръсил... ако за теб най-добрия начин е да излизаш с разни разгонени кучки и да киснеш по цяла нощ на някакво пиене (независимо какво е)за да забравиш... ок... голямо занимание си имаш... До колкото съм запознат... в Пазарджик повечето момичета са такива... да си дойда на думата... абре те в Пз всички са облечени еднакво... бахти еднообразието... ама щом на тебе ти доставя удоволстие... Gо... Слагай Кондома и Feel The Speed... колкото до предложението ти, се боя че ще откажа... съжелявам за недискретността си... (/me Sonata Arctica - World In My Eyes)... е светът не е само ходене по мацки... Колкото за обидата... дано не си мислил сериозно, защото ще имам да си връщам...

Айде сега лека нощ... ам то ти си си легнал вече, сънчо мина отдавна :lol: (шегувам се) Лека и приятна нощ

Link to comment
Share on other sites

Айде сега да Ви запитам.... Как бихте реагирали ако един ден приятелката ви прати sms или Ви се обади, че е постригала косата си и то нула номер... Макар, че преди това сте говорили, че това няма да е много одачно и въпреки това тя го направи... Аз съм в такова положение... Незнам как бихте се чуствали Вие!!! Аз специално съм шокирам... Още не съм я виждал, защото нямам възможност да дойда до Пловдив, но може би при срещата ни шокът ми ще е още по-голям. Направо съм като одарен от мълния... тя се пак имаше красива, дълга коса...

Разбира се аз не съм с това момиче заради косата, доста държа на нея и секи би го забелязал ако ме познава... но това ме хвърли в оркестъра... Не мога да пресъздам образа на голата и главица в болното си зъзнание...

 

Е Сега Сте Вие...

Porasnali i kosata Batko moi...i ne sym prochel postovete ot 2 list na tatuk no razbrali kakva e prichinata?

Link to comment
Share on other sites

Moje puk naistina da go e napravila za da te qdosa ili da ti vurne ne6to po mn gaden na4in! Moje puk i da se e napila nqkude s priqteli i v takiva momenti smqtam vsi4ki znaete kak stoqt ne6tata! naprimer edin priqtel sled edna takava no6t se subdi s obisa na ezika! oba4e i dvamata nqmaxme spomeni kak e stanalo to4no! ne priburzvai s rekciite si! ti sam 6te razbere6 otgovora! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

1 - Не съм ти никакъв "братко" набий си го в тесномащабната главица

(/me Children Of Bodom - Knuckleduster :devil )... ако не ела аз ще ти помогна с набиването, това да ти е проблема...

Ок,значи си ми батко!

1.Аз не пия!

2.Не ходя по мацки.Аз и по дискотеки не ходя,та камо ли някви крави...

3.Не вися по цяла нощ,щото мама не ме пуска след 9.30.

4.Що се бъзикаш със Съни(аз така му викам на Сънчо).Аз в повечето случаи си лягам с него.А понякога не си лягам...

5.Не съм казал,че искам да ми набиваш нещо в главата.По-добре недей,бате,по-добре недей!

6.Аз се опитвах да ти помогна,ама ти нещо все ми се ядосваш.

7.Казах това за мацките,понеже това е най-разпространеният метод сред пъпчивите мухлювци като мен.

8.Верно се обличат еднакво,веднъж да сме на едно мнение.Обаче аз нямам много възможности да се мана от тука,по простата птичина,че требе а се учи,а мойто даскало не е за подценяване.

9.Опитай се да мислиш за нея като за хиподил.Помага!

10.Наспи се,щото ако не спиш изобщо и след това те види,и през ум няма да и минава да се завърне.

11.Извинявай!

12.Искаш ли 13.?

Link to comment
Share on other sites

Ок,значи си ми батко!

1.Аз не пия!

2.Не ходя по мацки.Аз и по дискотеки не ходя,та камо ли някви крави...

3.Не вися по цяла нощ,щото мама не ме пуска след 9.30.

4.Що се бъзикаш със Съни(аз така му викам на Сънчо).Аз в повечето случаи си лягам с него.А понякога не си лягам...

5.Не съм казал,че искам да ми набиваш нещо в главата.По-добре недей,бате,по-добре недей!

6.Аз се опитвах да ти помогна,ама ти нещо все ми се ядосваш.

