Jump to content
BulForum.com

9 неща,които не знаеш за мен [merged]


HEKTIK

Recommended Posts

Признавам си,че тази тема я откраднах от един друг форум,но наистина ми хареса.Идеята е всеки да напише 9 интересни факта за себе си(хубаво би било,ако са тайни).В свободна форма :D Ето и за мен:

1.Мразя да правя секс на студено.

2.Счупих ръката си,когато бях в 6-и клас.

3.Обичам да заговарям непознати мъже

4.Падам си по крайностите,въпреки,че винаги разправям,че е светът не е черно-бял

5.Понякога окрасявам историите,които разказвам,но рядко лъжа

6.Влюбчива съм

7.Имам повече приятели от мъжки,отколкото от женски пол

8.Когато бях малка исках да се оженя на 22(сега ми се струва абсурдно и ужасяващо)

9.Ужасно-о-о наивна съм

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

ами да видим аз какво мога да напиша за себе си ... няма да кой знае какви тайни, но все пак.

1. мразя фашисти, националисти и всякакви такива хора проповядващи расизъм, сексизъм и разделение на хората.

2. прекалено голям утопист съм, вярвам в невъзможни неща (анархия)

3. обичам да се базикам, но понякога обиждам хората около мен

4. обичам да мразя (вече почти се отучих от този навик).

5. имам прекалено викосо мнение за себе си, демек самовлюбен съм !!!

6. мразя да правя секс на разни скърчащи легла, столове и прочие

7. имам прекалено много приятели и не мога да им обърна внимание на всички.

8. лесно забравям и прощавам

9. винаги съм искал да затрия цялото човечество.

Link to comment
Share on other sites

1.Голям мечтател съм и понякога невъзможното ми се струва възможно

2.Мисля малко бунтарски,което ме прецаква доста често и знам,че е така,но продължавам да го правя

3.Твърде много обичам хората и прощавам много лесно

4.Ужасно добър съм/не се възползвайте от това :D /

5.Мразя други хора да правят секс на моето легло,истински го мразя това :angry1

6.И аз като bio съм самовлюбен

7.Ето и една тайна-като слушам хубава музика карам адски бързо,но не преча на другите.Баща ми това го знае,но за фишовете не знае/не му казвайте :woot /

8.Обичам да лежа ня поляна в планината и просто да си мисля за някакви неща или да разговарям с някого,но адски тихо/ключовата дума е тихо,не питайте защо е така/

9.Супер домакин съм-чистя,готвя,пера/не се смейте/

Link to comment
Share on other sites

0. (offtopic) ..днес закъснях с един час за работа ...често се случва...бтв часовникът ми от 22 юли си чака нова батерия, но...

 

и вече по темата..в произволен ред:

 

1. във втори клас имах едни прояви и бяха решили, че ще съм проблемно дете ;) ...прикрепиха учителката ми плътно към мен - почти през цялата година през няколко дни беше в къщи, носеше ми книги да чета, в у-ще дори, много често сядаше до мен на чина по време на часовете...и аз се влюбих! :P ...и станах човек ;) ...това любовта е голяма работа :]...след години се видяхме и много ми се смя като и признах...

2. понякога ми е много по-комфортно когато съм с някой да си мълчим, просто има такива моменти, отколкото да си приказваме...някои хора се сърдят обаче или почват с въпроси какво било станало сега..и развалят всичко

3. два пъти са ме прибирали - 1 път във второ и един път в пето РПУ..все за глупости, но не съм казвал май на никого...

4. във втори курс си изхарчих цялата такса за семестъраи замалко да загубя права...или поне така ми обясни инспекторката...

5. като малък имах един период, когато всяка сутрин се оказваше, че вратата на стаята ми е заключена отвътре без да имам никакъв спомен какво е ставало...и досега не мога да си го обясня това...

6. давам вид на човек на който може да се разчита, но съм толкова разсеян, че по-скоро не е така...ама хората май все още не го знаят това ;)

7. мисля, че мога да преценявам много добре хората след съвсем малко време прекарано с тях и въпреки това май никой не го знае, защото все пак много често им се предоверявам....няма логика ама е факт...

