Jump to content
BulForum.com

кво ви изгоря от бурята


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Нямам проблеми,бях на концерта и си бях изключил компа.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми решиха проблема кардинално. Спряха тока в целия квартал :P Така че нищо не успя да ми изгърми. Иначе поначало не си спирам PC-то при бури. Най-много да го спра кардинално някои път :)

Link to comment
Share on other sites

Ами при мен в Кючука спря тока за около 10 минути :) Та се разминах само с това за щастие :) След това пак си пуснах машината,че бях започнал да свалям един филм : Van Helsing и не съм я гасил после .Бе една лан карта се прежалва:) Имам опит от един преден случай ,та сега съм с евтин модел такава: за 8лв, няма смисъл от по-скъпа :) Хубаво е да си имаш UPS ,аз също си зех един ,но сега му правя малко подобрения,че се оказа една китайска сглобка вътре като го отворих :( ,въпреки че уж е марков (мамицата им на тия измамници от фирмите,няма повече да зимам неща от Метрото!!!!! ).

Link to comment
Share on other sites

Няма жертви (то компа ми един токов удар най-много да му вдигне производитерността :woot ).

Link to comment
Share on other sites

Абе хора да ви питам нещо. Някой от вас сложил ли си е мрежова карта, щтото като ми прекарваха интренета ми казаха, че има опастнот ако падне мълния наблизо и модемае активен да ми отиде РС-то, а с мрежова карта само тя горяла и то не всеки път. И аз дадох 20 лева за една. Минал ли съм се ?

 

da,minal si se.edna nova struva okolo 9 lv. ama sega6nata burq e mnogo po-qka ot v4era6nata. utre ste ima mnogo pove4e u4astie po toq topic. xaxaxa :P ste ni otneseeeeeee :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз не спирам и одеве ми се спря компютъра за 2 секунди някъде и след това сам се включи. Тва от кво може да се дължи. Онзи ден пробвах да го изключа от копчето като го задържа. Спира и след 2-3 секунди пак се пуска? Да не би да има няква опция в биоса за тва нещо

 

Иначе до сега нищо не ми е гърмяло за щастие :)

Link to comment
Share on other sites

Ей сеа, као се връщах от работа, видях една пожарна, засилена по 6-ти Септември... Някой явно е горнал... :P

Link to comment
Share on other sites

Аве мнол странно ве...Снощи примигна ми..сичко модем монитор...кутията...и сичко продължи да работи след спада в ел.мрежата с изключение на кутията...и са спеках мн. яко....пускам копчето - Йок......изгасих сичко изчаках да мине бурята и викам дай да пусна да видя дали е изгоряло..и за мой касмет не..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

втората буря (събота 22:xx) може и да беше по силна ма не беше в пловдив центъра и, тътените идваха от далеко но бяха зловещи, в центъра на събитията си е било зловещо

Link to comment
Share on other sites

Аве мнол странно ве...Снощи примигна ми..сичко модем монитор...кутията...и сичко продължи да работи след спада в ел.мрежата с изключение на кутията...и са спеках мн. яко....пускам копчето - Йок......изгасих сичко изчаках да мине бурята и викам дай да пусна да видя дали е изгоряло..и за мой касмет не..... :rolleyes:

 

Споко включва се защита няква на захранването мисля. Изключваш от контакта и пак включваш и си готов

Link to comment
Share on other sites

тътените идваха от далеко но бяха зловещи, в центъра на събитията си е било зловещо

тракия ;)

къв вятър кви светкавици как гърмеше

си ебало майката

отмина за около 10-15 мин :P

Link to comment
Share on other sites

Снощи и днес минах само с по един рестарт на двата компютъра в Тракия. Обаче се наводних...нещо не издържа дограмата и стана като в След утрешния ден в моята стая :wacko: :wacko: :pirate :cry

Link to comment
Share on other sites

А пък а претърпях най-болезнения рестарт от 1-2 години насам...

С колегата бяхме писали около 2 часа една програма и тъкмо се виждаше края на дългия мъчителен умствен труд и трясна тъпата светкавица... :(

И по стар къръшки навик никой не се беше сетил за бутонче 'Save' нито за опцийка 'Autоsave', абе... след около 10 мин буйстване и псувни се успокоихме, седнахме и го пренаписахме... :S

Link to comment
Share on other sites

на мен нищо не ми изгоря, просто половината интернатиоанал сайтс ми ги отваря със следния надпис:

ГРЕШКА

Заявеният обект не може да бъде доставен

 

При опит да бъде доставен обектът: http://google.com/

 

Възникна следната грешка:

 

* Отказан достъп.

 

Конфигурацията за контрол на достъпа не позволява да бъде

изпълнена Вашата заявка в този момент.

Моля, ако считате, че това е неправилно,

да се обърнете към Вашия Интернет доставчик

на адрес: support@evrocom.net.

 

 

Generated Sun, 25 Jul 2004 06:56:38 GMT by cache.evrocom.net (squid/2.5.STABLE5)

и се ядосвам здравата...

Link to comment
Share on other sites

А пък а претърпях най-болезнения рестарт от 1-2 години насам...

С колегата бяхме писали около 2 часа една програма и тъкмо се виждаше края на дългия мъчителен умствен труд и трясна тъпата светкавица... :(

И по стар къръшки навик никой не се беше сетил за бутонче 'Save' нито за опцийка 'Autоsave', абе... след около 10 мин буйстване и псувни се успокоихме, седнахме и го пренаписахме... :S

 

Bomber, какво се оплакваш? Тъкмо сега може на програмата вече да и лепнете "Версия 2.0".

Иначе в Тракия яко думкаше, и взеха да се появяват съобщения като тези в горния пост. Някой може ли да каже как се оправят? Иначе и при двете бури настолното РС се спря, а лаптопа си вървеше.

Link to comment
Share on other sites

на мен ми се рестартира и го изключих

Иначе видяхте ли градушката :) колкото орех бяха големи

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...