Jump to content
BulForum.com

9 неща,които не знаеш за мен [merged]


HEKTIK

Recommended Posts

23. Обичам животните. По-лесно би ми било да убия човек, отколкото куче.

Еми защо тогава се карахме с тебе като имаме общи виждания :dry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

del

Link to comment
Share on other sites

Мразя прахосмукачки и сешоари, изпирвам непреодалимо отвращение, примесено със страх към тях.

Понякога рисувам (доста неуспешно), понякога пиша... А понякога просто стоя и незаинтересовано мърдам с пръсти, стоейки пред компютъра.

Прекалено импулсивна съм и това ми пречи в повечето случаи.

Винаги съм искала да ми подарят метла (от онези, с дългите дръжки)...

Имам прекалено много мании и се хвърлям от една на друга, не обичам статичните положения...

Link to comment
Share on other sites

1. Щастлив съм, че си изкарвам хляба с това , което ми беше хоби едно време - футбол :punk

2. Гледал съм Властелинът на пръстените и Междузвездни войни 23 пъти!!!

3. Някой ми казват , че не може да се излезне с мен на глава, ама аз просто знам твърде много :lol:

4. Мразя да правя секс със презерватив!!! Отвратително е :sick

5. Дърто магаре станах вече, пък още се зарибявам с комп. игри!!!

6. Не понасям , когато някой закъснява (точно поради това вече не се виждам с мой дългогодишен приятел!!!)

7. Заклет оптимист съм и т`ва си е :excl: Ми така де, иначе за какво живее човек :confused :excl: :punk

8. Усещам се много често , че искам да правя секс със всяка красива жена :D :hump:

9. Обичам да пиша в тоя форум, пък дали някой ще се намери да чете - Божа работа!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1,2,3,4,5,6 и т.н.поркам бира като за световно и слушам Offspring,като за световно,от там нататък следват глупост след глупост ,за които никога не съжалявам :lol: :punk

после винаги много се смея на глупостите които съм навършила :lol:

Link to comment
Share on other sites

1.Мразя цигани (че кой не ги мрази?)

6.Един от любимите ми сайтове е www.stormfront.org

8.Харесвам идиотщини (не знам защо, сигурно някой приятел е виновен)

9.Обичам зимата

 

1. и аз така.

6. Щото аз ти го казах

8. Еееее тук без коментар ( гледам виновно )

9. Покрай мен заобича зимата ( или поне тогава го показа )

 

А сега моят топ 9

 

1. Обичам да бъзикам всякви хора по всевъзможни начини но го връщам тъпкано когат се базикат с мен.

2. Обичам да ям само пред компа ( тогава е най-сладко )

3. През последните 3 седмици никой не ме е бил на CMR 5

4. Става ми смешно когато майката на N_igma почне да го юрка наляво-надясно :lol:

5. Обичам да импровизирам и НИКОГА нямам изготвен план за действие.

6. Обичам да печеля мразя да губя но щях да се мразя ако бях "вечно първи" ( мразя перфектните хора ), щеше да ми е кофти ако съм вечно втори ( щеше да ме е яд че не съм първи ). най яко ми е да съм вечно 3-ти като от време на време отскачам до 1-во и 2-ро място :) .

7. Не мога да рисувам ама ако става дума за 3d анимация съм куршум

8. не мога да пея ( и не искам )

9. Обичам да ме мързи и ме мързиииии......

10. Мноооого обичам животни ( особенно морски свинчета :P :P :P )

Link to comment
Share on other sites

1-Мразя цигани

2-Обичам да ям само солени храни(не обичам сладко)

3-Мразя да уча , за тва не го правя

4-Любимия ми алкохол е водката

5-Не обичам морски деликатеси

6-Мразя котки

7-Мразя влечуги и земноводни

8-Много обичам да слушам музика в която има смисъл(Нокаут и ДРС)

9-Много съм мързелив

:bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

1.Obojavam sladkoto i moga da izqm kilogrami 6okolad

2.Sledstvie ot purvoto-poradi mnogo qdene i murzel minalata godina se bqh otpusnala i ponadebelqh,no za dva meseca otslabnah s 20 kg

3.Mnogo sum murzeliva

4.Obojavam sexa i ponqkoga si mislq 4e sum nimfomanka :rolleyes:

5.Presledvam celite si dokrai (nedai si boje celta da e 4ovek)

6.Slu6am vsqkva muzika,makar da ne mi li4i na vun6en vid...

7.Iskam da u4a,makar 4e sum murzeliva

8.Imam strahotno 4uvstvo za humor,i vinagi sum centar na kompaniqta nai-malko za6toto sum adski gramoglasna

9.Za muj ili ku4e ili nqkoi blizuk bih ubila

Link to comment
Share on other sites

Аз съм:

1 Зъл

2 Злобен

3 Стиснат

4 Лицемер

5 Завистлив

6 Безполезен

7 Ужасно циничен

8 Затворен

9 Инат

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Хммм какво за мен какво за мен ами аре направо:

 

1.Слушам песни който ме изпълват,вдигат ми адреналина и ме карат да се чуствам супер яко!!(Linkin Park,Techno i Hip-Hop ама най-вече първото).

