Jump to content
BulForum.com

9 неща,които не знаеш за мен [merged]


HEKTIK

Recommended Posts

1. Imam pove4e taini otkolkoto nqkoi nqkoga 6te znae za men(ili pone 3).

2. Nestabilen sym psihi4eski i 4eto izpadam v depresiq.

3. Ne umeq da otdelqm prioritetite si po na4in po koito da mi pomogne da gi izpylnqvam po dobre.

4. Neorganiziran sym - otnema mi pone 10 minuti vseki den da si namerq klu4ovete za kolata.

5. Prekarvam neopravdano mnogo vreme pred komputera.

6. Mrazq da u4a, i mrazq da mrazq da u4a.

7. Ne otdavam nujniq respect na roditelite si.

8. Ponqkoga, kogato sym sred hora, se 4ustvam kato oligofren na konvenciq na Mensa.

9. Ob6tata mi kultura e po-niska ot trevata pred beliq dom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Хмм...хубава тема. Жалко, че късно я забелязах - ще повторя доста хора.

1. Мога с гордост да заявя, че разбирам PSYCHOSIS. Обичам да си причинявам болка и да 'изучавам' различното усещане от различните методи. В следтвие - имам стабилно количество белези по цялото тяло. Старая се всеки да е резултат от някакъв повод, нещо важно, което заслужава да бъде запомнено по този начин. Това малко хора го знаят, повечето ме мислят просто за мазохистка. Имам общо 23 - бележат важни срещи и случки, които са 'променили живота ми'.

2. Много съм любвеобвилна, доверчива, наивна, както искате го наречете.. Привързвам се към хората, рядко излишно и повече отколкото заслужават. Не мога да си представя да причиня болка на някого, независимо дали го познавам или не, въпреки че ми се е налагало (самозащита).

3. Ценя самотата си, моментите, в които съм сама с мислите си; ценя тишината и действам (по-скоро бездействам) на принципа 'Замълчи ако не можеш да подобриш тишината'. Ако ми кажете и благозвучна дума в женски род за 'единак' бих я употребила в случая. Попринцип мразя тълпи, не понасям шум - или тишина, или достатъчно висока музика, за да не чувам нищо друго. Често хората ме карат да се чувствам не на място, излишна, ненужна, различна и това понякога ме потиска, но в повечето случаи не ми пука за мнението на 'масата', само на части от нея - много много малки части....

4. Нямам приятели. Вече. Един ми остана. Предателството е ужасно нещо - дано никога да не ви се случва човек, когото обичате, да ви предаде!

5. Обезглавих немска овчарка когато бях на 11. На село - захапа ме за ръката. На следващата сутрин умря. Още се носят легенди, че съм отровила хайвана. Наложи се да го изследват в Пловдив за бяс, което беше причината да точа брадвата цели 20 минути.

6. Нестабилна съм психически. Това едва ли е тайна, но все пак... Настроенията ми се менят много често. Старая се да се контролирам.

7. Мечтателка съм. Фантазирам почти непрекъснато. Това много ми пречи. Понякога границата между т.нар. 'реално' и 'нереално' се промива. Може би се дължи на факта, че съм изцяло погълната от книгите, които чета... и на това, че прекарвам както Pixel4e каза - неоправдано много време пред компютъра.

8. Обичам семейството си, но не ги понасям. They are driving me crazy!!! Мисля, че някой ден няма да издържа и ще изпробвам колекцията си от ножове за жертвоприношения. Прецизно, стилно, чисто - красиво.

9. Мечтая да опозная сериен убиец и шизофреник- начина на мислене, фантазиите, желанията... Светът, различен от моя и от на повечето 'нормални хора' ме привлича страшно много, бих отделила много време за подобно 'познанство'.

Мммм....

10. Има един определен вид момичета, които силно ме привличат. Предпочитам тъмнокоси, а в комбинация със светли очи...ммм.... :love Рядко срещам жена, която да ме впечатли достатъчно, а когато стане се разочаровам. Жените сме ужасно нещо :(

Link to comment
Share on other sites

1. Мразя всичко свързано с компютри.