8. печено пиле - не го понасям...все едно дъвча картон...може би нещо не ми сработват ня`кви вкусови рецептори...чак срам ме хваща да го кажа на някой - много се учудват...

9. обичам много близките ми хора, но и за това не съм сигурен доколко си личи и затова го пиша...

 

..май никога не съм писал толкова във форум ;]

Link to comment
Share on other sites

Mмм много добра тема бих казал ! :)

1.При мен с любовта сичко става от пръв поглед(незнам що)

2.Когато съм сам се чувствам адски господско

3.Ако оглушея се хвърлям горе от блока(предопредил съм и родителите)

4.Ама хич неумея да преценявам приятелите (може би грешка)

5.Пуша по 1 кутия цигари на ден че и отгоре,а съм 50 кила напикан(ше се

умира)

6.Не лъжа жените

7.Нервак и инат голям

8.Всичко което съм си наумил го испълнявам

9.Всеки ден мечтая за семейство(собственно)

Link to comment
Share on other sites

9 е числото на Сатаната!

 

1) Мразя музикален бизнес

2) Мразя мадами с големи задници и високо самочуствие (2те едновременно)

3) Мразя дискотечни пичове

4) Виж (2)

5) Обичам да ям неща с изтекъл срок на годност

6) Много обичам жени с дълга права и обемна коса и мраза с къса

7) Асоциален тип съм

8) Хвърлям боклука и си лягам когато мама ми каже

9) (2), дано да е ясно вече

Link to comment
Share on other sites

1)golqm egoist sum !!!pari4kite sa vsi4ko za mene :woot .moje da sum v gre6ka ama zasega parite mi se struvat nai vajnoto v jivota.ne davam pari na priqteli i rodnini!!

2)kefat me po golemite kaki4ki (na 16 god sum ) ne znam za6to

3)i az kato METALHEART mrazq nadutite p....ki .kefat me po ob6titelnite dimek kak4etata :rolleyes: (ne 4e ot tqh nqma naduti de )

4)i kato HEKTIK obi4am da okrasqvam istoriite ama ako stava duma za pari mnogo luja . awe eiii PARI4KITE SA SI NAI VAJNOTO WE !!!!

5)dobur 4ovek sum lesno pro6tavam

6)me4tatel sum ama i realist sum :(

7)awe maaaamu kato doide vreme za u4ene hi4 ne mi se u4i . tolkoz me e murzel 6to se otnasq do u4ene 4e s golemi muki si u4a urocite.

8)ne obi4am da spodelqm moeto s nikogo !!! ( na principa koeto si e moe si e moe koeto e na drugite e ob6to sum )

9)sramejliv sum

Link to comment
Share on other sites

1. Много ми е трудно да говоря за себе си, за това, което чувствам или мисля.

2. Поради (1) понякога се засмивам ненадейно и хората ме питат "Какво има?". А се случва просто да ми е радостно, 'приятно' :) .

3. Иска ми се да мога да рисувам. Поради това правя понякога опити, които или завършват със смачкан лист (съответно изтрит .cdr) или излиза нещо средно, което ми харесва донякъде, но и ме дразни.

4. Искам да съм винаги с Нея.

5. Мразя разочарованието, но се опитвам да го преглътна. //Съответно не искам да разочаровам никого, особено някой, за когото ме е грижа.

6. Лесно ми минава яд/ярост/злоба и затова хората ме окачествяват като спокоен характер.

7. Винаги се стремя да казвам истината и да съм със спокойно изражение. Това, може би внася спокойствие у другите, или предразполага. Понякога ги изнервя :) .

8. Обичам тишината. Едно от най-приятните за мен неща е да се разхождам, когато няма никой по улиците и е тихо. Обичам и силната музика и си мечтая за по-силни тонколони, или за DJ-'стване' на открито.

9. Харесвам хора, които са открити и казват това, което мислят. Не харесвам хора, които се скриват зад безброй маски, тайни и преструвки само защото трябва да са 'като другите' :sick .

 

Нямате представа с колко зор съм го написал това :) .

