Jump to content
BulForum.com

9 неща,които не знаеш за мен [merged]


HEKTIK

Recommended Posts

1.Невероятно открит човек съм и нещата,които ме притесняват са наистина малко.

2.Не заспивам без музика и обожавам някой да ми чете приказки:)

3.Мразя всякаква показност,както и хората,чиито интереси се градят единствено върху желанието да бъдат винаги "различни",неразбрани и т.н.

4.Никога не спирам да вярвам на/в хората(наивност...)и естествено си страдам от това...

5.Като се замисля-доста влюбчива съм,но пък целта ми е да имам до себе си човек,когото мога да обичам много,много,много...Надявам се любовта(ако съществува),да е нещо по-силно от това,което съм изпитвала до момента...

6.Постоянно си противореча и си сменям настроението за секунди(затова и малко хора ми търпят капризите)...

7.Доста съм нетолерантна...както каза един приятел,девизът ми май е "Искам това!Искам го веднага!"(как не обичам да си го признавам...)

8.Много съм ревнива и едно от малкото неща,които ме вбесяват е липсата на внимание от другите(това в повечето случаи си го самовнушавам;))

9.Запалена съм да разучавам човешките взаимоотношения...изобщо обичам психологията:)

9.1.Много обичам ванилов сладолед,разходки и зелени полянки:)

9.2.Прекалено рядко съм наясно с това,какво търся и искам...

9.3.Обичам постоянното търсене и съобщенията за лека нощ;)

9.4.Мисля,че начинът,по който възприемаме нещата около нас е просто въпрос на самонастройка.

9.5.Най-ценното ми нещо са семейството и приятелите,за които знам,че във всеки момент са до мен

 

Гррр...отплеснах се..още много има...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
9-Мразя,когато даден човек не ми обръща внимание

10-Обичам да пуша марихуана  B)

 

Бих казал, че няма смисъл от тези двете. Докато за "10" отговарят около 75% от момичетата, то за 9 отговарят 100%.

 

Та по въпроса ..

 

1. Много мразя, но и обичам да мразя. Кога пасивно, кога активно .. зависи дали ме мързи да правя мръсно на "жертвите" си. Дори мога да кажа, че когато намразя някой получавам мания да му навредя максимално ;) Който ме познава, знае кой/кои визирам

2. Смятам, че любовта е най-голямата заблуда на човечеството от неговото начало .. горе-долу като заблудата, че Земята е център на вселената. За мен усещането, което наричат(е) любов преминава страхотно бързо или изобщо не идва. Е, при мен е втория случай.

3. Обожавам всЕкакви животни. Едва ли ще обичам момиче НЯКОГА толкова, колкото в момента обичам кученцето си :wub: :wub: Luv ya Molly. И аз като poznai поставям животните на по-предно място пред хората, дори вярвам в теорията, че животните са по-висш интелект от хората, но е неразбираем за нас

4. Никога не съм се целувал и никога не съм се сбивал. Може би това не ме прави мъж ?

5. Алкохол, който да ме направи на клоун не пием, както и по същата логика разните &quotлеки" и "тежки" наркотици. Само биричка и то не българска(тоест лекичка :P)

6. Мразя расистите изключително много, дори подкрепям в някои случаи малцинствата. Единственото разделение, което правя е между мъже и жени, като с втората група "същества" не се разбираме много-много, като и дори мога да "вкарам" доста теории, които няма да се харесат на горепосочените същества.

7. Странно, но от всички(абсолютно) жанрове има песни, които харесвам. Като цяло съм фен на рапа и хип-хопа(ясно че не БГ) и мразя чалгата, но има песни дори от нея, които ме развеселяват(предимно от типа на "Ах тези червени домати":P).

8. Прекарвам прекалено много време с/пред компютъра, тъй като съм забелязал, че той не може да ме предаде и нарани.

9. Много обичам да споря, по всякакви теми. Също така съм и инат, което води до твърдо неприемане на чуждото мнение. Питайте tinkertrain, като залафим двамата и сме и двамата такива кво става :) Някой винаги си ляга ядосан :P

 

Айди стигат ви толкова. Както казах в 9 обичам да споря, така че очаквам опровержения на някои от моите вярвания(може и на РМ:P)

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да се изповядам, то кат се е почнало.......

1. имам ниско самочувствие, а демонстрирам прекалено голямо.

