Jump to content
BulForum.com

koq beshe purvata grupa koqto vi zaribi


z-man

Recommended Posts

tui kato v foruma preobladavt metalite sam otnesal temat kav tqh.koe beshe purvoto neshto koeto 4uhte i se zaribihte po metal-a.az li4no oshte ot malak sam zahranvan predimno s rock muzika.no specialno po metal-a me zaribiha Iron Maiden(imahme edna zborna kasetka,mnogo e slushahme v kolata :punk )a po nu-metal-a me zaribiha Limp Bizkit s "chocolate star fish and....."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

е туй е малко трудно да се каже .. не мога да си спомня точно, защото още от малък сестра ми беше намерила едни касети на Saxon и Def Lepard, после на една ексурзия слущахме Metallica "Kill'em All" .. после започнах с българските групи "Ера" "Контрол" Ь-малък" дори и Ахат .. след това помня как играехме шах и слушахме Sex Pistols "Flogging a dead horse" мисля че така се казваше този сингъл ... после първата ми касета Exploited "Singles Collection" ... не мога да си спомня първия ми диск пък може да бил Beastie Boys "Some old bullshits" ... и скоро си купих първата плоча Voorhees "What You see is what You get" ... най-интересното е .. че и първата касета, диск и плоча съм си ги купувал преди да имам player за тях :>

Link to comment
Share on other sites

първите неща които слушах си ги спомням доста отчетливо.

змачи това бяха два албума(само дето не им помня имената)-единия беше на twisted sisters а другия беше на GWAR

Link to comment
Share on other sites

Имаше една статистика, според която се оказа, че металите не са най-многобройните във форума, а рейвърите...но както и да е.

Естествено че първи бяха Metallica. В моя слъчай- със Мастъра... и малко по-късно- с Черния албум, който остана на върха! :punk

Link to comment
Share on other sites

DIO i Rainbow.После както се досещате oт ника HELLOWEEN,GAMMARAY,Rhapsody,EDGUY,DEATH,Children Of Bodom и мноооого др.

 

п.с За по-малките които не знаят,90-91 изобщо не се е слушало само Mеталика.Това беше комерса дето го въртяха по радиото.Една бих казал група за масовата публика,без идей и без абсолютно нищо добро...Евала само на Ларса.Когато го питаха кой е най-големия музикант, той каза :"Ritchie Blackmore" EВАЛА ЕВАЛА

Link to comment
Share on other sites

Разбира се слушал съм Metallica но първото нещо което си спомням да ми е направило мноо голямо впечатление е клипа на Wait And Bleed (Slipknot) през 1999 година.Тогава маи сум бил или 6ти или 7ми клас

:punk

Link to comment
Share on other sites

Започнах още в пети клас през 86-та с Metallica и Europe. Малко по късно Venom, Iron Maiden, Accept :D , ами такива бяха времената. След това към 89-91 год. полудях по Napalm Death, Death, Pestilence и групи в тоя жанр, докато през 92-93 някъде не открих прогресив музиката с Dream Theater. А сега слушам всичко от Glam до Death Metal, но стига да е качествено. :punk

Link to comment
Share on other sites

Ми първо се зарибих по MC HAMMER след тва бяха Гумени Глави (феат Шамара) а ся се кефя на SFU

 

ахахахахахх :D :bgrin: :woot :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Първо Slayer, а после Manowar.

Link to comment
Share on other sites

Първото рокаджийско нещо, което съм слушал, беше Deep Purple и някои други групи от тяхното време. След това дойде времето да слушам Iron Maiden после Machine Head и Hammerfall и след това започнах да слушам какво ли не, но разбира се качествено. Слушал съм малко Sepultura, Slayer дори. Но сега съм се ориентирал към по мелодични, бавни и сравнително тежки групички като Tiamat например, Rotthing Christ също.

Харесват ми също Primal Fear и групи от техния род, но всичко е до настроение, не може винаги да се слушат 'джангъри' :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...