Link to comment
Share on other sites

1. Kato bebe sum padnala ot liulkata i sum si udarila glavata

2. Predi trenirah sportni tanci, no sled tezhka kontuziq me izritaha ot otbora.

3. Ne vqrvam v liubovta ot pruv pogled.

4. Imam slabost kum momcheta s dulga kosa (stiga da ne e mnogo dulga)

5. V zhivota si sum imala edva 2-3 istinski priqteli, na koito moga da razchitam denonoshtno

6. Izkliuchitelno zlopametna sum

7. Ne ponasqm kogato nqkoi spori s men

8. Ne vkusvam meso, zashtoto ne moga da si predstavq, che qm neshto, koeto predi 1 sedmica e murdalo.

9. Gotova sum da napravq vsichko za priqtelite i blizkite si

Link to comment
Share on other sites

1.Много се бъзикам с другите,а не понасям те да се бъзикат с мен.

2.Когато баща ми ми дава колата,винаги и късам гумите от въртене(дано тва той да не го знае) :D

3.В неделя се напихме много здраво с едни пичове и вече/засега не пия алкохол :sick

4.Мразя дебели хора-това говори много за характера им,без никой да се засяга.

5.Оня ден ме гониха ченгетата щото карах един Симсон без книжка,ама не ме хванаха :P

6.Пуша наи-много по половин цигара на един път и то само ако ми е много гот.

7.В първи клас нещо бях решил че трябва да паля апартамента и палих кибритени клечки и ги пусках на пода,ама нищо не стана слава богу и след тва баща ми ме води да ми покаже един вече изгорял апартамент в махалата.

8.Мразя жени шофьори. :angry1

9.не се сещам нищо повече.

Link to comment
Share on other sites

1)Мечтател съм, обичам да мечтая - особено когато е съчетано с дремване B)Много обичам и да спъ - като ми е скука лягам да нанкам

2)Имам наистина много приятели, но доста малка част са ми истински приятели...Стане ли дума за приятели - готов съм на всичко :)

3)Хората ме мислят за симпатяга и веселяк - наистина съм такъв, но това само когато съм с тях - иначе съм доста сериозен и обичам да съм усамотен с мислите си :blink:

4)Влюбен ли съм - трудно забравям девойката...преживявам го тежко - умълчавам се, затварям се...

5)Правя всичко в последния момент - щот ме е мързел...Наистина съм голям мързел.

6)Гледам cartoon network, Fox Kids и всякакви възможни анимаций - фен съм им от малък и никога няма да ги откажа - НИКОГА НЯМА ДА ПОРАСНА :)

7)Като бях втори клас - плаках заради момиче :cry ,все пак беше първата любов :), с която се знаехме от детската градина - харесвах я от детската градина до 6 клас... :love

8)Искам да се науча да свиря на китара - за да си дрънкам metallica - sick & destroy ,но се оказа доста трудно дори да науча нотите(не съм се отказал)

9)До 7 клас съм си писал сички домашни от - до, после ме развалиха приятелите(не казвайте на мама :rolleyes: ) Но обещавам сега тази година да си ги пиша :excl:

Link to comment
Share on other sites

1.Мразя цигани (че кой не ги мрази?)

2.Търся ръчна граната за да разкарам майка ми от моята стая :evil

3. Обичам да го връщам тъпкано на гадните ми съседи, кото пускат силан музика (това трудно остава тайна, ще се сетите защо)

4.Събирам неща коит най-лесно може да се поставят под името "боклуци" от сорта на лодка в бутилка, лава-лампа итн.

5.Колекционирам химикали ( за това е виновен баща ми)

6.Един от любимите ми сайтове е www.stormfront.org

7.Мразя да чистя (има много други желаещи наоколо)

8.Харесвам идиотщини (не знам защо, сигурно някой приятел е виновен)

9.Обичам зимата

Link to comment
Share on other sites

1.Не ям гъби

2.Майка ми е забранила да пускам чалга и кючеци вкъщи :sayjin

3.Страшно си падам по жени с черна коса и сини очи

4.Във втори клас се влюбих в едно момиче. Казах й го чак в пети :love

5.В шести клас един съученик ми счупи ръката с една навита карта на света. Бих го с гипс по главата