2. Обиачам книгите.

3. Не понасям затлъстяващо мислене.

4. Живота ми рухна след идването ми обратно в България.

5. Мразя неподготвените изказвания.

6. Обожавам, когато някой даде решение на даден проблем, а не само се намира на приказка.

7. Не правя секс без презервативи.

8. Обожавам рейв (rave) и класика.

9. Мислите ми са по-чисти, от колкото в момента предполагаш ;).

Link to comment
Share on other sites

откакто е пусната темата си мисля да напиша нещо за себе си. но просто не знам какво да кажа. какво ли ви би било интересно? не знам.

1. много съм добър в изслушването на проблмите на хората. имам чувството, че след разговор с мен, нещата се оправят или поне успявам да им приповдигна настроението.

2. давам добри и разумни съвети. проблемът е че в много случаи хората не се вслушват в тях, а после осъзнават грешката си. но не си правят извод и продължават да не ме слушат, защо :)

3. старая се винаги да изглеждам жизнерадостен. стремя се усмивката никога да не напуска лицето ми. дори и в най-неприятните моменти не издавам тъгата и болката. хората винаги си мислят, че няма по-щастлив човек от мен. не знам защо го правя това.

4. влюбен съм, но това май не е тайна.

5. понякога откачам и започвам да се държа изключително гадно. гавря се с хората ставам много вулгарен. ужасно! но когато ми дойде в повече това е моят метод да отпусна парата. странно.

6. много обичам семейството си. повече от всичко. не, не повече от всичко. страх ме е да кажа, но май обичам един друг човек повече, но това не е за тук. трябва сериозно да се замисля над този въпрос :)

7. какво още?? 9 неща са много. аз повече не мога.

до скоро имах много ниско мнение за себе си, но осъзнах че няма защо да имам толкова ниско самочувствие, така че вече съм доволен от себе си.

8. не харесвам блондинките със сини очи. мразя памела андерсън! всеки мъж ще каже чев съм най малкото странен, но това е!

9. обичам лезбийки и мечтая за такова преживяване с две чернокоси знойни мадами:)

това от мен. на края го ударих на лиготия, но не знам какво да кажа, ако има нещо питайте :)

Link to comment
Share on other sites

Dam, temata e mnogo hubava, da vidim kakvo ne znaete za men...

 

1.Dulgi godini zhivqh do moreto, no taka i ne mozhah da se naucha da pluvam.

2.Ne vqrvam v lubovta.

3.Iskam 1 den da moga da pomogna bednite hora.

4.Izrasnah v mnogo bedno semeistvo.

5.Sega ucha, rabotq i se grizha za maika si.

6.Imah 3 mesechna vruzka s daskalkata po muzika.

7.Nikoga ne sum se sbival v zhivota si.

8.Stanah zavisim ot komputara si.

9.Vqrvam v prerazhdaneto - pomnete nie sme bezsmurtni ;)

Link to comment
Share on other sites

Wow mnoo qko

1.Mnoo sam marzeliv, am naistina mnogo

2.Gospod pomaga na marzelivite :)

3.Izkliu4itelno mnogo obi4am da se sastezavam, za kakvoto i da bilo, dori da sam super zle pak se opitvam

4.Motiviram li se za ne6to se pobarkvam dokato ne go svar6a/kupq/razru6a/...

5.Sabiram orajiq

6.Kato trqq da svar6a ne6to tolkova me hva6ta qd za6to az, 4e se opitvam da go napravq po-nai lesniq na4in ili da go precakam napalno

7.Kefime foruma

8.Mrazq zagubenoto vreme

9.Nari4am se ProGamer na War Craft 3 TFT, hodq po turniri, zanimavam se izkliu4itelno mnoo s tazi igra(Blizzard sa Bogove)...

Link to comment
Share on other sites

Ърм...

