Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

К'ви са тез bmp-та бре ? Не можахте ли поне в един JPG 150-200 kb да ги направите - качват се по-бързо, свалят се по-бързо, а качеството е 95% същото :) .

Link to comment
Share on other sites

Зна4и аз сам с XP 2000+ 512 DDR i RADEON 9200 64mb. 128 bit.Igrata mi varvi dobre na 800 na 600 na medium.Iskam da vi pitam stignah do vratata koiato iska niakav kod za da izlezna otvan.Znae li niakoi da mi pomogne?

Link to comment
Share on other sites

ne moga da razbera za6to daje kato probvam da defregmentiram i mi dava analyzing i blokaj i dava nqkyv sin ekran toi mi e mnogo poznat de ne e nqkyv za6toto sym smenqm hard disk pone 6 pyti i me pritesnqva da ne stane pak taka i pi6e Hard Drive Error ..... ne maina Barracuda 120 GB serial ATA aide pak v bokluka, no e interesno edno 4e v C si rabota bez problem C-to mi e 10gb a drugoto e 110 sym go slojil. ne znam nqkoi ako ima ideq da pomaga pls :confused

Link to comment
Share on other sites

10x ! Това е на low, нали ?

 

Всичко low, от специалните опций всичко изключено.

 

 

 

Ще драсна и аз нещо за играта.

По тази игра човек лесно може да познае къде е бъдещето на хорър жанра-в първо лице. И тихия хълм и страданието и който и да е друг конзолен търд пърсън хорър издишат пред Дум.(поне за мен)

До сега (стигнал съм до момента, в който ти казват да се свържеш с Браво тийма) играя само и единствено, за да се махна от проклетото място, за да оцелея! Аз лично правя куик сейвове във всяка стая поне 1, а чест и 2 пъти.

Графиката е великолепна но това не е нещон ново. физичния модел не е лош (макар, че не е на нвото на този, който ще бъде в Халф 2)

Звуците- тук имам малка забележка, като че ли издишат и освен това на моя комп в кът сцените говора не е синхронизиран с движението на устните и мимиките на персонажите. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Svalih si q nai nakraq ot edna zala 6toto ne6to warez.ru mi se precaka sno6ti.Podkarah q na brat4eda na kompa s lag postoqnnen lag ama varvi , a kompa mu e takav.

 

900 Mhz Duron

512 DDr 333Mhz Samsung

GeForce 2 Mx440 32 mb

 

Predstavqte li si na tova 4udo varvi s lag.Tova e mnoo radostno za hotata s slabi ma6ini pone spored mene.

Link to comment
Share on other sites

mi poigrax na igrata,mi moga da kaja 4e ne varvi dobre v smisal 4e ima edin postoqnen lag mislq 4e laga e predizvikan ot ramta koqto mi e 256 MB DDR. Eto i drugite mi komponenti:

Intel Cel.2.0 GHz

256 MB DDR

FX 5200/128 MB DDR

40 GB SEAGATE barracuda 7200

 

Igraq igrata na 800x600 na low details. :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

A we na nqkoj zabiva li mu igrata!?!? Do sutrinta ni6to j nqma6e, a sega kato igraq mi zabiva super typo, bez vidima pri4ina, ili opredelen moment. Prosto zamryzva ekrana. Vsy6tnost vseki pyt zabiva kogato nqkoj govori i glasa mu ostava da se povtarq kato na razvalena gramofonna plo4a, dokato ne izkara syob6tenie... "send to microsoft....".

 

Spodelete bolkata mi :)

Link to comment
Share on other sites

qko jitkate az kato trygna da prava ne6to i blokirva kompa mi v D daje edna papka ne moga da naprava a nqkoi znae6 li kak se prai onva System Restore da si vyrna tam 1-2 dena nazad OS-a poludqvam we tykmo stanah taq sutrin s nadejdata 4e 6te se razcepa na doom a az ne sym mislil 4e moje tova da se slu4i tolkova sme6no. Ne moga daje da e razarhiviram nito papka moga da iztriq v D ni6to ne moga da prava we kvoto probvam blokirva PC-to nqmam si i ideq kakvo moje da e ..... :angry1

 

haide Doom III vze parvata si jertva a imenno zahranvaneto mi (karai hubu 4e beshe v garancia) 