2. грозен съм, но много хора ме намират за симпатичен.

3. минавам за ентелигентен, а не съм. Аз знам че нищо не знам, и това ми стига засега.

4. очите ми сменят цвета си според настроението – от светло зеленикаво-кафеви, когато замислям някоя пакост или се хиля безпричинно, до тъмно кафеви, почти черни, когато не искам да виждам шибания свят около мен.

5. чупил съм човешки кокали – нарочно, чупени са ми кокали – инциденти

6. човек на крайностите съм. Няма средно положение при мен или поне много трудно се установява. Или-или.

7. домошар съм, а ме влекат всякакви спортни и развлекателни дейности на открито.

8. помня всичките си интимни връзки с добро, защото с времето изтривам само неприятните спомени. Добър приятел съм с всичките си „бивши”. абе изобщо съм добър приятел на който пожелая.

9. и тва ви е много!

Link to comment
Share on other sites

Ще взема и аз да напиша няколко:

 

1.Обичам да гледам TV :)

2.Спя с кучето ми(ротвайлерка),когато приятеля ми не е с мен-той е против тази идея :confused

3.На един Великден се сбих с една баба в църквата.Тя започна първа обаче.

4.Не обичам когато някой ,който ми разказва нещо ме тупа/стиска по ръката с цел да подсили ефекта от разказваното.

5.Знам че един ден ще отида на околосветско пътешествие.

6.Харесва ми начина по който изглеждат хората когато са сънени.

7.Скочих с бънджи когато имах бъбречна криза.После минах на инжекции.

8.Тъжно ми е когато хората,които обичам се карат.

9.Обичам да чета,а нещата които са ми харесали ги препрочитам адски много пъти.

Link to comment
Share on other sites

1.obozavam malkite zivotinceta,iskam da imam kotenze koeto nikoga ne porasva,a kato biah malka si namerih taralezce koeto mi pokri staiata s zeleni "nesta" i se pokazah kato negostopriemna domakinia. :woot

2.obicam da flirtuvam i tova poniakoga naraniava coveka s koito sum :love

3.vuobraziavam si ce me svaliat dori kogato ne e taka :confused

4.kogato mi kazat ce sum uzasno dobra go priemam za goliama balucka si ;)

5.poniakoga sum goliama ribka,a poniakoga istinski sharan :)

6.mrazia da sum v losho nastroenie :cry

7.nepopravim optimist sum :music

8.kazvam kakvoto mislia,no smiatam ce luzata e polezna kogato istinata e suvsem bezpolezna :ph34r:

9.mrazia da mi kazvat ce sum hubava,zapocvam da si mislia ce ne vizdat vutresnata mi krasota :unsure:

Link to comment
Share on other sites

the_one, хубава си  :bgrin:

jahahhaahhhahha ahhaahaahahaahhhhaahhahaahah hahahahhhaahahhaahhhaahhahhaaha haahahahahhaa

 

taka a moite 9 ne6ta sa :

1vo svalih 20 kg za 3 meseca predi 2 godini

2ro mnogo lesno se vliubvam

3to umeq da manipuliram

4to ne umeq da precenqm priqtelite si

5to pravq vsi4ko za vsi4ki bez nikoi da go ocenqva

6to maika mi se kazva Limonka a ba6ta mi Vichko.. NE E SME6NO!

7mo mislq se za srednostatisti4eski po inteligentin ot 7/8 ot poznatiq ni svqt

8mo mnogo me biva v praveneto na visokoalkoholni napitki

9to otmustitelen sum :evil

Link to comment
Share on other sites

1.Не обичам пред мен да стават семейни скандали или дори рзаправий в най-малки форми

2.Мразя ненужни дребни лъжи

3.Всички ми се доверяват ,но понякога не ги слушам

4.Ревнуват ме ,а аз не мога и да си помисля за друг(и без това)

5.Дразни ме човека който си мисли че ми е добър приател,защото е стиснат

6.Удушвал съм куче от страх,сега не ме е страх

7.Преди бях лош

8.Харесвам джобни гаджета

9.Парите,колкото и да имам,никога не ми стигат

Link to comment
Share on other sites

1.Не понасям хора със самочувствие без покритие :angry:

2.Някои от приятели ми са такива,затова имам най-много 3-ма истински приятели

3.След като сестра ми замина за Германия ситуацията е :cry

4.Много съм срамежлив

5.Напоследък взех да се разбирам с баща си(след дълъг период в който бяхме в лоши отношения)

6.Не обичам хората да говорят зад гърба ми(това ме ядосва доста)

7.Понякога съм много унил без да има причина :confused

8.По някой път дребни неща ме изнервят

9.Предпочитам малка компания в която познавам всички и мога да говоря открито с рях вместо големи,в който само да съм слушател

Link to comment
Share on other sites

Няколко нови неща за мен

1. Не съм искал пари от нашите вече повече от 4 месеца.

