Jump to content
BulForum.com

koq beshe purvata grupa koqto vi zaribi


z-man

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

MetallicA-Sad But True , Enter Sandman

Това се случи преди около 7-8 години.След това започнах Iron Maiden,Manowar....,а напоследък слушам Rammstein и Limp Bizkit , но MetallicA си остават №1

Link to comment
Share on other sites

Ami zna4i po metala se zaribih ot edin sboren album na MANOWAR(mislia 4e beshe THE HELL OF STEEL).a sled tova METALLICA i ottam kam THRASH METAL-a.Po gore pro4etoh 4e edin be6e pisal 4e METALLICA bila grupa bez ideq.Ne znam dali tozi pi4 e slu6al pesni kato RIDE THE LIGHTNING,MASTER OF PUPPETS,DISPOSABLE HEROES i albuma ...AND JUSTICE FOR ALL.No qvno ne gi slu6al za da govori takiva GLUPOSTI(poradi lipsa na po dobra duma).A i topica e za tova koq grupa ni e zaribila po metala a ne za napadki kam dadena grupa.Ot men tolkova.

Link to comment
Share on other sites

Значи да си кажа и аз моето мнение за Metallica.

Слушах ги от 1984 до 1992 г.Едно време Metallica бяха символ на истинските рокаджии-правиха музика,а не пари държаха се честно спрямо феновете си,раздаваха автографи след всеки концерт,даже и им забраняваха песните по американските радиостанции.И имаха огромна армия от фенове готови на всичко за тях.И изведнъж станаха първи по продажби,взеха Грами .... и започнаха да правят ПАРИ.Заедно с Guns'N'Roses направиха турне,и бяха поканили и Нирвана,но Кърт Кобейн им отказал с аргумента,че не прави комерсални неща.Хетфйилд коментира така:"Че нали всички за това сме в шоу бизнеса",бях като ударен,нали мразеха думата "Пари"?

В едно интервю Хетфийлд разправяше как като дете чакал няква звезда след концерта и ония скочил в лимузината без да ги погледне и как скъсал плакатите му."Ние никога няма да постъпим така,това означава да плюем в себе си!"А как се държат сега ?

В средата на 90-те единствената рок-група която даваха по MTV,превърнаха се в пародия на самите себе си.Някой да ми каже една добра песен след 1991г.Именно те които не се интересуваха от пари закриха "Напстер".

Много от феновете им от 80-те ги считат за предатели и ги ненавиждат.В това число и аз.Седем години си мечтаех да ги видя наживо,но когато дойдоха тук им теглих една и бях в най-отдалечената точка на града.

Link to comment
Share on other sites

Парво да уточня ще говоря за нео-метъл банди все пак и те спадат към тоя тип :punk

Та така първите които ме зарибиха бяха KoЯn, песента Blind. Годината беше 1995 :punk След това се зарибих по System of a down :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami imat mnogo qki pesni sled METALLICA'91.KING NOTHING,THE HOUSE JACK BUILT,UNTIL IT SLEEPS,THE MEMORY REMAINS,PRINCE CHARMING,FIXXXER(edna ot nai lubimite mi),NO LEAF CLOVER.

 

 

 

Nikade ne vidqh nqkoi da slu6a MEGADETH(nai golemite sled METALLICA)

Link to comment
Share on other sites

Започнах с RAINBOW. Бащата имаше няколко стари касети, аз бях само на 5-6 години и ги слушах по цял ден. По-нататък DEEP PURPLE, METALLICA, GUNS'n'ROSES, YNGWIE MALMSTEEN

Link to comment
Share on other sites

Yngwie J. Malmsteen...просто като чух за пръв път Far Beyond The Sun, ми стана ясно какво ще слушам занапред...

Като малък много се зарибявах да слушам албумите му: Rising Force, Marching Out, Trilogy и Odyssey,

а също и изпълненията му в Alcatrazz - No Parole From Rock'n'Roll(Hiroshima Mon Amour, Suffer Me, Kree Nakoorie...).

Благодарение на него пък разбрах за Jeff Scott Soto, който е един от любимите ми вокали...

Разбира се, не мога да пропусна Rainbow, Deep Purple, Whitesnake, Europe, Van Halen, Gary Moore, AC/DC, Twisted Sister... :)

Link to comment
Share on other sites

Присъединявам се към зарибените от Металика хора. Все още си ги слушам, не толкова интензивно, колкото Корн и Слипнот, но все пак не съм ги забравил.

Link to comment
Share on other sites

Някъде 89-90 година братовчед ми ми пускаше само някакви метал хави-Black Sabbath,Metallica.Queen много слушах и сега слушам.А 93 година чух за пръв път Ревю и много ми харесаха и съм им фен оттогава.

Link to comment
Share on other sites

Аз не говоря само за метъл/много много не слушам метъл,с изключение на някои хави/ и затова споменах Queen и Ревю

Link to comment
Share on other sites

kolkoto i da e stranno(a moje bi ne 4ak tolkova, predvid krehkata mi vyzrast) neometal slu6am otkakto se pomnq...korn za men be6e emblemati4na grupa, pri tova ne ograni4ava6ta se edinstveno v ramkite na stila...po edno vreme mnogo slu6ah linkin park, a v po-kysna vyzrast otkrih i grupi kato slayer,manowar,maiden i t.n :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...