Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ave DON_CFEFO ko plue6 Reno i 4e ferari imali mnogo pove4e uspehi!! :angry1 :angry1 Reno sa systezavat v formulata ot 1977 godina a ne ot 1956 ili tam koqto be6e Ferarri!1Ako se smetne kolko titli imat pri konstruktorite Reno za tolkova godini koito sa u4astvai i ako se smetni tva za Ferrari sym ubeden koi 6te ima po-golqm koeficent!!Razbira se tva sa Reno!!I velikite Ferrari nqmah titla pri konstruktorite celi 20 godini predi da doide pileto!Nali sa tolkova veliki 6to tolkova vreme nqmaha titla a?? :angry1 I drugo az DON_CFEFO kato govorih v na4aloto na godinata se iz4aka na4aloto na sezona ti kvo mi kazva6e?? :confused Nqma kvo da 4akam Schumi 6a ma4ka nared e da ama ne Reno ma4kat nared!!I sq kvo ne doide li na moito a??Da iz4akame kraq na sezona i togava da vidim koi 6a pla4e!!Togava kato govorih si4kite Schumaherist4eta mi se smeeha e sq az 6te vi se smeeq 6toto typoto pile e opa6kar!!Sluhovete deto samo varvqt za novata im kola 4e bila s po 1 sek na obikolkoa po dobra ot si4kite drugi sa si samo prazni prikazki!! :angry1 Tva si e psihologi4eska ataka! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ave DON_CFEFO ko plue6 Reno i 4e ferari imali mnogo pove4e uspehi!! :angry1  :angry1 Reno sa systezavat v formulata ot 1977 godina a ne ot 1956 ili tam koqto be6e Ferarri!1Ako se smetne kolko titli imat pri konstruktorite Reno za tolkova godini koito sa u4astvai i ako se smetni tva za Ferrari sym ubeden koi 6te ima po-golqm koeficent!!Razbira se tva sa Reno!!I velikite Ferrari nqmah titla pri konstruktorite celi 20 godini predi da doide pileto!Nali sa tolkova veliki 6to tolkova vreme nqmaha titla a?? :angry1 I drugo az DON_CFEFO kato govorih v na4aloto na godinata se iz4aka na4aloto na sezona ti kvo mi kazva6e?? :confused Nqma kvo da 4akam Schumi 6a ma4ka nared e da ama ne Reno ma4kat nared!!I sq kvo ne doide li na moito a??Da iz4akame kraq na sezona i togava da vidim koi 6a pla4e!!Togava kato govorih si4kite Schumaherist4eta mi se smeeha e sq az 6te vi se smeeq 6toto typoto pile e opa6kar!!Sluhovete deto samo varvqt za novata im kola 4e bila s po 1 sek na obikolkoa po dobra ot si4kite drugi sa si samo prazni prikazki!! :angry1 Tva si e psihologi4eska ataka! :punk

jozo, пич в началото на 2004 година Ферари обявиха, че болида им е с половин секунда по-бърз от останалите и излъгаха ли? - НЕ Сега да си призная не съм чувал, че 2005 е със секунда по- добър от другите дано да е вярно, но гледах едно интервю по RTL с Рос Браун в което той спомена че 2005 е доста по-добър от сегашната модификация и си признавам, че в момена Скудерията не е в най-добрата си форма. А за Рено - браво нещо Макларъните и БМВ-тата млъкнаха аре де май по-напред от 3 масто :wir е мечта

Link to comment
Share on other sites

jozo, пич в началото на 2004 година Ферари обявиха, че болида им е с половин секунда по-бърз от останалите и излъгаха ли? - НЕ Сега да си призная не съм чувал, че 2005 е със секунда по- добър от другите дано да е вярно, но гледах едно интервю по RTL с Рос Браун в което той спомена че 2005 е доста по-добър от сегашната модификация и си признавам, че в момена Скудерията не е в най-добрата си форма. А за Рено - браво нещо Макларъните и БМВ-тата млъкнаха аре де май по-напред от 3 масто  е мечта
kato izleze novata kola sam 6te se proklina6 za dumite koito kaza i sam 6te razbere6 4e ne nikva psiholog ataka kakto ti kazva6

Така аз ще кажа ,че на това състезание ВЕЛИКИЯ МИХАЕЛ ШУМАХЕР изоставашв с около 3 сек. от Алонсо!А за Mclaren мога се се съглася че Монтоя е бавен ама да кажеш че Кими е бавен...:)какво да ти кажа:)малко ме мекараш да се смея:)

ААА и да не забравя според вас колко по бурзо може да е Ф2005?!?!Или вие сми мислите че Ф2004м и Ф 2005 са два корено различни болида?!:)

Link to comment
Share on other sites

K_pax hi4 ne si mislia 4e f2004m i f2005 sa korenno razli4ni bolida no ne sa i ednakvi 100 procenta 6te imat razliki koito nie s teb niama da mojem da razberem tezi razliki 6te sa v barzinata na dvete koli a i da ne zabravia pi6i do rakovodstvoto na Mclaren drug pat da si proveriavat gumite za defekni vintili :sayjin

Link to comment
Share on other sites

1. Не се пише For ever ами Forever означава завинаги

2.Дано ф2005 да кърти мивки,но малко се съмнявам ;)

3.на 19 си а пишеш на шлоковица.....в кое даскало си учил ???

