Jump to content
BulForum.com

Star Wars VII: The Force Awakens


Godfather

Recommended Posts

w00x-a го каза най-точно.IMAX не превъзхожда някоя качествено изпълнена 3D зала с Dolby Atmos.Поне аз не останах много впечатлен ппри прожекцията на Doctor Strange.Но то това може и да зависи от конкретното заглавие де.В същото време останах доволен от залата на кино Арена в Младост,София.Именно там гледах Star Wars :The Force Awakens преди година.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Софийският IMAX го отсвирих и осъдих покрай Аватар, та не съм гледал още филм така. За 3Д мога да кажа, че и в София Арена и тук в мола е тотал дъска, най-много да излезнеш с главоболие. Нелепо е да се сравнява с IMAX, където нещата са различни. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Останахме 4-5 човека тука, кой да се трогне? А ти, МИСИР, дето сочиш с пръст, още не си изгледал сериите във Family Guy... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Според мен вече прекалиха...

 

Тука цицането на овцете ще е като с Въйфоните, само дето за разлика от ония дъски имаме приятни изживявания  :laughing:

 

Между другото нали знаеш, че Стефчо не е гладал ни един филм от поредицата  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Според мен вече прекалиха...

Е,да,ама тази новина ме подтикна да направя бърза справка за този Райън Джонсън.Човека има в актива си режисурата на три епизода от Breaking Bad ,един от които е разбиващия

Ozymandias :)) :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ти пък, ако тия прекаляват с 12-13 филма, какво да кажем за "Дързост и красота"? :lol:

 

Точно това имах предвид..."Дързост и красота" ще надживее даже мен и това е нормално - бозата може да продължава вечно, защото е боза, докато "Междузвездни войни" е легенда и е кощунство да го продължаваш постоянно само в името да спечелиш още малко пари от инерцията, понеже в един момент неминуемо ще го разводниш.

Link to comment
Share on other sites

Ти пък, ако тия прекаляват с 12-13 филма, какво да кажем за "Дързост и красота"? :lol:

 

Ти верно ли направи подобно сравнение?!?! BLASPHEMY!!! 

Link to comment
Share on other sites

Ти верно ли направи подобно сравнение?!?! BLASPHEMY!!! 

Че кво му е на сравнението бе, мисир? :lol:

Между другото оригиналната трилогия винаги ще си остане като истинската и единствена класика. Всичко след това вече априори е някъв страничен пълнеж, колкото и филма да направят и няма как да се отрази на класиката.

Link to comment
Share on other sites

Точно това имах предвид.....

 

И още едно "това имах предвид". Оригиналната трилогия, ако и да беше историята, разказана в средата, си беше оригиналът и всичко след това с леки изключения (въпреки че филмовата индустрия вече разполагаше с далеч по-големи 3D и всякакви други компютърни възможности) си беше в известна степен разводняване. Първите 3 си бяха удар в десятката, предвид с какви възможности по онова време бяха направени, а и като всяко първо ново нещо, понеже преди SW - нещо подобно на него просто нямаше, та и поради тази причина усещането от "първите 3" никога няма как да се повтори, ако ще и да го продължат с епизоди колкото "Дързост и красота".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...