Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Споко не си единствения и аз съм така, но предполагам, че при мен не е ненормално.

 

Vijte si driverite na videoto moje da sa nqkvi bagavi na men mi prave6e taka predi vreme i si smenih driverite i se opravi.A drugoto moje da vi se e bagnal Xp-to zatova az parvo 6a go reinstal sq i togava 6a djatkam.:D

Link to comment
Share on other sites

:) Ако сте с nvidia си свалете, драйвер 56.77 вчера го качиха има го в фтп-то. Но не мисла че е от драйверите, по скоро ако нещо не ви е наред, като памет или процесор.

 

Моя процесор е на 2.2 клокнат и ми върви малко по зле, от колкото когато е по default демек 1.8 иначе съм с 256 рам.

Link to comment
Share on other sites

Zabivalo mi e ot FRAPS, kolkoto i typi4ko da zvu4i. Sprqh go i ve4e e perfektno. Stignah do Alpha Labs. Sq malko po4ivka, da mi se normalizira pulsa :) Bolnica e taq igra. Prodyljavam da si q igraq na 1024 medium, pri nikakvi obstoqtelstva ne lagi. Po-ksyno moje d aprobvam pak na high da mina.

 

Ako vi se 4ete First Look za igrata - zapovqdajte.

Link to comment
Share on other sites

Lame one triabva da si zeme6 o6te ram...A az 6toto mrazia da imam i kapka lag go igraia na 800:600 high detail s vski4ki ekstri vlu4eni i 2x aa a ina4e na 1024:768 na high detail s vski4ki ekstri vkuli4eni(bez anti analising) mi lagva minimalno ama men mnogo me drazni dori da ima i kapka lag :angry: :angry: :(

Sega si maxnax onzi efect za staklata i spria da lagva izob6to..

Link to comment
Share on other sites

Okaza se, 4e na 1024 med detaili i 4x AA nqma nikyv lag :P Qvno samo megabajtite na kartata mi me spirat da mina na high. Tam se poqvqva 4at pat lag, a i az kato PiBaTa ne ponasqm izob6to...

 

@PiBaTa: q spodeli kak se kazva efekta na styklata.

Link to comment
Share on other sites

abe taa programa fraps e mnoo kofti we, kato natisnah f10 tam onova, u6 za screenshot, i mi naprai nqkolko files po 700 i kusur MB i q itrih.

 

Posle kato se pribera v nas 6te probvam na ultra quality, ama misla 4e 6te urvi gadno, no se pak ot opit guza ne boli taka 4e.........

 

:) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

abe taa programa fraps e mnoo kofti we, kato natisnah f10 tam onova, u6 za screenshot, i mi naprai nqkolko files po 700 i kusur MB i q itrih.

Тва е штото копчето за правене на филмчета (F12) и копчето за куик лоуд (F12) съвпадат и като дадеш куик лоуд почва да ти прави прави филмчета. Аз така излизам от играта и то ми казва, че на С-то имам свободни 26 МВ, а то програмата го напълнила с филмчета. Сволия я пак и си настрой копчетата(примерно сложи да прави филмчета като натиснеш Home или Insert или някое копче което не го докосваш хич.)

Link to comment
Share on other sites

Agent Orange iskam da te pitam lagva li ti igrata poprincip,6toto gledam ima6 sa6tata video karta kato moqta FX 5200 128 MB DDR. Iskam da sam siguren 4e ne lagva ot videoto mnogo me samnqva 4e kagva ot ramta koqto mi e 256 MB DDR. :angry1 :confused :angry1 :confused :angry1 :confused :angry1 :confused

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaama na mene ne mi trq da mi prai klip4eta, trq mi da praai snimki, za kvo mi e da mi prai klip4eta, basi programata.....

 

Тази програма прави клипчета, измерва fps и сваля шотове много си е добра. Дърпай я пак и то веднага !(ама наистина си оправи копчетата , аз примерно правя шотове със * от малката клавиатура)

Link to comment
Share on other sites

Абе тая игра не мога да разбера нали върви добре. Някво забавено, тва не е насичане незнам просто. Кажете как върви бързо или по-забавено

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...