2.Необичам хора с расиски наклонности макар че познавам доста.

3.Обожавам да се събирам с приятелите да се кефим на живота,да купонясваме,да се базикаме(аз съм смешника в компанията B) )

4.Футбола-нещо велико което мога да гледам до безкрай(тоест съм фен).

5.Обичам да научавам нови неща свързани с компютри и история.

6.Не уча щот ме марзи няма и да се промени скоро ама пак си изкарвам високи оценки.

7.ОБИЧАМ да ми се покачва адреналина просто чуството е супер най-често при някой бой става това всичко се забавя точно както на игрите и филмите супер зверско усещане ако имаше начи цял ден щях да съм Адреналин :P

8.Много лесно прощавам и немога да разбера дали това е добра или лоша черта :blink:

9.Олеее какво още....а да фен съм на моторите Хонда завинаги а коли всяка която е Японско производство и като изключение БМВ.

 

Това съм аз в 9 кратки изречения!Има още ама не казвам :P

Link to comment
Share on other sites

1.Обичам да помирисвам парфюмите на хората...

2.Обичам да рисувам,да пея да свиря на пиано...

3.Старая се да запомням всеки приятен момент от живота си с най-малките подробности...

4.Понякога си говоря сама и въпреки,че го осъзнавам-продължавам да го правя...

5.Винаги,когато си намазвам филия,я мажа по половин час и то не за нещо друго,а защото се дразня когато маргарина не е нанесен равномерно(и майка ми постоянно ме бъзика заради това)...

6.Не искам да имам приятелки момичета-защото момчетата могат да бъдат много по-добри и честни приятели(и следователно повечето ми приятели са от мъжки пол(: )...

7.Вечер заспивам много трудно-понякога ми трябва дори 1 час...

8.Ако се събудя през ноща си стоя на прозореца и си мисля за какви ли не неща-страшно ми е приятно...

9.Когато вали пороен дъжд излизам навън...

 

Това са по-скоро странни неща,които правя и никой не знае,но могат да се наречат и тайни (:

Има още толкова много неща,които мога да напиша...но трябва да са само девет(:

 

П.П.Някой да не ме помисли за луда(:

Link to comment
Share on other sites

1.доверчив съм и лесно се привързвам

2.много държа на приятелите си

3.обичам изгрева над морския хиризонт

4.чуствам се свободен когато карам колелото си

5.обичал съм истински само веднъж

6.трябва да нося очила но не го правя

7.почти винаги когато нараня някого се разкайвам

8.пуших редовно трева и по купони поглъщах доста алкохол но сега чат пат да припаля цигарка

9.имах прекрасно детство и винаги ще исакам да се върна там

Link to comment
Share on other sites

5.Винаги,когато си намазвам филия,я мажа по половин час и то не за нещо друго,а защото се дразня когато маргарина не е нанесен равномерно(и майка ми постоянно ме бъзика заради това)...

И аз правя такива простотии, като например да си изчислявам хапките. Например ако ям филия, сирене, салам и домат, накрая винаги остава по 1 хапка от всичко, без да ми артисва домат или хляб :)

Link to comment
Share on other sites

Май всеки го прави.Аз обаче не броя,а просто винаги си оставям от най-вкусното за края :D

Аз пък правя точно обратното,защото много често се получава така че се наяждам с гадното и после вкусното го ям със зор и не ми е толкова яко. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Май всеки го прави.Аз обаче не броя,а просто винаги си оставям от най-вкусното за края :D

 

хах-и аз така

май всики е чики-рики :)

Link to comment
Share on other sites

1. Обичам да споря, дори когато не съм прав

2. Обичам животни, най-вече кучета

3. Доверчив съм и надценявам обикновено хората

4. 2 пъти съм обичал несполучливо

5. Бях с дълга коса, сега съм с къса и пак я пускам

6. Имам бунтарко, тинейджърско, анархично или квото искате му викайте разбиране за повечето неща

7. Водя се "самотен" и "особняк"(не че е тайна или квото и да е)

8. Доста често не съм сигурен в това, което казвам или правя

9. Ако по някакъв начин съм излезнал забавен или някой ми е обърнал внимание и държа на мнението му, аз се здухвам(не знам защо)

 

Нали когато си знаел проблема човек, вил го решил на 50%

Е, А да видим

Link to comment
Share on other sites

4.Obojavam sexa i ponqkoga si mislq 4e sum nimfomanka :rolleyes:

Ще се омъжиш ли за мен????????? :confused :woot :punk :unsure: B)
Link to comment
Share on other sites

1.Чакам момента,в който ще тегля една майна на всичко и ще застана пред бившата ми приятелка,която ми разби живота,и ще и кажа адски много неща,които и ги спестявам,защото ще я нараня,а няма да се почувствам добре.