6.Дразня се от лицемерието

7.Уважавам искрените хора

8.Ненавиждам лъжите и хората които ме лъжат

9.С един приятел харесвахме едно и също момиче. За да не се караме се разбрахме той да й предложи и ако тя не приеме значи той се оттегля. Тя го отряза два пъти. Аз нощо не направих :sick

Link to comment
Share on other sites

1. Мразя денс музика, техно, диско или както я наричат там. По същата причина не посещавам и дискотеки

2. Имам голямо разминаване между цели и възможности, колебая се твърде много (обикновено накрая нещата са във вариант е "аз к'ва я мислих, а тя к'ва стана")

3. Умирам си от густо да съм сам - вкъщи, на планина, на расторант, в колата, навсякъде. Навалицата ме потиска.

4. Имам грях към близките си, че ги занимавам с глупостите си, откакто съм се пръкнал на тоя свят

5. Понякога се притеснявам за маловажни неща, а пропускам основните

6. Обичам всичко да ми е планирано предварително. Ако нещо не е по плана изпадам в паника и яко зацепвам

7. Ако си намеря слушател му надувам главата с произволно избрана от мен тема

8. Предпочитам да спя, вместо да ходя по кафенета и купони

9. Мразя тютюнопушенето, особено места които са задимени

Link to comment
Share on other sites

1.Обичам бира.

2.Обичам да причинявам болка по всевъзможни начини.

3.Пиротехник съм.

4.Мразя кучета и котки.

5.Харесвам всякаква поезия(кенфната вклиючително)

6.Егоист съм.

7.Бивш сатанист.

8.Настоящ окултист.

9.Тъпо копеле си бех и тъпо си останах.

 

 

И накрая над всичко това- ПАТРИОТ СЪМ.

Link to comment
Share on other sites

еи само как мразя да говоря за себе си.Хмм 9 неща ли трябваха ?!?

 

1)Всичко оставям за последния момент, защото няма смисъл да хабя време да го правя преди това.

2)Винаги закъснявам, защото все изкача по нещо непредвидено в последния момент.

3)Изпитвам носталгия по миналото, но искам да живея в бъдещето

4)Върл фен съм на Slipknot

5)Убеден съм че любовта от пръв поглед съществува

6)Светът не e това, което изглежда ми е нещо като девиз.

7)Ще се радвам, ако метеорит отнесе половината земя./и аз не знам защо, но е така/

8)Не прощавам, но забравям.

9) Вярвам в Xаоса, но никои от познатите ми не го зима на сериозно.

 

олее, кви глупости изпонаписах....

Link to comment
Share on other sites

1.Душичка съм - не мога да отказвам, особено ако ме погледнат с мили очички :)

2.Вярвам на хората. Дали съм оптимист или съм наивен...май е второто.

3.Не съм правил секс от повече от година...

4.Предпочитам гушкане с целуване пред секс.

5.Против брака съм.

6.Винаги казвам истината и очаквам от хората около мен също да са искрени.

7.Обичам да си причинявам болка - да се режа, да удрям в стени, дървета и други твърди предмети.

8.Искам да бъда "лошо момче". Все повече се убеждавам, че момичетата не си падат по добряци.

9.Искам да усетя какво е да убиеш човек.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво ще напиша за себе си. Да видим...

1. Аз... Егоистично копеле съм. Аз е първата дума казана от мен...

2. Любов... Най-важната дума. Най-много смисъл, най-тъпо звучене. Наивник висша форма съм относно любовта и много ми харесва. Романтик повече отколкото смятате че може да бъде.

3. Диване... Няма такова животно като мен. Затова и никой не ме издържа повече от година-две. Говоря много, действам много и все не особено хубаво... Не съм за търпеж.

4. Хумор... Свързано с горното. Мисля си че е от най-силните ми страни но кой знае... Някои хора се дразнят, други се радват. Аз се бъзикам...

5. Всеотдайност... Няма друг като мен толкова всеотдаен. Хвана ли се за нещо спирка нямам. Хвърлям всичката си енергия в това едно нещо. Резултатите се наричат разочарование защото обикновено всичко е свързано с хора а никой не е навит да си даде всичката енергия за мен.