1. Обладан съм от женските гърди и смятам ,че именно те са основната двигателна сила на човечеството.

2.Мое дълбоко убеждение е ,че не Ева е подвела Адам да гризне от ябълката ,а гърдите и.

3.Вярвам ,че Цезар е предаден от Марк Антъни ,защото Клеопатра имала цици.

4.Знам,че троянската война избухва ,защото Елена има цици.

5.Смятам ,че зад великата реформация на Хенри 8 стоят неговите 6 жени и техните 12 цици.

6.Убеден съм ,че причината да се хвърлят 2 атомни бомби по япония е ,че японките имат малки цици.

7.Teхническият напредък на човечеството през последните век,два ,също е предизвикан от циците - създаваме филми ,за да можем да гледаме цици.имаме телефони,за да могат те да се развият до телефони с видео камери,за да можем най-накрая да си пращаме цици в движение... .Телевизори ,за да можем да гледаме циците от филмите.Измислили сме дори коли,за да можем да гледаме циците на приятелките си през огледалото за задно виждане.

8.Казвам ви ,ако не са циците,човек все още би се люлал по дърветата и би ял банани ;)

9.Деветото е встъпителното изречение от манията ми за женски дупета ,но за нея някой друг път ;)

Link to comment
Share on other sites

oooo ! temata e jestoka , mnogo mi dopada , shte se opitam da kaja neshto za mene si ... no purvo da kaja 4e na cMehuvkata reply me skasa ot smqh. ... :woot

ami taka ... :

1.kato maluk mnogo obi4ah da krada , dori i bezpoleznite za men neshta me izkushavaha

2.do 7 klas lugah kato ciganin , a ot togava nasam sam izlugal ne pove4e ot 5 puti

3.mnogo obi4am da se razhojdam sam

4.obi4am momi4e na ime Zoq

5.brat mi mi lipsva shtoto e v Shotlandiq

6.izkliuchitelno vliubchiv sam !ako sii nabeleja nqkoe momi4e i nqma otyrvane :P

7.ponqkoga obicham da karam horata da se 4uvstvat vinovni za neshto koeto sa napravili ili sa postypili kam men (dori i priqtelite si)

8.V 7 klas prekratih aktivnata si kariera na futbolist - ne trqabvashe !

9.iskam da imam krasiva jena, koqto me obicha i koqto da obicham, iskam da imam 3 deca (2 momi4eta i 1 mom4e), iskam da imam Mustang Shelby GT 500 i ogromna kushta na Markovo ....

10.and last but not atleast - iskam asl i snimka ako moje ot Hektik :tongue

Link to comment
Share on other sites

Hektik, trqabvashe da napravish tema moje bi za 29 neshta , shtoto izglejda 4e vsi4ki imame kakvo da si izleem i to po mnogo .. :rolleyes:

eto oshte nqkoi neshta koito iskah da spodelq :

1.obicham da stoq do kusno na terasata (daje sam spal tam)

2.obicham da pravq profili na horata, oshte shtom se zapoznaq s nqkoi i zapochvam da go izu4avam kakuv 4ovek e ...

3.mislq 4e nqma sluchaini neshta na tozi svqt

4.nqkoi go be6e kazal , no zabraih koi -az syshto iskam asteroid da udari zemqta (i az ne znam zashto), moje bi zashtoto taka vsi4ki shte si dadem smetka 4e nqmame vreme za gluposti i vseki shte kaje i shte napravi tova koeto iska

5.prieha me v PU-angliiska filologiq ;)

6.obicham da flirtuvat s men, bez az da pravq nishto :D

7.poludiavam ot kef ,kogato momi4e me gali po kosata

8.prilicham na momi4e ili pone na gei, no ne sam :)

9.razcepvam se kogato me ogleda hubava madama

offff , imam oshte mnogo no neka ne promenqma hubavata tema ...Hektik 10x again za topica, vse oshte si dyrja na tova da mi pratish asl i pic, eto ti mail

piezo_m@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

1. Допреди година бях готов да помогна на всеки, който има нужда и бях уверен, че ако живота е ако не справедлив, то поне честен - сега вече всичко се обърна обратно.