2.Изхвърлих девойка,която искаше да се чукаме,на съседното легло,защото се бях напил много,а тогава ми минават какви ли не мисли през главата и в случая тези мисли ми казаха "НЕ".Тя припадна/не буквално/,ама аз си заспах спокоен

3.Чувствам се малко тъпо в момента/мисля прекалено много,което ме депресира/ и ще изпупша един джойнт,който открих съвсем случайно у нас/по принцип пуша рядко/.

 

Тва е,просто исках да си го кажа

Link to comment
Share on other sites

1.обикновено "губя" хората на които държа и обичам.просто така се получава и аз не знам защо.

2.голям съм инат.дори и магаре може да ми завиди, но никога не си правя сметка какво мога да спечеля или да изгубя.по скоро какво мога да изгубя.

3.влюбчив съм и харесвам всякъкви жени стига да не изглеждат като онази от канал 2001 екстрасенската.първото което забелязвам в една жена са очите,те говорят много.

4.имам добра професия,дори мисля че се справям доста добре но от другата седмица започвам нова работа в напълно нова и различна среда.

5.обичам да се заяждам с хората и ми достаяв някакво такова едно садистично удоволствие ............. имам доста черно чувство за хумор.мразя аз да съм обект на шеги и закачки,все пак съм зодия лъв.

6.обичам да скиторя насам натам,но за съжаление напоследък не ми се отдава често тази възможност.

7.от 9 години насам се очертава това лято да бъде първото в което няма да бъда на море за 4-5 месеца.мисълта ми деиства разстроиващо,но ще се опитам да се задоволя и с две седмици.не мога да плувам.

8.в момента пишеики това се разделяме с приятелката ми.

9. ............................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ако беше дала и твоите 10 неща, цена нямаше да имаш...

 

Това е нещо като... personal trivia

10 може би са ми множко, ще видя до колко ще ги докарам..

 

1. Мога да мина през епизод 1 на Doom 1 в рамките на 6 минути, епизор 1 на Wolfenstein 3D за 5 минути.

 

2. За мен знакът @ има дълбока сантиментална стойност и носи семиотична обремененост, която се простира далеч отвъд границите на интернет и електронната поща.

 

3. Вярвам, че мастиката е алкохолно питие от най-висок калибър, споделяща си върховенството вероятно само с бирата.

 

4. Намирам тютюна за едно от по-значимите открития на миналото

 

5. Старая се да не съм хомофоб и мисля, че успявам.

 

6. Имам маникюр на дясната ръка.

 

7. Мога съвсем отговорно да заявя, че Властелинът на пръстените на Питър Джаксън е най-значимото нещо случвало се в историята на киното.

 

8. Слушам метъл, електроника, хипхоп, поп, рок, експериментална и сръбска музика и се наслаждавам пълноценно на всеки жанр.

Link to comment
Share on other sites

Е да аз забравих да напиша моите 10 интересни неща :blink:

 

1 Обичам страшно много животните

2 Често си танцувам сама в нас... и то не какво,а гюбеци :laughing:

3 Понякога съм много зла

4 Супер суеверна съм

5 Често си поплаквам на филми

6 Супер влюбчива съм

7 Адски много обичад да спинкам....еххх ако е с някой батко още повече :zzz :wub:

8 Държа много на приятелите си

9 В стаята ми има плакат на Милко Калайджиев и карта на Пловдив (останаха от брат ми докато още живееше с нас)

10 Имам страшно много плюшени играчки,но ако ми подарят нова пак се радвам....абее галямо дете съм :rolleyes:

 

Туй е от мен!

Link to comment
Share on other sites

1. Понякога съм много зъл и злопаметен.

2. Лесно се привързвам, особено към животни.

3. Имам несподелена любов, в момента в процес на споделяне към огнестрелни и хладни оръжия.

4. Обичам да се катеря , независимо къде.

5. Смятам, че муунлайт се промени откакто стана на 18 O_o...

6. Не пуша, вече не пия.

7. Обичам да спа по 8+ часа, но рядко го правя защото съм някъде да си хабя енергията. Затова смятам че 24 денонощие са ми малко.

8. Все още не смятам, че сериозната зарибявка по Call of Duty ще ми провали живота :P.

9. Мога съвсем отговорно да заявя, че Властелинът на пръстените на Питър Джаксън е най-значимото нещо случвало се в историята на киното. Същото се отнася и до книгата и Дж. Р.Р. Толкин. Усещам как след 2-3 години ще се отнася и за "Песен за огън и лед" на Дж. Р.Р. ( странно съвпадение ) Мартин.

10. Властелина и Песен за огън и Лед са единствените книги, които са ме карали да чета до 6 сутринта, и да чакам с нетърпение моментът, в който ще си легна отново и ще чета цяла нощ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...