6. Изкуство... Истински важно за мен. Живея заради него и любовта. После ще ви кажа нещо за изкуството. Ще се сетите че за него става дума.

7. Смисълът... Ако има някакъв смисъл в тоя живот то това е или да направиш нещо велико(не става дума от самолюбие да се запишеш в историята а за реално постижение за общото благо) или да живееш щастливо. Всеки да намери своето щастие да го преследва и да го намери. Ето това трябва да стане и света ще се оправи. Писнало ми е от незадоволени от мизерния си живот хора които не искат подобрения за себе си а гадости за другите. Мразя злобата.

8. Света наоколо... Не ме интересува. Живея в "света на идеите". Не харесвам Платон но ползвам този термин. Живея си със собствени идеи в собствен свят. Добре ми. Не гледам навън.

9. Аз... Завършвам пак със себе си... Мисля че съм един от хората които най-добре познават собствената си същност. Странно е но много хора не подозират какво може да излезе от тях. Е аз знам за себе си всичко. Не е гот деца не се занимавайте с мен...

Link to comment
Share on other sites

1. Obi4am organiziranite neshta. Draznq se kogato ne6to se opredeli kak stava i posle ni6to ot vsi4ko ne stane kakto e zaplanuvano. Po tazi pri4ina mrazq drug da vur6i rabota, koqto moga az da svur6a.

2. Mrazq kogato nqkoi mrunka i se ligavi vmesto spokoino da si kaje kakvo ima i kade e problema.

3. Ako dvama haresvame edna jena opredeleno 6te mu q ostavq na nego. Moje bi 4ujdoto 6statie e po-vajno za men ot moeto?

4. Mrazq da pravq ne6to za pari, a 6tom pravq ne6to za pari zna4i to e moe zaduljenie. A 6tom e zaduljenie lipsva interes da go pravq. Ako go pravq za da zaradvam nqkoi ili za6toto samiqt az iskam ni6to ne moje da me spre i imam golqmo jelanie :)

5. Obi4am da se karam s chicatillo :P /6egi4ka/

6. V4era gledah nqkva gurkinq sre6tu Magi Maleeva. Mnogo mi haresa i be6e mnogo sexy ;) Bih iskal da pojiveq nqkolko dni s neq, no ne pove4e, za6toto nqma da i minat jenskite nomera pred men i samo 6te se qdosva izli6no.

7. Obi4am da mul4a. Obi4am da se naslajdavam na gledkata pred men i ne mi e priqtno kogato nqkoi iska da govorq i da piq samo za6toto sme se subrali (po random pri4ina).

8. Haresvam malkite i tihi kompanii, v koito horata sa mi priqtni i gi poznavam. Nqmam jelanie da buda v golemi i shumni kompanii, v koito poznavam 1-2ma samo makar 4e ako tiq 1-2 sa moi partii moje vaob6te da zabravq za drugite, a se nadqvam i te da zabravqt za men :)

9. Sujalqvam, che edno vreme 'skusah' s edna ot bivshite si priqtelki. Tq ne znae, no za men tq ima chisto choveshki ka4estva, koito ne namiram v nikoi drug i vapreki mnenieto i mi puka za neq. Kris, ako 4ete6 tova - sledva6tiq pat kato ti zvunna se otnesi kam men pone kato priqtel, na koito bi mu otdelila 3 seriozni minuti... (iskam samo i edinstveno da si mi priqtel, no qvno iskam mnogo).

0. Nqkoi ako mi kaje da napravq neshto 3 pati i re6i da produlji da mi go natqkva spokoino moje da se chuvstva ignored from now on.

0.5. Ako mrazq ne6to na sveta to e lujata. Otnasqm se prenebrejitelno kum horata, koito lujat i o6te pove4e kam tiq, koito edva li ne se gordeqt s tova i za6titavat lujite si "za6toto taka e po-dobre".