2. Допреди година имах много "приятели" и от двата пола, но вече успях да ги разкарам почти всички, като естествено си запазих само тези, които ценя. Просто прецених, че няма смисъл от толкова навлеци, които като се чудят какво да правят се обаждат, а когато ми трябват да оглушават и аз да се примирявам с това защото съм си душица.

3. Живота в България вони и с всеки изминал ден имам чувството, че се задушавам все повече и някой път просто няма да се събудя.- има един известен лаф който гласи "Обичам родината си, но не и държавата си". Затова при първа възможност като събера достатъчно пари ще се махна и ако ми провърви никога няма да се върна да живея тук докато се чувствам млад и силен.

4. Няма любов в реалния живот - има я в приказките, филмите и т.н.... НО в реалния живот за сметка на това съществува ПРИЯТЕЛСТВОТО.

5. Парите в България/може би не само но другаде нямам пълни и изчерпателни наблюдения/ са ВСИЧКО - ако ги имаш можеш да направиш и устроиш живота си както поискаш и не е истина че богатите хора нямат приятели, щастлив живот и т.н.... Ако е така, това е защото те не го желаят понеже са прекалено подозрителни или по-други причини, а не защото не е възможно. Казвам го, защото напоследък се запознах с доста заможни хора и трябва да ви кажа, че голяма част от тях са супер щастливи. Нямам намерение обаче да работя постоянно за никой български работодател - предпочитам да слугувам на чужденци.

6. Живота си е гаден навсякъде не само в България/не си правя илюзии, че като и най-вече ако отида другаде ще е различно/, ама у нас си е гаден по default и си остава такъв до apply и ok, докато иначе другаде поне човек има шанс да опита и евентуално да премине в moderator mode.

7. Обичам родителите си и всичките ми близки и познати, но чувството за тъга, привързаност и каквото още се сетите никога няма да ми попречи да се махна оттук без да се замислям въобще, защото всеки си има собствен живот и път, който трябва да поеме без да се влияе от пътя на другите.

8. Не можете да си представите как мразя дечицата на новобогаташите в България/не всички ама повечето- да кажем 95 процента/ - просто НЕ МОЖЕТЕ. Не защото имат пари, а заради тяхното поведение - аз лично не ги третирам като хора въпреки че непрекъснато ми се налага да се отнасям с тях като такива.

9. Не мога да понасям и около 85процента от останалите българи - българина си е гадно животно като мнозинство-вони,нечистоплътно е, тъпо е и си умира да дава съвети там където най-малко разбира. Но ВСИЧКО идва от възпитанието/вече се убедих - какъвто те възпитат или се самовъзпиташ да кажем до към 12 годишна възраст такъв ще си бъдеш и цял живот/. Истината е че родителите са виновни но в непряк контекст защото за тях пък са виновни техните родители и т.н..... Просто тук всичко се прави наобратно от много време насам, а не само в близките 14 години и за да се оправят нещата/най-важното е възпитанието или по-точно да не се възпитават повече българи като "послушни овчици за мръсни ръчици"/ трябва може би всички способни да изчезнат в чужбина, и останалите тук да се смесят с някой друг народ, че ако остане само на българина да се разчита да се оправи сме си живи загинали.

 

 

 

Това е засега- има още много ама е все във същия дух-мисля, че схванахте основната идея.

Link to comment
Share on other sites

1.Trenirah Futbol

2.Trenirah basket bol.(i v dvete ne sam dobar)

3.Lesno pro6tavam.

4.Barzo namrazvam(znam 4e si protivore4i)

5.Haresvam 4ervenokosi sas zeleni o4i.

6.Haresva mi da sam sred prirodata.

7.Ateist sam.

8.Strah me e ot zmii.

