Jump to content
BulForum.com

кво ви изгоря от бурята


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

LAN картата към модема ми изгоря, само че без буря. Имам колеги със същия проблем. Има ли връзка това с интернет достъпа, който ползваме?

 

Сега поддръжката ме включи към USB порта, може ли да изгори и той :confused ?

Link to comment
Share on other sites

На мен монитора мойеби затова щото се казва WAGON което ж превод означава КАРУЦА!!! :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

То това с "дърпането на кабелите" трябва да върви и с "дежурен по откабеляване'. Смешно е някак.

Има решение [mod edit]spam spam spam[/mod edit]

Link to comment
Share on other sites

То това с "дърпането на кабелите" трябва да върви и с "дежурен по откабеляване'. Смешно е някак.

Има решение ***********

Преди време един техен контакт спаси компа ми,след като наблизо падна мълния...после като ми оправиха разклонителя ми казаха,че защитата буквално се била пръснала :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ох на мен за радост досега никога не ми е горяло нищо заради буря или гръмотевици, въпреки че винаги нито си спирам компа нито си вадя нета нито нищо

Link to comment
Share on other sites

До сега от буря ми горя само кинескопа на стария телевизор,който още работи,но с друг кинескоп.Ама беше много отдавна-мисля че 97-ма.

Link to comment
Share on other sites

До ся да чукна на дърво от квато и да е буря нищо не ми е горяло компютъра като никога не вада и не изключвам нищо

Link to comment
Share on other sites

На мене ми изпращя захранването, така или иначе щях да го сменям. Даже не съм сигурен дали стана заради бурята, но изгърмя като капсов пистолет, тъкмо по времето на една особенно силна гръмотевица.

Link to comment
Share on other sites

Прецака ми се вградена лан карта от първата буря. За щастие нищо друго по дъното не е засегнато. Нова PCI Lan-ка + нов Windows и всичко е ток... Голям късмет...

Link to comment
Share on other sites

За щастие имах късмет и нищо не изгоря , просто изключих от всякъде компютъра ... дори и да е в гаранция не ми се иска да изгаря каквото и да е по него .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Изгоря ми чушкопека...

Язък...сега трябва да откажеш чушките, щото в микровълновата не стават хубави. :P

 

На мен досега нищо не ми е горяло...вярно - имам си протектори както за 220V, така и за LAN връзката, но никога не е късно да ме удари директно някоя светкавица. :)

Link to comment
Share on other sites

За щастие имах късмет и нищо не изгоря , просто изключих от всякъде компютъра ... дори и да е в гаранция не ми се иска да изгаря каквото и да е по него .

:laughing:

Гаранцията няма да ти покрие изгаряне заради токов удар.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

на мен ми изпляска ланката, като я пипнах сигурно имаше 100С , добре, че не ползвах вградената, а допълнителна, иначе на комшията му замина дънцето...

Link to comment
Share on other sites

На мен преди 1 година ми изгоряха 2 switch-а, което е добре- предпазили са компютрите в мрежата, в това число и моя. Вече година съм с други и работят нон-стоп без проблеми дори и при бури. Пак се радвам, че не живея някъде по балкана, че там е много по-голяма вероятността да ми изгори нещо от някоя буря

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...