Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

Абе искам да питам някой досега имал ли е проблем със софтуеара, демек хардуера е наред, ама се конфронтира със някви програми. Та вапроса ми е с какви може да е и по каква причина.

я го напиши отново ,че нищичко не разбрах ?! Проблем с Doom 3 ли имаш изобщо ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

Ще ми кажете ли на какви настройки да играя DOOM3 перфектно без да ми насича и с около 40-50FPS.Ето това е моят компютър

дъно-Albatron PX865Pe Lite

процесор-P4-3GHz

видео-GeForceFX5200 128mb 128bit

512 RAM

Link to comment
Share on other sites

А останалите настройки жсички ли да са включени,имам преджид shadows и т.н.

Link to comment
Share on other sites

40-50FPS
Що ?

 

Щото на неговата конфигурация, особено с GeForceFX5200 (която е горе-долу като старата ми карта АTI 9200) не може да го докара до 40-50 FPS по никой начин (на ултра). Знам го от личен опит....а останалото от моята конфигурация много прилича на неговата (ASUS P4P800 / P4 3.3 / 1 Gb DDR400)

Link to comment
Share on other sites

Да и аз не разбирам защо слагат слаби карти на чудовищни процесори.Повече от 2Ghz са нужни за над 2хАА и резолюции над 1024х768.

 

izverga,имаш си играта (предполагам),тествай си я.Ти най-добре ще знаеш как ще ти върви.Има си и тайм демо - пишеш в конзолата timedemo demo1 и си готов.А set com_showFPS 1 за да си гледаш кадрите по време на игра.

Link to comment
Share on other sites

Слагайте 66.00 драйверите :rolleyes: при мен се покачи в ДооМ^3 с 2.1 ФПС - все пак един драйвер е това :woot

Междо другото някой въобще още играе ли е?

Link to comment
Share on other sites

Аз смятам да я играя пак,когато взема по-добро видео и малко повече рам.

Гледам,че и в мулти няма голям интерес,но и без това там си е боза.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Igrata e perfectna, no ne e za hora sus slabi surca - s moqta GF Titanium 4200 si q igraq na 1024 x 768 Medium Quality i mi vurvi perfectno. Ne e tolkova tezhka za kolkoto q mislihte. Vuprosa e na koi mu stiska noshtno vreme da igrae na tfa strashilishte :woot Verno e, che ima mnoo horror, mozhe bi prekaleno mnogo :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Igrata e perfectna, no ne e za hora sus slabi surca - s moqta GF Titanium 4200 si q igraq na 1024 x 768 Medium Quality i mi vurvi perfectno. Ne e tolkova tezhka za kolkoto q mislihte. Vuprosa e na koi mu stiska noshtno vreme da igrae na tfa strashilishte :woot Verno e, che ima mnoo horror, mozhe bi prekaleno mnogo  :wacko:

тежка е ... ти не и да искаш с твоето видео не може да използваш всички ефекти на играта .. върви ти добре ,но с по малко quality картата ти с поддръжка на Dx8.1 все пак (мисля ,че е 8.1 де :) може и 8.0 да е )

Link to comment
Share on other sites

.....болен тип .....  кутия.....

Бахти...т'ва някои хора голям мерак и (свободно време) имат....абе "луд умора няма" ;) ...чак и резачката все едно, че опръскана с кръв....Абе някъде пишеше ли каква му е конфигурацията, че аз от гледане на толкова снимки нищо не четох....да не е моднал само празна кутия?

 

Едит: Да бе...сега прочетох в началото, че е още на етапа кутия(с водно охлаждане), ама после какво щяло да бъде.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izleze i demoto za linux!!!! Vyprosa mi e dali e izlezla i pylnata versiq shtoto taka i ne namerih informaciq.

 

Btw za linux versiqta iziskvaniqta sa dosta po malki:

GNU/Linux system,

Pentium III, 1Ghz

256Mb RAM

Kernel 2.4, 2.6 is recommended

glibc 2.2 and up

 

3D card:

NV10 or R200 minimum hardware

OpenGL hardware acceleration

64 MB VRAM

 

sound card + OSS ( with mmap support )

Link to comment
Share on other sites

Ония ден гледах едно предаване за игри. Там за DOOM3 казаха, че играта имала страхотна графика, оръжията били като предишните, но в сравнение с миналите версии била мнооого по-лесна и мнооого по-еднообразна. Примерно отт тъмните ъгли на стаичките винаги изскачало нещо, което в началото било интересно, но след час-два омръзвало .. винаги знаеш, че от някой тъмен ъгъл на стая ще изскочи нещо.

Не съм я играл, нямам тази възможност на мойта "машинка", просто споделям.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...