9.Obi4am kotki i ku4eta

Link to comment
Share on other sites

taq tema mi haresa ...da pi6a na nqkakvi hora deto nikoga ne sum gi vijdal 9 ne6ta ot moq jivot COOOOOOOOOOOL !!! i taka sq da ne se ligavim i da zapo4nem seriozno

1.Az sum kato edno ku4ence :moon: otnasqm se s horata spored tova kak te se otnasqt s men[moje bi za tva ne sum ot nai drujelubnite 8) ]

2.Gospodi obi4am studen 4ai !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3.Lesno se vdahnovqvam osobeno sled kato gledam nqkoi film za veliki bitki v srednovekovieto ili tama da ima nqkvi bitki s me4ove i streli [se mi e taq] ili kato 4uq nqkakva fraza svurzana s dqvola ili ne6to za lubovta [tva lubovta ian4e e mn golqma pomia!!!!]

4.Davil sum se okolo 4 puti ...posledniq ne beshe lo6o :tongue

5.obi4am da spodelqm s nqkogo koito hi4 ne mu puka tova koeto mu govora.

6.LUD sum na tema warcraft3 i nai-ve4e po istoriata na Arthas [toq pi4 e mn zul...puk i me vdahnovqva za6toto pravi tova koeto misli za pravilno ....kolko romanti4no a :evil ????

7.Haresval sum samo edno momi4e istinski...moje i sq da e haresvam no pone ne si pravq iluzii 4e ne6to moje da stane :cry

8.Mn sum osoben na tema knigi ..... obi4am da 4eta malkiq potur ama mn se draznq kogato nqkoi po4ne da komentira kolko hubava bila knigata ili to4no obratnoto.....ne 4e priemam taq kniga mn li4no de

9. vinagi sum haresval 4isloto 9 no ve4e sum se iz4erpal i se pak sha po4na s filosofiite ..samo da si poema duh ...are:mn e trudno 4ovek da govori za sebe si poneje izko6enieto da govorish za sebe si spored tova kakuv iskash da bude6 e mn silno :) no ima hora koito govorat iskrenno za sebe si i az im se vazhi6tavam !!!tva beshe filosofia nomer 1 i 6te doaba o6te edna: "tova koeto nai-mnogo ti priliaga vinagi prenadleji na drug,ili pone si vaobrazqvash 4e ti priliaga...nqma zna4enie 4ustvoto e ujasno !!!!

Link to comment
Share on other sites

1. Ужасно срамежлива съм

2. Обожавам да чета

3. Тренирала съм джудо и фехтовка в детските си години

4. Изпитвам панически ужас от безпризорни кучета

5. Мразя слабоинтелигентни хора, които същевременно са с огромно самочувствие

6. Никога не съм ходила в чужбина

7. Предпочитам балкана пред морето, заради страхотните изгледи и чистия въздух

8. Имам две сестри близначки, които са по-малки от мен със седем години

9. Сиамските котки са ми любимите животинки

Link to comment
Share on other sites

"Ърм...

1. Обладан съм от женските гърди и смятам ,че именно те са основната двигателна сила на човечеството.

2.Мое дълбоко убеждение е ,че не Ева е подвела Адам да гризне от ябълката ,а гърдите и.

3.Вярвам ,че Цезар е предаден от Марк Антъни ,защото Клеопатра имала цици.

4.Знам,че троянската война избухва ,защото Елена има цици.

5.Смятам ,че зад великата реформация на Хенри 8 стоят неговите 6 жени и техните 12 цици.

6.Убеден съм ,че причината да се хвърлят 2 атомни бомби по япония е ,че японките имат малки цици.

7.Teхническият напредък на човечеството през последните век,два ,също е предизвикан от циците - създаваме филми ,за да можем да гледаме цици.имаме телефони,за да могат те да се развият до телефони с видео камери,за да можем най-накрая да си пращаме цици в движение... .Телевизори ,за да можем да гледаме циците от филмите.Измислили сме дори коли,за да можем да гледаме циците на приятелките си през огледалото за задно виждане.