0.75. Imam edin priqtel, koito e nai-istinskiq ot istinskite, za6toto sled vsi4kite strannotii, koito e vidql ot men vse o6te e do men. Za drugite "izpitat" qvno e prekaleno tejak :/

0.99. Predpo4itam da pregurna ljubimiq 4ovek i da zaspq sgu6en v nego otkolkoto da pravq sex.

Link to comment
Share on other sites

1. ЛУД съм на тема военна авиация :woot

2. ЛУД съм на тема всякаква авиация :woot

3. ЛУД съм на тема парашутизъм :woot

4. Скачам с парашут (за справка точки 1,2,3) :woot :woot

5. Обичам фотографията, особено да снимам по точки от 1 до 4

6. Голям егоист съм. Винаги смятам, че аз съм правият.

7. Много съм разхвърлян

8. Лесно се ядосвам и не ми минава бързо

9. Не понасям ограничените плоскодънни "дами"

Link to comment
Share on other sites

1.Не обичам хора, които се правят на разбирачи, а пък всъщност нищо не знаят.

2.Обичам секса.

3.Много ценя истинските ми приятели (в случая са двама или трима) и сам готов на всичко за тях и семейството (от Баба ми и дядо ми до сестра ми :) ) .

4.Мразя хора, които си правят на много "яки" пред приятелите ми или просто казано ГЪЗОЛИЗЦИ :sick .

5.Не обичам да бъдо около много хора и да съм център на внимание.

6.Не обичам, когато някой говори без да знае, какво е станало.

7.Не обичам лигави жени, които се мислят за повече от другите.

8.Понякога върша без да мисля (затова компютърът ми се е срещал с FORMAT C: повече от 15 пъти :zzz )

9.Обичам истината и мразя хората, които ми лъжат.

 

9.9.Обичам, когато ме хвалят. :P

Link to comment
Share on other sites

1.Много пуша(много лошо)

2.обичам да споря, но мразя да не съм прав и да продължавам да споря, просто не мога да спра

3.изнервям се много лесно и то само за глупости

4.обожавам анимация

5.мразя да съм сам в колата, подтиска ме

6.никога не съм си чупил нищо, нито крак, нито ръка

7.обичам да се бия, да пречинявам болка и да ми бъде пречинявана

8.мразя червенокоси жени

9.обожавам брат ми, нямам по-ценно нещо от него

Link to comment
Share on other sites

1-Не искам да пораствам :cry

2-Обичам да съм център на внимание :P

3-Имам много мечти и нито една от тях не е осъществима,но въпреки всичко нищо не се знае!

4-Имам много комплекси,но не си го признавам!

5-Винаги изглеждам щастлива,затова всички си мислят че нямам никакви проблеми!

6-Познават ме истински само...1 човек B)

7-Много съм мързелива за неща който някой ми е казал да направя.Ако сама искам веднага правя всичко.

8-Искам някой да ме обича истински,но въпреки това обичам да флиртувам!

9-Страх ме е от истината,но я приемам равнодушно!

Link to comment
Share on other sites

1-mrazq 4algata metala punka : :angry:

2-mnoo sam zariben po caraudio

3-msilq 4e si4ko si ima nau4no obesnenie :blink:

4-kefq se mnoo na rapa i rege-to

5-mnogo sam 4ustfitelen,i ujasno marzelif

6-mnoo obi4am mnoo da te4a nau4na literatura (fizika el.tehnika i dr)

7-mrazq jivotinskite instinkti i gledam da stranq ot tqh ( powe4eto hota edva li sledvat primera mi)

8-podkrepqm mnooo edina 4ast ot pesen na spens :"" ne polu4ava tozi koito imam da vzema"

9-kefq mnooo na sastezatelnite koli i si4ki tuningovani 4udovi6ta koito obikalqt iz grada :ghost

Link to comment
Share on other sites

1 - Мразя да си казвам мнението освен ако изрично не ме питат за него

2 - Толкова ме мързи че ми се е случвало да не ям :D

3 - Доверчив съм. Даже прекалено.

4 - Жените ми се качват на главата :(

5 - Единак съм. Имам малко истински приятели. Предпочитам да се оправям сам.

6 - Мразя чалга :P (Метал Forever)

7 - Харесвам жени с дълги прави (черни) коси

8 - Може да се каже че съм срамежлив :)

9 - Мразя хора с самочуствие без покритие

 

П.С Абе кои ме излъга да пиша толкова бе :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...