Jump to content
BulForum.com

koq beshe purvata grupa koqto vi zaribi


z-man

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply
  • 3 months later...

От доста малък слушах металика, мейдън, меноуар, и други подобни .....доста рок съм изслушал, а по нео метъла се зарибих от S.O.A.D ..... :D от там тръгна всичко :devil

Link to comment
Share on other sites

Aэ слушам предимно рок.Първата група която ме зариби беше "KISS".Тях слушам, а обичам и да ги гледам, защото те правят и страхотно шоу, вече повече от 20 години. Освен това слушам Whitesnake, Gun's N roses, Rainbow и още други :punk :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iron Maiden - Powerslave... обаче аз вече слушам всичко без.... нали знаете :)

Link to comment
Share on other sites

Преди 12 години, в далечната '92-ра година, леля ми ми купи черния албум на Metallica. След това преминах през Manowar :sick, Slayer :devil и от там нататък доста други групи...

Link to comment
Share on other sites

ееее:) полу4их диск на "Residenevil" и там 9та песен бе6е на Rammstein-alhejia (така и не запомних как се пи6е :(:(:(:( ) по4нах да слу6ам rammstein после Disturbed,Metallica Manowar и после ВЕЛИКИТЕ IRON MAIDEN:)

Link to comment
Share on other sites

лелеей в тоя форум метъла преOбладава не му са кефа мноу ама както и да е...тфа е друга тема :bgrin: та може би Бекстрийт бойс колкото и смешно за звучи.И Offspring :lol:

Link to comment
Share on other sites

при мен имаше нещо като еволюция:

В началото - Metallica - The Black Album и Bizkit: Break Stuff, My Generation, Nookie. После един пич ми пусна Pantera - Vulgar Display Of Power и едно-две парчета на Sepultura. И в последствие минах на Children of Bodom, Dark Tranquility, Death, Six feet under etc. :punk :devil :punk :devil :punk :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...