8.Казвам ви ,ако не са циците,човек все още би се люлал по дърветата и би ял банани

9.Деветото е встъпителното изречение от манията ми за женски дупета ,но за нея някой друг път "

 

 

 

маико от толкова цици ми се замая главата :tongue

добре си го казал смехувка. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

1.Аз съм егати идиота!Защото си приказвам някфи работи дето само аз(или в добрите случаи поне най много един-двама) знам какво значат и си се хила като идиот и никой не сфаща защо така.

2. Опитвам се да не лъжа, но сигурно го правя от време на време.

3.В 6-ти клас разбих на едмо момче главата.

4.Прекалено трудно си променям идеите и сигурно не се преодавам.Май много бой ще ям занапред заради това.

5.Имам много голяма вяра в хората и много често има се доверявам,....но се оказвам прецакан.Затова вече си изградих разни техники и психологии да познавам кой става и кой-не. Не винаго действат тези правила.

6.Мразя да ям трупове.Или по-точно умрели животни!С две думи съм вегетарианец, но не ям и риба както смятат мнозина.

7.Не пия никакъв вид алкохол - дори бира! НЕ пуша, не пукам треваи там подобни психически забавленияи физически разрушения.

8.Занимавам се с рисуване и там подобни художествени занаяти.Влече ме и уеб дизайна, ако имате интерес www.o3m.hit.bg

9.Eeee много станаха....чакайте малко...а сетих се.Не харесвам идеологията на:

-Националсоциалисти

-Фашисти

-нацисти

-расисти

-седесари

-и тези които казват, че не са по-горните неща, но не правят нищо по въпроса с премахването им от обществото

(писах седесари защото те са от последния вид който посочих - такива които са "НЕ-фашисти", но видимо не правят нищо против фашизма в България и правят митинги против осводождаването ни от фашизма)

Привържениците на горепосочените идеологии да не се сърдят, много им се моля, това си е мое лично виждане.Нали така?

Link to comment
Share on other sites

hmm.. mnogo mislih dali da pisha v tazi tema, no po tova vreme na denonoshtieto mi idvat vse nenormalni idei, taka 4e nai-veroqtno kato se sabudq shte sujalqvam 4e sum pisala :wacko:

 

1.Ne obicham (poprincip) da spodelqm s horata(izpatila sum si). Taka 4e pristupi kato tozi da spodelqm mnogo intimni neshta s napulno nepoznati hora sa dosta redki.

2.Nikoga ne sum se vliubvala... moje bi samo sega :love ... To e dosta stranno, az ne znam kakvo vsushnost zna4i da si vliuben, i vsi4ki momcheta/muje mi deistvat ednakvo.. toest ili sum vliubena vuv vsi4kite, ili v nito edin ot tqh :wacko:

3.Horata vuobshte ne me razbirat! I suotvetno ne me poznavat... a nai-se vbesqvam kogato si mislqt 4e me poznavat, mislqt si 4e znaqt kakvo stava v jivota mi.. a si nqmat nikakva predstava :angry1

4.Prejivqh nai-ujasnata godina v jivota si! Bukvalno q 'prejivqh'. I sum gorda sus sebe si. Sega sum v proces na vuzstanovqvane... stiskaite palci :tongue

5.I az kato Birth Decline nqmam priqteli :cry Predi mnogo iskah da si imam hora, s koito da si spodelqm i t.n. , no sega se durpam(bez da iskam) ot vsi4ki 'kandidat-priqteli' :(

6.Vsi4ki si mislqt 4e sum vmania4ena(koito sa okolo men znaqt za kakvo stava vupros :tongue ), no ne sum, mai samo Birth Decline znae 'The truth'... :D

7.Ne pusha, ne piq, ne hodq po muje(mnogo)... ne me pitaite zashto, ne znam, moje bi ima neshto obshto s 4. :confused

8.Mnogo sum emocionalna... emocionalnostta mi granichi s maniakalna depresiq :tongue (pove4eto hora ne me ponasqt zaradi tova.... ostanalite poradi drugi prichini :lol: )

9. wooow stignah do 9.... hmm.. kakvo oshte da spodelq... moje bi che obojavam minaloto.. v smisul mnogo bih iskala da jiveq v kusnoto srednovekovie/ranniq renesans.. ne znam zashto, nadqvam se nqkoi den da razbera..