7.Казах това за мацките,понеже това е най-разпространеният метод сред пъпчивите мухлювци като мен.

8.Верно се обличат еднакво,веднъж да сме на едно мнение.Обаче аз нямам много възможности да се мана от тука,по простата птичина,че требе а се учи,а мойто даскало не е за подценяване.

9.Опитай се да мислиш за нея като за хиподил.Помага!

10.Наспи се,щото ако не спиш изобщо и след това те види,и през ум няма да и минава да се завърне.

11.Извинявай!

12.Искаш ли 13.?

 

Е, ти пък си ме лишил от любимото ми число, там написал си го, ама срещу него няма "reason" карай ще го преживея. The Smith колкото до пиенето, ще пропиеш младежо няма се плашиш :punk таз вечер радио "Rulz" То The Smith няма лошо да се попийва по биричка 2,3 и таканататъка, ама с мярка!!! По дискотеки и да ходиш, такава тъпня че можеш да си изповръщаш вътрешностите... Е, виж за родителския контрол съм твърдо ЗА... ( но и той с мярка че сега точно заради подобно нещо страдам ) ама карай хубаво е да не притесняваш родителските лица ;)

За разпространения метод... знам, то друг по лесен начин няма... но на мене лично ми се вижда идиотско... пък имам си и други причини поради които не искам да спирам "битката", "борбата" както искаш го наречи...

Колкото за "хиподила" не го споменавай пак... Аз не желая да мисля това което ми препоръчваш, защото този човек ми подари достатъчно много, в замяна получи също толкова много, жалкото е само когато чуствата се налага да се притъпяват нарочно заради нещо... това обаче не ми се разизква ( казах го малко по нагоре, варвам че ще загрееш, ний Бг реотаните сме бързо схватливи )

The Smith колкото до сън, ам хич не ми е до него, тази вечер съм го одарил на поезия и музика от рода на Whitesnake - Looking For Love макар, че сега съм на радио и звучи Коцето Калки - Векът На Любовта ( веселко парче )

Аиде зачезвам да видя какво става по късните доби (то вече ранни ама карай) из дълбините на MSN, ICQ i IRC...

Link to comment
Share on other sites

Ок,значи си ми батко!

1.Аз не пия!

2.Не ходя по мацки.Аз и по дискотеки не ходя,та камо ли някви крави...

3.Не вися по цяла нощ,щото мама не ме пуска след 9.30.

4.Що се бъзикаш със Съни(аз така му викам на Сънчо).Аз в повечето случаи си лягам с него.А понякога не си лягам...

5.Не съм казал,че искам да ми набиваш нещо в главата.По-добре недей,бате,по-добре недей!

6.Аз се опитвах да ти помогна,ама ти нещо все ми се ядосваш.

7.Казах това за мацките,понеже това е най-разпространеният метод сред пъпчивите мухлювци като мен.

8.Верно се обличат еднакво,веднъж да сме на едно мнение.Обаче аз нямам много възможности да се мана от тука,по простата птичина,че требе а се учи,а мойто даскало не е за подценяване.

9.Опитай се да мислиш за нея като за хиподил.Помага!

10.Наспи се,щото ако не спиш изобщо и след това те види,и през ум няма да и минава да се завърне.

11.Извинявай!

12.Искаш ли 13.?

 

Е, ти пък си ме лишил от любимото ми число, там написал си го, ама срещу него няма "reason" карай ще го преживея. The Smith колкото до пиенето, ще пропиеш младежо няма се плашиш :punk таз вечер радио "Rulz" То The Smith няма лошо да се попийва по биричка 2,3 и таканататъка, ама с мярка!!! По дискотеки и да ходиш, такава тъпня че можеш да си изповръщаш вътрешностите... Е, виж за родителския контрол съм твърдо ЗА... ( но и той с мярка че сега точно заради подобно нещо страдам ) ама карай хубаво е да не притесняваш родителските лица ;)

За разпространения метод... знам, то друг по лесен начин няма... но на мене лично ми се вижда идиотско... пък имам си и други причини поради които не искам да спирам "битката", "борбата" както искаш го наречи...