2.Научих се да си варя спагети :)

3.Преодолях страха си и се запознах с едно момиче от работата. На другия ден напусна...странно.

4.Мисля, че започвам да преодолявам и мързела си...но бавно :)

5.Вчера си поплаках...и тази сутрин малко...

6.Неделя, понеделник и вторник ще са ми почивни дни - не излизайте навън :) Ако видите нещо черно да търчи по главната и да мяука като разгонен котарак - аз съм ;)

7.Мисля да започна да ходя на лекции. Но засега само мисля.

8.Слабея.

9.Компютърът ми от вчера не ми е правил проблеми - отивам да се почерпя по случая :)

Link to comment
Share on other sites

Ето нещата които много малко хора знаят за мен:

1:Лятото не мога да спя

2:Вечер се събуждам ,ако вратата на стаята ми е отворена

3:Мразя на вуйчо ми приятелката щото е интригантка

4:Нямам толкова пари ,колкото всички си мислят че имам

5:Когато чета книга никога не стигам до края

6:Мога да рисувам ,но никой не знае:))

7:Обичам да популвам разни бланки или документи или фалшиви бележки и пр.

8:Не обичам мириса на плодове и зеленчуци-смесено

9:Не мечтая за неща,които знам че няма да се случат

Link to comment
Share on other sites

1. Ne znaesh kakvo obicham

2. Ne znaesh kakvo ne obicham

3. Ne znaesh koy sym

4. Ne znaesh kakyv sym

5. Ne znaesh koga imam pari

6. Ne znaesh koga nyamam pari

7. Ne znaesh dali sym dobyr chovek

8. Ne znaesh koga stavam losh

9. Predavam se - 9-ta glupost ne mojah da izmislya :D

Link to comment
Share on other sites

1. Много обичам бирата.

2. Харесвам откровените хора.

3. Мразя да ме лъжат, особено когато е за глупости.

4. Приемам хората около мен такива, каквито са.

5. Ненавиждам злобната завист (защото другата е полезна).

6. Мразя говоренето зад гърба изобщо.

7. Харесвам хората с полезна доза гордост, самочувствие, нахалност и срамежливост (защото иначе ...).

8. Маниак съм на тема китари и свирене на тях.

9. I WANNA ROCK !!!

Link to comment
Share on other sites

1. levi4arka sym i mnogo se gordeq s tova. :P

2. obi4am mirizmata na toku-6to zapalena kle4ka kibrit. :rolleyes:

3.ponqkoga govorq pylni prostotii, samo za da vidq dali xorata 6te se razo4arovat ot mene i 6te me pomislqt za glupava (e, pravqt go :)) :wacko:

4. nikoga ne sym imala karies ili drugi problemi sys zybite (na 19 godini sym ). neznma kakvo e da ti pravqt zybite s ma6inka! :punk

5. me4taq si da sym pensionerka i da ne pravq ni6to po cql den, a samo da si 4eta foruma i vestnika :)

6.izpitvam po-golqma nostalgiq po kucheto si otkolkoto po roditelite mi :( :unsure:

7. ne moga da pazq dieta, nqmam dostata4no silna volq za takiva raboti.

8. ne sportuvam po sy6tata pri4ina.

9. haresva mi bolkata ot tatuiraneto. :huh:

Link to comment
Share on other sites

1. Чета много книги.

2. До 7 клас всеки ден се биех със съучениците си.

3. За първи път пипнах компютър на 7 години.

4. Счупих главата на едно момиче без да искам когато бях на 7.

5. В момента се занимавам с приложна статистика.

6. Мразя лицемерите.

7. Харесвам музиката

8. Страхувам се от морето

9. Лесно уча други езици

Link to comment
Share on other sites

1.Приемам секса като едно от удоволствията в живота,но го искам директно.

2.Много съм открита с хората.