10.poprincip useshtam kogato shte sujalqvam 4e sum napravila neshto, i ne go pravq... no v sluchaq znam, 4e shte sujalqvam 4e sum pisala v taq tema, no.... :P O4akvaite kato se sabudq Edit... leka nosht na vsi4ki

 

eto go i nego... :P Edit: 'vsi4ki momcheta/muje mi deistvat ednakvo'-govorq za tezi koito me privlichat, da ne si pomislite neshto ;)

Link to comment
Share on other sites

mdaa,interesna tema :P

1.na 17 sym,no sym 12 klas za6toto trugnax 6 godi6en na daskalo

2-mnogo sym emocionalen[reva na filmi] i 4uvstvitelen,vlubchiv i obichliv[vednuj 4akax 1no momi4e na centyra 5 chasa,a tq taka i ne doide,stoqx si tam s 1in buket cvetq i se 4uvstvax dosta tupo... :P ]

3-roden sym v Dobrich,premestix se v Plovdiv predi 2 godini

4-obi4am mnogo da gledam sport-v 4astnost futbol i tenis na kort[treniral sym 8 godini]

5-homofob sym[demek mrazq pederasi...meko kazano]

6-ne pu6a,no si popiivam,kogato sym sred priqteli

7-perverzen sym

8-kazvat,4e sym mnogo dobur v Sexa...

9-spriqtelqvam se byrzo,imam otkrit harakter i obi4am da spodelqm i s po4ti nepoznati

 

adi i bonus 10 :D

10-obi4am da se zamislqm,ponqkoga razsujdavam varhy vuprosi kato:dali ima bog,kakwo stawa s du6ata na 4owek sled smyrtta,ima li NLO[az vqrvam 4e ima] i drugi podobni.... :punk

Link to comment
Share on other sites

1.Obi4am horata no gledam da ne mi li4i

2.Mrazq banani i neponasqm mainopodobni hora

3.Kogato zahapq ne6to mnogo trudno go puskam

4.Haresvam beli tigri

5.Inat sym

6.Neponasqm mnogoslovieto

7.Obi4am lo6oto vreme

8.Nemoga da si priznavam gre6kite

9.Mislq 4e jenite sa typi i mi e 4udno kak taka az sam F :)

Link to comment
Share on other sites

e mnogo iaka tema taka ami...

 

1.Nalagalo mi se e da se bia no mrazia da go pravia mnogo gadno mi stava.

2.Obi4am horata koito govoriat mnogo.

3.Prez jivota mi dosega sa me haresvali mnogo momi4eta no men me e bilo sram da gi zagovoria ili da gi pokania niakade.Poradi tazi pri4ina sum imal samo 1 gadje.(s rusa kosa i sini o4i sum,kosata e tumno rusa a niakoi isak sre6ta da zvuni na :lol: ai nema da kazvam telefona 4e 6te me e sram da govoria s vas....)

4.Mnogo darja na priatelite si i si4ko bix napravil za tiax.

5.Kogato si naumia da napravia ne6to ne spiram dokato ne go napravia.

6.Rarxvurlian sum i sum marzeliv.

7.Mrazia horata koito pred men se durjat dobre a pred kompaniq razli4no.

8.Mnogo obi4am momi4eta s kestinqva kosa i kafevi ili zeleni o4i.

9.RAZPLAKAX se na Lord of the rings filmite.(nikoga prez jivota si ne sum plakal na ne6to takova).Lotr e veliko ne6to 6tom uspia da me razpla4e.