 

awe i az zeh da si mislq da ne e ot zahranvaneto tova s harda da prai takiva problemi ne znam i az

Link to comment
Share on other sites

qko jitkate az kato trygna da prava ne6to i blokirva kompa mi v D daje edna papka ne moga da naprava a nqkoi znae6 li kak se prai onva System Restore da si vyrna tam 1-2 dena nazad OS-a poludqvam we tykmo stanah taq sutrin s nadejdata 4e 6te se razcepa na doom a az ne sym mislil 4e moje tova da se slu4i tolkova sme6no. Ne moga daje da e razarhiviram nito papka moga da iztriq v D ni6to ne moga da prava we kvoto probvam blokirva PC-to nqmam si i ideq kakvo moje da e ..... :angry1

awe i az zeh da si mislq da ne e ot zahranvaneto tova s harda da prai takiva problemi ne znam i az

 

Sorry pi4 proveri za bad sectori ili napravi format makar da izguni6 mnoo info po dobre ot kolkoto da ti se precaka harda.A kolko do igrata na Divaka ne mi e qsno zakvo mu lagva , ako si s ddr nebi trqbvalo da lagqsva.Ot kolko do igrata ne sam si mislel , 4e moje da mi haresa , no tq mi haresa :D.Zaribeno mnoo qko.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на Enpro Plant :rolleyes: играта много зарибява, по някой път е много стресираща ;) както не очакваш и оп излезне някой който те изплаши - ама то това и е хубавото - има тръпка да се играе :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Кармак се е отсрамил... За какво се е отсрамил? С какво се е осрамил, ти имаш ли идея, че заради тоя човек е навлязло масовото използване на видео карти от игрите(а от там и някаква що годе свястна графика)

А за Халф 2 кой ти ги каза тея глупости, или само си плямпаш без реално основание (м-да...)

 

П.П хора ако искате не качвайте шотове. Аз лично съм гледал доста такива и въпреки, че играта ми върви на възможно най-ниски настройки пак изглежда по-добре от всеки шот. Това трябва да се види как върви на компютар !

 

Да си чувал за... Daikatana? Кой беше последния шутър на id Software, който остави името си в алеята на славата? Надали можеш да ми говориш и за самият Джон Кармак, в средите съм вероятно доста по-рано от теб :) Предполагам ти просто си чел разни статии (откъдето си взел това за масовото ползване на видео карти)... е, аз имам лични впечатления.

 

Гледал и чел съм доста материали за HL2, а и не съм свикнал да казвам нещо, без да съм го проверил. Ще видиш, че игрите, които ще дойдат, ще се отличават по геймплей, графика и т.н., и т.н. Единствено CS модът, който спасяваше играта досега, ще продължи да я държи сред първенците и занапред. Но това е съвсем друга тема.

 

Съжалявам са офтопика, темата все пак е за DooM3.

 

Аз съм с P4@3.2GHz, 512MB shared mem, Radeon 9000 и ми върви кофти. Имайте в предвид обаче, че това и notebook.

Link to comment
Share on other sites

A we na nqkoj zabiva li mu igrata!?!? Do sutrinta ni6to j nqma6e, a sega kato igraq mi zabiva super typo, bez vidima pri4ina, ili opredelen moment. Prosto zamryzva ekrana. Vsy6tnost vseki pyt zabiva kogato nqkoj govori i glasa mu ostava da se povtarq kato na razvalena gramofonna plo4a, dokato ne izkara syob6tenie... "send to microsoft....".

 

Spodelete bolkata mi :)

 

Споко не си единствения и аз съм така, но предполагам, че при мен не е ненормално.

Link to comment
Share on other sites

qko jitkate az kato trygna da prava ne6to i blokirva kompa mi v D daje edna awe i az zeh da si mislq da ne e ot zahranvaneto tova s harda da prai takiva problemi ne znam i az

pri men nqmashe problem igraeh i po-edno vreme prosto izplqka zahranvaneto moje proto da mu e bilo vreme :)

Link to comment
Share on other sites

Абе някой пробва ли чийтовете дето ги даде veseo, щтото аз като натисна ~ и никаква конзола не се появява. :angry:

ctrl+alt+"~"

god - god mode

give all - all weapons & armo

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...