Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Има естествено! У нас сме! devil.gif

 

Be afraid! Be VERY afraid! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Ако недай си боже ни мине котка път ще пиша, но засега нямаме пречки.

 

Дотук броя Ванчо, Чистачите, Галя, Жоро, Стефчо... Чакам още заявки НАВРЕМЕ, че няма много места както знаете.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мениджърът на Роберт Кубица Даниеле Морели отрече вчерашното изявление на пилота си, че няма да е готов за началото на сезон 2012 г. във Формула 1 и съвсем обърка ситуацията около поляка. Пострадалият в катастрофа в началото на годината състезател обясни, че според него няма да е на ниво, за да участва в първите надпревари. Сега Морели заявява, че се надява точно на обратното - Кубица да е на грида в началото на сезона и че вчерашните изявления са неверни.

 

- Не разбирам защо Рено са променили думите на Роберт. Не е вярно, че няма да е готов за 2012 г. Той заяви, че не е сигурен дали ще е във форма за първите тестове през февруари. Надявам се, но при всички случаи дори да има някакво забавяне, то ще е броени месеци. Изобщо не сме споменавали 2013 г. Рено ще тръгнат по който си искат път по отношение на пилотите си, докато ние търсим алтернативни решения. Договорът приключва този декември и от 1 януари сме свободни да тръгнем в която си искаме посока - бе цитиран Морели от италианския Гадзета дело Спорт.

 

Той призна, че предварителните планове не са се осъществили, но връщане на Кубица в спорта ще се случи единствено, когато пилотът е напълно възстановен. Морели е убеден също така, че Роберт ще е толкова бърз, колкото бе и преди катастрофата.

 

- Качи малко килограми, но десният му крак вече е почти като левия по отношение на мускулите. Външната скоба на лакътя му ще бъде свалена във вторник и край с метала. Чувствителността на ръцете е ОК, ограничена е единствено силата му - мускулите бяха обездвижени твърде дълго и има много работа по тях, но е въпрос на време. До края на януари трябва да е възстановил предишната си сила. Няма да се качва в картинг, защото карането там е с твърде много вибрации и няма серво. Ще надграждаме постепенно, за да следим реакциите му след почти година извън пистите. Трудните моменти бяха през септември и октомври, когато прогресът не бе според очакванията, но сега нещата вървят нормално - допълни още Морели.

Link to comment
Share on other sites

Утре у дома към 15.30 съответната група! Говоря за тук в Пловдив, някой да не тръгне към беседката! laughing.gif

 

ЕДИТ: Отново отлична победа на Фетел, при това двойна за Ред Бул... Да идва новия сезон, че стана безинтересно да се млатят останалите като шкембета в дувар.... laughing.gif

 

Утре ще е весел старт! devil.gif

Link to comment
Share on other sites

4 точки не стигнаха на Форс Индия да изпревари Рено

 

А Рено във Ферари се целеха хахахахахха

 

И...до всички фенове на Сена да си пуснат Бразилия 93...Мкл срещу Уилямс, Сена срещу Хил...и да си пуснат Алонсо срещу Бътън и да ми кажат намират ли прилики...да, има прилики и те са в ГАВРАТА при изпреварването на ТОВА МЯСТО.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Странно радостен си с оглед на класирането за сезона. Цифрите говорят сами и са направо отчайващи за ферари.

глупости на търкалца...единственото място, което е важно е първото...кой е втори, трети, петнайсти - ВСЕ ТАЯ. Вие си ги водете тия работи за успокоение...мен не ме е*е кой е вице и т.н

 

другия сезон остава да го изпреварят на Параболика и на ония огромния завой в Индия...от вън и спирам да гледам Ф1 хахаха

 

 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ами той как да кажа...сезона май свръши, а? Кво ше кажеш? Що си мислиш, че тоя паляшки отбор е абонат за титлите и през 2012...тва да не ти е вестник Работническо дело...да го четеш 45 години?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Този отбор вече ТРЕТА поредна година е начело и мачка уж "великите" отбори. За следващата година правилата не са много различни спрямо тазгодишните. Не мисля, че ще им спадне нивото. Отделно защо забравяш Макларън? В последните няколко години се представят доста по - добре от ферари. При това имат и двама пилота. В челото всички отбори са с по двама пилота с изключение на ферари. Ако някой има шанс да се опре на Ред Бул то това са именно Макларън.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Този отбор вече ТРЕТА поредна година е начело и мачка уж "великите" отбори. За следващата година правилата не са много различни спрямо тазгодишните. Не мисля, че ще им спадне нивото. Отделно защо забравяш Макларън? В последните няколко години се представят доста по - добре от ферари. При това имат и двама пилота. В челото всички отбори са с по двама пилота с изключение на ферари. Ако някой има шанс да се опре на Ред Бул то това са именно Макларън.

Някъв бъг в соУрс кода ли се е появил. Ферари, МКЛ и Уилямс СА велики отбори......всеки един от тях е в ПЪТИ повече от тия черешки, но няма как да го разбереш щото си или пребоядисан, или новоизлюпен, или просто си стискал зъби от яд до скоро ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Някъв бъг в соУрс кода ли се е появил. Ферари, МКЛ и Уилямс СА велики отбори......всеки един от тях е в ПЪТИ повече от тия черешки, но няма как да го разбереш щото си или пребоядисан, или новоизлюпен, или просто си стискал зъби от яд до скоро ;)

Аз никъде не отричам че са отбори със славна ИСТОРИЯ. Тя обаче няма да им спечели нови титли. Всяка година се иска упорита работа за да са първи.

Link to comment
Share on other sites

Аз никъде не отричам че са отбори със славна ИСТОРИЯ. Тя обаче няма да им спечели нови титли. Всяка година се иска упорита работа за да са първи.

 

Амии в момента Ф1 е толкова изкуствена и наредена, че вече и на първолаците им е смешно. Не ми се занимава да обяснявам..жокер ГП на Великобритания махане, слагане, пак махане на обдуханите дифузьори и т.н...тръшкането на РБР...та...ДА :)

 

Единия от кокпитите, в които можеше да седне Кими - отпадна. Шарл Пик е подписал договор с Върджин(Маруся) на мястото на Дамброзио. Остава едното място в HRT, едното в Уилямс и едното в Рено....и то ако приеме парите за семки, които му дават, а не исканите от него 16 млн...щото НЯМА нито един коз в ръката си.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Отлично закриване на сезона, много смях, емоции и разбира се - церемониалното връчване на Ред Бул на феновете на Ферари, Макларън и Рено. laughing.gif

 

Много нещо се изпече, изяде и изпи - аз цял ден съм в почивка днес...biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...