Link to comment
Share on other sites

1. Обичам животните и ги поставям на първо място, пред хората. Не понасям хора, които причиняват по някакъв начин болка на животните;

 

2. Не ям месо от отглеждани в мизерия животни с цел заколение;

 

3. Щаслив съм когато съм нещастен и съм нещастен, когато съм щастлив;

 

4. Труднодостъпен съм за жените :P и не свалям звезди за никоя такава. Не съм обратен :-)) ..., но си имам уважението и не ходя след всяка с хубави цици, задник и т.н. Не докосвам жена докосвана след мен от друг мъж, ужасно ревнив съм и никога до сега не съм изневерявал, хехе;

 

5. Абсолютно не понасям подлезурковците, мазниците, неблагодарниците, полудявам буквално, когато ме обиждат, даже в интернет;

 

6. Не обичам колективните спортове, което включва и футбола;

 

7. Думата "приятел" за мен е нещо повече от много добър познат и според схващанията ми, аз приятели нямам; :-)

 

8. Убеден съм, че преодоляването на някаква болка е в основата на всяко трайно развитие у човека;

 

9. Не харесвам времето през което съм роден. Винаги съм искал да живея във времето на рицарите или в далечното бъдеще, където може би ще изследваме отблизо космоса.

 

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

 

1. Много съм цинична. Някога си мислех, че това ще да е само маска за "нежна и чувствителна душа", но май не е. :D

 

2. Обсебена съм от идеята за всеобщото безмислие и господстващата случайност.

 

3. Преди първата си целувка в (да видя...) 7 клас? хвърлях чоп с момченцето, защото и двамата не бяхме особено убедени в правотата на деянието :D :D :D

 

4. Много често сънувам, че правя секс с жени. Което не е особено странно.

 

5. Страшно обичам упадъка, тъгата, безидейността, мръсотията и извращенията на времето, в което живея. Всичките му абсурди, изкривените му лица; ходещите по улиците изрезки от вестник. т.н. Не искам да "променям света към по-добро" и не вярвам в "the common welfare". Много ли е лошо това?

 

6. Противореча си непрекъснато.

 

7. Имам дар слово, но изпитвам искрено отвращение към големите думи и празнотата зад тях.

 

8. Любимият ми литературен герой е Алексей Карамазов. :rolleyes:

 

9. Умирам си за идиотщини от всякакъв вид.

Link to comment
Share on other sites

Искам да допълня още малко за мен-някои неща и аз не ги знаех.

1.Голям шемет съм,имам уникалната способност да разсмивам хората ако искам.

2.Напоследък се влюбвам/не е това точната дума,ама айде/ доста често в различни мацки.Минава ми бързо.

3.Една приятелка ми каза,че всички мацки,с които ме е запознала ме харесвали ужасно много.Имал съм някакъв чар ли,нещо друго ли,не разбрах.Умрях от смях като ми го каза.

4.Обичам кока кола и когато говоря за нея или си поръчвам някъде казвам кока кола,а не просто кола.НЕ знам защо го правя,но ми харесва

5.Мразя да се подстригвам и бръсна,но се налага да го правя/сигурно заради точка 3. :D /

6.Когато реша,че ще направя нещо,го правя,понякога обаче ми отнема много време-не съм адски сериозен и организиран.

7.Обичам котки,все още живея у нас и нямам такава.Майка ми не е очарована от идеята за космата топка вкъщи.

8.Процедурата рязане на нокти на ръцете ми отнема около 30 минути. :wir Не знам защо.

9.Веднъж приятелката ми,която ме заряза ме нави и ми направи кола маска на гърдите.Никога повече няма да го повторя.

Link to comment
Share on other sites

1-Висока съм 1,63 :D

2-Имам зелени очи

3-Пия само бира

4-Зодия стрелец съм

5-Имам котка

6-Мразя насилието

7-Аз съм "за" безразборния секс :woot

8-Имам сестра

9-Мразя,когато даден човек не ми обръща внимание

10-Обичам да пуша марихуана B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...