Колкото за "хиподила" не го споменавай пак... Аз не желая да мисля това което ми препоръчваш, защото този човек ми подари достатъчно много, в замяна получи също толкова много, жалкото е само когато чуствата се налага да се притъпяват нарочно заради нещо... това обаче не ми се разизква ( казах го малко по нагоре, варвам че ще загрееш, ний Бг реотаните сме бързо схватливи )

The Smith колкото до сън, ам хич не ми е до него, тази вечер съм го одарил на поезия и музика от рода на Whitesnake - Looking For Love макар, че сега съм на радио и звучи Коцето Калки - Векът На Любовта ( веселко парче )

Аиде зачезвам да видя какво става по късните доби (то вече ранни ама карай) из дълбините на MSN, ICQ i IRC...

 

Коцето Калки Рулз :punk :punk :punk :punk :punk :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

4ovek abstrahiraj se ot pri4eskata i vse pak kosata pak 6a porasne tuj4e tva e vremenno. puk ako bqh na tvoe mqsto i az 6tqh sa postrija nula nomer taka 6a svikne6 po barzo (v slu4aq ne sum mnogo obektiven 6toto tva mi e liubimata pri4eska ). A otnosno purvata ti sre6ta s podstriganata ti priqtelka zapomni NE SE VTORA4VAJ V GLAVATA I

Link to comment
Share on other sites

Айде сега да Ви запитам.... Как бихте реагирали ако един ден приятелката ви прати sms или Ви се обади, че е постригала косата си и то нула номер... Макар, че преди това сте говорили, че това няма да е много одачно и въпреки това тя го направи... Аз съм в такова положение... Незнам как бихте се чуствали Вие!!! Аз специално съм шокирам... Още не съм я виждал, защото нямам възможност да дойда до Пловдив, но може би при срещата ни шокът ми ще е още по-голям. Направо съм като одарен от мълния... тя се пак имаше красива, дълга коса...

Разбира се аз не съм с това момиче заради косата, доста държа на нея и секи би го забелязал ако ме познава... но това ме хвърли в оркестъра... Не мога да пресъздам образа на голата и главица в болното си зъзнание...

 

Е Сега Сте Вие...

 

 

pich, ima si i pljusove:

 

1. taka sexy vratleto i shte e ogoleno i shte se vizda kolko e strojno i t.n. - nadjavam se njama dvojni bradichki i t.n. ;-)

2. kato pravi "razni raboti" njama da te gadelichka tolkova s kosata, nito shte i se zaplita tuk i tam

3. kato ja celuvash po vrata i ushite njama da ti se vre kosata v nosa i ustata t.n.

4. (i naj-vazno) opitaj se da ja priemesh takava kakvato e... naj-verojatno tova e test dokolko darzish na neja i kakvo bi napravil ako nejnia vanshen vid ne otgovarja na obshtoprietite standarti za krasota (t.e. primerno ako njakoj den pogroznee neshto ti pak li shte ja haresvash ili prosto sega smjatash che e privlekatelna i zatova si s neja)... a i ne zabravjaj che moze da si e napravila njakoj neuspeshen experiment sas kichuri/prebojadisvane i t.n. i v sledstvie kosata i da e pridobila uzasjavasht vid taj che golata glava da e po-dobrata alternativa... ili prosto momicheto iska da e razlichno i se buntuva neshto... viz ot kakvo se buntuva ili kakvo iska da proeri ili da dokaze na teb ili na njakoj drug (roditeli/priatelki/kvoto tam).

Link to comment
Share on other sites

Ако бяхте прочели темата, щяхте да разберете, че ситуацията доста се е променила. Сега и да давате съвети, и да не давате, файда няма...

То май само тримата знаем как продължава историята...

Абе Радо,ти па Коцето Калки.Я дай нещо по-хард.Слушай Щурците. :punk

Е,тва за хиподила...ми зависи колко е била задълбочена връзката ви и какви са били чувствата между вас.Ако не искаш да я забравиш,недей,опитай се да си я върнеш.Обаче знам,че тия работи не стават толкова лесно.Не,че съм много печен с момичетата.Никак даже.

Айде от мен да мине:

13.По дискотеки не ходя и няма да ходя,щото знам кво е.Пък и много-много не съм по танцуването(на мен ми става смешно,като танцувам,пък да не говорим за околните).

Даже и 14.Абе бира съм пил(чаша-две),обаче не съм се напивал никога.Някак си не мога да разбера кво му е хубавото да дряфаш в тоалетната,докато баща ти си вади колана от панталона,за да ти забрани да го повториш пак.