3.Обичам да флиртувам.

4.Обичам да ми се възхищават.

5.Ревнувам МЪЖА №1.

6.Непрекъснато слушам ЧАЛГА.

7.Мразя да готвя/а готвя прекрасно/

8.Обичам да танцувам на пилон.

9.ОБОЖАВАМ СИНА СИ. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Пиша в леко нетрезво, по-точно махмурлийско състояние от снощи, така че ще бъде искрено ако не друго.

  1. Като малък откраднах един хронометър от треньорската стая но после го загубих, по-точно го скрих и после забравих къде... :woot
  2. Обожавам красиви къдрокоси жени
  3. Имам 5-ти гъп по Taekwon-Do (зелен колан със синя лента)
  4. Дълъг ми е, но за сметка на това ми е дебел
  5. Свиря добре на китара, имам кратък background по клубове с бившата ми група. Обичам да дрънкам по купони разни весели песнички.
  6. Не се доверявам лесно, даже много трудно, всъщност не помня от кога не съм се доверявал напълно.
  7. Влюбвам се лесно, бързо и безболезнено, разлюбването е противоположно на предното по същия ред.
  8. Нямам шофьорска книжка, не съм ходил на курсове.
  9. Не обичам зимата.

Link to comment
Share on other sites

1. Не обичам четен брой препинателни знаци.

2. Напоследък съм пристрастена към болката. И то не само физическата.

3. И аз като Jolie немога да пазя диета, но това всички го знаят, а си ми и личи, така че...

3. Искам да се разболея от анорексия. Булимията не ме привлича някак си.

4. Имам чувството, че като стана на 40 ще съм педофилка.

5. Единственото, което може да накара кожата ми да функционира нормално е рязката смяна на адски гореща и ледено студена вода. Действа добре и на сърцето.

6. Когато бях мъниче обичах да крада, но съм забелязала, че и други деца го обичат.

7. Последният път когато бях на ехограф да ми видят яйчниците се почувствах като крава за разплод.

8. Колкото повече остарявам, толкова повече разбирам, че всъщност съм глупава.

9. Страх ме е, че някой ден ще стана родител и ще допускам хиляди грешки. Ужасявам се от тази мисъл.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

1-Казвам се Радостина

2-На цели 15 години съм :D

3-Пия кафето без захар,преди го пиех с много,много ,докато сестра ми един ден не ми сложи сол! :D

4-Обичам да пуша разни треволяци (Моля без критики :D )

5-Мисля,че почвам да полудявам

6-Мразя диетите,поради простата причина че обичам да хапвам всичко каквото ми се яде на момента,а и не мисля,че имам нужда да отслабвам :D

7-Харесвам се! Може да звучи малко ... как да се изразя и аз не знам,ама важното е,че се харесвам :love

8-Не ми дреме к'во ше стане..

9-Имам една любима фраза "Не приемай живота на сериозно,защото така или иначе няма да се измъкнеш жив от него" - и се ръководя по нея

10-Пия,пуша и ходя по мъже-нищо човешко не ми е чуждо :> :D :D

Link to comment
Share on other sites

1-На 14 сам.

2-Не пуша и не употребявам никакви наркоти4ни вещества.

3-Хобитата са ми РИБОЛОВ и КОМПЮТРИ!!!! :punk :punk

4-мразя циганите и расистите(ако има цигани вав форума-нищо лично)

5-мотото ми е "Прави каквото трябва пък да тсажа к'вото ще" и "живеи си живота както смятащ за добре" и "олигофрен до живот"

6-обичам да ходя на училище заради момичетата!! ;) B)

7-ощте сам девствен :cry :confused :angry1 :blowup:

8-сексоално незадоволен :wir

9-тъп сам колкото си искам!!! :tongue

 

 

ПП-Живота е един-ИЗЖИВЕИ ГО!!!

ПП2-надявам се да не сам бил скромен за6тото скромноста е за хората които нямамт други качества ;)

Link to comment
Share on other sites

4-мразя циганите и расистите(ако има цигани вав форума-нищо лично)

Това неможах да го схвана.Как може да мразиш циганите и в същото време да мразиш и расистите.Ако мразиш циганите значи си расист и мразиш себе си.Или и ти не знаеш какво мразиш;)?

 

1.Имам малко приятели,но истински

2.Мразя дискотеките.

