Jump to content
BulForum.com

кво ви изгоря от бурята


furiozo

Recommended Posts

Нема поражения и климатика си бачка :) Пичове тоя комп дето съм с него сега

1-во се върна 220 V от телефона и му изгоря модема, после ми изгояря audio входа на дъното, след тва му изгоря CD-то, после го удари светкавица (посред бял ден имаше малко бели облачета и грееше слънце) ако го фрасне още нещо не знам просто ще трябва да го изхвърля :)

 

трябва да му направиш питка против уроки и да му лееш куршум. той се е шашардисал горкия.

 

на мен нищо не ми изгоря (или поне за момента не виждам). само дето 2 пъти ми се рестартира и след втория, реших че ще изчакам да поотминат светкавиците. нещо бавно ми зареждаше, ама ще видим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
da i v smirneski nqmashe tok po edno wreme i voda susto

Да и в Тракия съсщото,яма ток,няма вода ама нет'а рулира6е

Имах бая раоти включени, за щастие нищо не ми изгоря

Link to comment
Share on other sites

az samo se naplashih, zashoto si bqh vdignal shtorite ,gledah si prez prozoreca burqta dokato si chata i izvednyj taka prisvqtna che seld tova pomna kak vsichko mi beshe myglqvo pred ochite a vednaga posledvaliq grym me nakara da ostana vtreshten na stola.. E oshte po strashno mi stana kato gledah kak uretbata izdade nqkyv silen i stranen zvyk monitora se raztrepera qko sled koeto pc-to se restartna i neshteshe das e vlkiuchi :) no osven tova vsicho e ok

Link to comment
Share on other sites

аз пък предвидливо тръгнах да махам кабела от модема когато зе 4е тресна. нямате си на идея кво петно имам на ръката сега. супер жестоко ме тресна :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Аз го бях изключил вече като почна сериозната дандания, обаче по едно време(можби към 12) падна някаква мълния и така се чу, че котката бше цяла нощ под леглото :)

Link to comment
Share on other sites

На мен нишо не ми гръмна, ама блока срещу мен след една светкавица изгасна целия :woot

Лампи, бушони, телевизори...Направо стана тъмница...

Link to comment
Share on other sites

слава Богу че нищо само че получих поне 2 токови удара и аз щях да получа един(удар де)много ме е шубе от тея токови удари

Link to comment
Share on other sites

Абе хора да ви питам нещо. Някой от вас сложил ли си е мрежова карта, щтото като ми прекарваха интренета ми казаха, че има опастнот ако падне мълния наблизо и модемае активен да ми отиде РС-то, а с мрежова карта само тя горяла и то не всеки път. И аз дадох 20 лева за една. Минал ли съм се ?

Link to comment
Share on other sites

Абе хора да ви питам нещо. Някой от вас сложил ли си е мрежова карта, щтото като ми прекарваха интренета ми казаха, че има опастнот ако падне мълния наблизо и модемае активен да ми отиде РС-то, а с мрежова карта само тя горяла и то не всеки път. И аз дадох 20 лева за една. Минал ли съм се ?

Зависи какъв модел е..

 

ПП Купувайте си UPS-и. Ще си спестите много главоболия, и не само във време на бури :)

Link to comment
Share on other sites

brat mi ubavo 4e si be6e legnal i go be6e sprql 4e pri mulnii redovno mi spira pcto i posle dava nqkav system32 error i ne6te da puska windowsa. az bqh na mosta na gerjika kogato zavalq, tresna na nqkolko kilometra blizo do grebnata i izgasnaha i trite mosta. basi takova ne6to ne bqh vijdal. kak ne stana nqkoq katastrofa, posle 2-3 min lampite mujdukaha savsem leki4ko predi da svetnat

Link to comment
Share on other sites

Guest the_hot_guy

ami i pri men po edno vreme toka premigna ama za mig koeto kostva6e res. na pc to i se dosah kato si pomislq 4e trqbva da sa connektvam otnovo v CoD i ..... :wir dobre 4e se qdosah :angry1 i go izkliu4ih 4e moje6e v momentad a ne sam v toq forum :lol: a da si kupuvam lanka . :)

Link to comment
Share on other sites

Pri men ima6e malko problem4e s TVto, no sled 2-3 restarta ot kop4eto se opravi. Poqviha se nakloneni debeli 4erti, vse edno ne e nastroena kartinata.

Kofti trypka be6e dokato namerq kibrit i sve6t. Vsi4ko si raboti na 6 :)

kofti trapka e tova s TV-to predi 2 godini imashe edna burq pri koqto gramna na sestrata :(

Link to comment
Share on other sites

Хаха добре сте вие :rolleyes: На мен щеше да ми изпуши ПЦ-то,Телевизора,Принтера, и щях да прецакам БТК :)! Хубу ,че махнах бушоните :wir

Link to comment
Share on other sites

Абе хора да ви питам нещо. Някой от вас сложил ли си е мрежова карта, щтото като ми прекарваха интренета ми казаха, че има опастнот ако падне мълния наблизо и модемае активен да ми отиде РС-то, а с мрежова карта само тя горяла и то не всеки път. И аз дадох 20 лева за една. Минал ли съм се ?

Абе да ти кажа не си се минал . Лично моите наблюдения са че през лан-а връзката е по-добра.

Иначе при мен нямаще проблем освен че се рестартира компа посредата на "Момиче за секс" и беше като пауза за реклама.

Иначе си е страшничко ако те прасне . Миналата година при такава буря ми гръмна модема ( този за телефонния кабел , тогава още нямах кабелен интернет ) а на съседния блок кадето тресно що беше вклучено към токовата мрежа даде фера . Така че си е малко страшничко! :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...