А за по-силното пиене-водката е пикня,ракията люти(много!),виното става,обаче много скъпо,а друго не съм опитвал.

Link to comment
Share on other sites

........

Колкото до това ... много е тъпо... не смятам че се е оказал прав за каквото и да било... но както и да е не мисля да си кося нервите допълнително...

........

мамка му. и аз мразя когато се окажа прав за такива неща. Не знам за какво не съм бил прав ама се бях постарал да замаскирам намека надълбоко, защото и аз ако бях на твое място нямаше да си повярвам. Ама хайде да не спорим в стил "аз казвах ли ти на тебе....".

Станалото - станало. Справяй се както можеш. Живота продължава и няма теб да чака. пък за другия път мисли по-нашироко и се опитай да си махнеш капаците от очите. Тях ги слага любовта.

Баси аз ако успявах да си следвам собствените съвети колко напред щях да съм с материалааааа :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Както казах в предишните постове... Не ми пука каква и е прическата, а и вече :cry тя не е до мен, тя си отиде... Дори не мога да говоря, още не мога да си стъпя на краката... след толкова красиви мигове и в един момент някой се намесва и разваля всичко, а аз съм безпомощен, невероятно безпомощен :cry,

Между мен и нея всичко приключи за един кратък миг... лишен от смелост от нейна страна... Всичко бе, тъй прекрасно, но ето че аз съм оставен в миналото... не ми се говори, трябва да се държа нали:(

Каде отиде това между нас, каде отиде нейното обичам те... или според нея то е там, но има неща които пречат връзката ни да продължи... губя битката, скоро и войната ще загубя... но...

Подяволите Липсва Ми.... :cry

Извинявай че цитирах целият ти пост, четох темата до тук и не искам да я чета по-нататък. Отвратителна история, явно наистина си е обръснала главата защото е искала промяна. Другата промяна си бил ти, разкарала те е. МАМКА МУ, ГАДНО Е. Гадно е един ден да седиш срещу човека който е бил (и все още е) всичко за теб и той да ти обяснява как нещата не вървят, че това не може да продължава вечно..... и колко си тъп ти че не го забелязваш сам. Имаш чуството, че някой е промил мозъка на ТВОЕТО МОМИЧЕ и искаш нещата да се оправят по какъвто и да е начин, но знаеш че каквото и да направиш ще е грешка. Знаеш го и пак правиш НЕЩО, каквото и да е важното е че не можеш да стоиш и да гледаш как ТЯ СИ ОТИВА. Повярвай ми НЯМА СМИСЪЛ, в такъв момент каквото и да направиш ти си последният човек който може да и повлияе...... АМИ ТОГАВА КАКВО??? Ами НИЩО, кажи си каквото имаш да и кажеш, обърни се и си живей живота. Ако тя премисли (малко вероятно, всеизвесно е как са жените с мисленето :wacko: ) ще те намери, ако не .......

 

МАМКА МУ, СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА С НЕЯ :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е,голяма работа.Може и да и отива.Някои мацки са супер красиви с къса коса или пък без коса  Шоу мъст гоу он

Absoljutno.Moeto priqtel4e bi bilo dovolno,ako i az se postrija( e ne 4ak 0nomer,no blizo do nego).Toi bi se nakefil,ako i az q podhvana tazi iniciqtiva.Ama nqma da stane :P

Link to comment
Share on other sites

Вие изобщо вярвате ли в истинската любов...

Ами ако той я обича прекалено много,за да я пусне да си отиде,а ако тя също го обича,но нещо им пречи...Моля ви се,не давайте грешни съвети,като не знаете цялата истина

Link to comment
Share on other sites

Вие изобщо вярвате ли в истинската любов...

Ами ако той я обича прекалено много,за да я пусне да си отиде,а ако тя също го обича,но нещо им пречи...Моля ви се,не давайте грешни съвети,като не знаете цялата истина

Според гореописаното има ли любов?Тва е още един пореден пример,че няма.Тя си е навила, че ще късат и той да се оправя.На мен ми го изиграха същия номер преди година.Любов?Не мерси.Колкото и да обичаш някой, след като този някой не иска да е с теб, ква файда?Любовта си е като руската рулетка-колкото и да играеш, рано или късно идва време и за "щастливия изтрел".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...