3.Карам скейт:) (не съм скейтър както много хора обичат да казват.Вие като играете футбол в махалата футболисти ли сте?)

4.Голяма част от времето си прекарвам слушайки музика.

5.Не ми допадат хора без принципи.

6.Мразя модата,обличам се както си искам не ми пука какво мислят другите за мен.

7.Често се депресирам,но ми минава бързо.

8.Слушам некомерсиална музика и ненавиждам чалгата.

9.Не обичам да се бия,нито да се карам с хората.За мен боя е крачка назад в еволюцията,но понякога е неизбежен.Обикновенно когато някой ми е неприятен го отбягвам.

10.Пия само бира и рядко се напивам(след едно брутално напиване не не мога да пия водка.Гади ми се от нея)

11.Мразя неоправданото самочувствие на някои хора.Мразя богати лайна които си мислят че всичко им е позволено.

 

Хмм,май темата беше 9 неща ама малко се заплеснах.

Link to comment
Share on other sites

1.обичам да се разхождам докато вали дъжд.

2.спрях да пуша,защото го намирам за тъпо.

3.преди няколко години мразих да спортувам, сега обожавам.

4.мразя надути хора.

5.от малка обичам да чета вестници и да гледам футбол.

6.адски добра съм на белот.

7.понякога,когато слушам дадена песен и ако тя е тъжна...ми става кофти.

8.винаги съм искала да мога да рисувам и да свиря на китара.

9.от скоро се уча да карам кола.

10.обичам да помагам с каквото мога,също така и да давам съвети.

11.готвя много добре,но пък мразя да чистя след това,а и правя много хубави масажи :)

 

май станаха повече от 9...нищо :)

Link to comment
Share on other sites

1. Много пия, наистина много

2. Обичам да пия, наистина обичам.

3. Рядко се напивам, наистина рядко.

4. Когато бях в детската градина, до вкъщи строяха блок, а аз излъгах всички приятели, че това е цирк!

5. 4-ти клас не ходих на училище две седмици. Оправданието пред родителите ми беше, че съм гледал един трактор!

6. Мразя да се бия, но често ми се налага (предимно ме бият)!

7. Не търпя глупаци!

8. Понякога си мисля, че матрицата съществува!

9. Казах ли, че обичам да си пийвам!

 

10. Наздраве!

Link to comment
Share on other sites

4-мразя циганите и расистите(ако има цигани вав форума-нищо лично)

малко си противоречиш

по темата : хмм 9 неща бяха .

1 Никога не съм се напивал (Пия само бира друго нищо не харесвам ( от алкохолните напитки :D ) )

2 Расист съм ,мразя циганите

3 Мразя чалгата (това май ,че вече някои хора го знаят ) и каквото и да е свързано с нея !

4 Мразя да ми дават съвети хора които нищо не разбират от това за което говорят ( лошото е ,че май аз също давам такива съвети :angry: )

5 Фен на Ботев Пловдив съм ( обичам градът Пловдив и единственият Пловдивски отбор ) и ненавиждам каквито и да е други отбори !

6 Не съм имал приятелка от .. колко станаха година и половина някъде ( това включва прегръдки ,целувки и т.н. с което и да е момиче )

7 Започвам да не вярвам на държавата в която живея ( въпреки това искам да остана и да прекарам целият си живот в родината ми - България )

8 Обичам да се занимавам с нещо което има смисъл ,а не просто да си губя времето ( с други думи : всичко което се прави , трябва да се прави за да се постигне някаква цел ) с други думи спортът е това което ме прави доволен ,усещам че живея и ,че ме има изобщо

9 Не харесвам шумните компании ( по едно време ми дотъпява , ставам и си тръгвам )

10 . Хайде да ги закръглим . И аз да си призная : девствен съм :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

1.ne obi4am da piq i ne pu6a

2.mrazq lyjcite i podlqrite

3.mrazq i francuzite

4.mrazq vseznaikovcite

5.warcraft e lubimata mi igra,plovdiv mi e lubimiqt grad,4ernoto mi e lubimiqt cvqt :)

6.obi4am i umeq da risuvam, kato osven tova sym i skromen....

7.treniral sym karate, judo i o6te nekfo ,det ne mu pomnq imeto

8.obi4am sebe si i hubavata muzika

9.v momenta sym totalno vluben i za men nqma po-vajno ne6to na sveta ot NEQ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...