4.Ферарист съм,не Шумахерист като теб ...твоете не е никва любов към отбора,веднага след като се пенсионира Шумахер ще викаш за новия "най-добър" ....всъшност в тоя спорт няма "най-добър" всички идват от едно място и всички са минали горе-долу по един и същ път..разликата в уменията са им малки B) Опира до тактиката на отбора и до механицете (от доста време бачкат само по шумахер) ...А и Баричело не веднъж е пускал на Шуми да бие....просто тактиката на отбора им е да помпат Шуми,и след като смениха правилата очевидно издиша....Ферари дори на оставят място на булида където да пише името на пилота ,за разлика от макларън които отделят едно наистина много подходящо място за реклама(извода е ,колкото и да не ми се ще,че ферари са адски комерсиални) Лично аз се радвам за Рено....симпатичен и скромен отбор са (иронията е че преди години (май) използваха старите мотори на ферари :D ) Тази година ще е интересна.Не гледах 1-то и 2-то състезание ,но непременно няма да изпусна другите :woot

Link to comment
Share on other sites

K_Pax ако си гледал Ринг ТВ преди 2 седмици излъчиха интервю с Жан Тод - цитирам "Ф2004М е шасито и двигателя ни от сезон 2004 просто поставихме нови спойлери за предстоящия сезон съобразини с новите правила на ФИА. В Ф2005 ще има разлики най-вече в шасито, окачването, двигателя и частично в аеродинамичния пакет." И повече не искам да слушам глупости от рода на "Или вие сми мислите че Ф2004м и Ф 2005 са два корено различни болида?!". Когато фактите говорят и БОГОВЕТЕ мълчат!!!! :punk :angry:

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

K_Pax ако си гледал Ринг ТВ преди 2 седмици излъчиха интервю с  Жан Тод - цитирам "Ф2004М е шасито и двигателя ни от сезон 2004 просто поставихме нови спойлери за предстоящия сезон съобразини с новите правила на ФИА. В Ф2005 ще има разлики най-вече в шасито, окачването, двигателя и частично в аеродинамичния пакет." И повече не искам да слушам глупости от рода на "Или вие сми мислите че Ф2004м и Ф 2005 са два корено различни болида?!". Когато фактите говорят и БОГОВЕТЕ мълчат!!!!  :punk   :angry:

Факт е че не си мнго много умен както е факт и това че всеки шеф на отбор говори така за новия си болид!Ако си мислиш че шасито и двигателя не са барнати и че само са сложили споилери :D какво да ти кажа имаше една реклама на милка с 1 мармот...

Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

Nightwolf prekrasno znam kak se pi6e forever ama sam go napisal taka za da si zapazia simetriata mejdu dumite 6toto taka me kefi pove4e

taka za glupostta koiato si napisal NE RENO a PROST karaha s dvigateli FERRARI sega tova sa Zauber no niama ni6to i az nikoga niama da se izmetno nito ot 6umi nito ot ferrari tova sam go dokazal ve4e po4ti 10 godini

6toto sam bil za pileto o6te ot vremeto kogato be6e vav ferrari i dvigatelia mu garme6e v zagriava6tata obikolka taka 4e tova koeto kaza e neumestno

I za malko da zabravia ti kato si fen na ferrari da si zabeliazal edna laja da izleze ot ustata na Jan Tod ili na Broun otnosno kolite im kaji mi

 

EVIL SMITH EVALA PI4

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Nightwolf prekrasno znam kak se pi6e forever ama sam go napisal taka za da si zapazia simetriata mejdu dumite 6toto taka me kefi pove4e

taka za glupostta koiato si napisal NE RENO a PROST karaha s dvigateli FERRARI sega tova sa Zauber no niama ni6to i az nikoga niama da se izmetno nito ot 6umi nito ot ferrari tova sam go dokazal ve4e po4ti 10 godini

6toto sam bil za pileto o6te ot vremeto kogato be6e vav ferrari i dvigatelia mu garme6e v zagriava6tata obikolka taka 4e tova koeto kaza e neumestno

I za malko da zabravia ti kato si fen na ferrari da si zabeliazal edna laja da izleze ot ustata na Jan Tod ili na Broun otnosno kolite im kaji mi

 

EVIL SMITH EVALA PI4

 

Сега и ако ми кажеш какъв тип е симетрията.....напрао си златен :) А това че си бил за пилето от времето когато е бил във Ферари и двигателя му е гърмял във загряващата обиколка нищо не значи (отново). Ако не се лъжа и тогава той си беше с две титли, колкото и незаслужени да бяха. И тогава му се прекланяха, щото преди това Рос Браун го направи човек в Бенетон, колкото и да не ти се иска да го признаеш. И вземи да пишеш да кирилица щото е срамота :cry Просто натискаш ctrl и готово. Пак натискаш същите копчета, само дето другите няма да си вадят очите докато ти четат умотворенията

Link to comment
Share on other sites

Както иска човека така ще пише нали сме демокрация и престани с тези глупави забележки!!! Омръзна ни да ти четем глупостите. :angry1 Съжалявам, че не пиша по темата ама човек да го искара на "рядко" от тези упреци. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Какво да кажа тук трябва да обсъждаме Ф1 и сезон 2005 обаче вместо това се обяснява на Шумахеристите как седят нещата във Ф1 ,а те дават все по неадекватни отговори и затова предлагам да ги игнорираме!Това вече на нищо не прилича!!!

Както иска човека така ще пише нали сме демокрация и престани с тези глупави забележки!!! Омръзна ни да ти четем глупостите.  Съжалявам, че не пиша по темата ама човек да го искара на "рядко" от тези упреци.

че кой му е забранил?! :confused Leper_Messiah му каза че е срамно!Разбираш ли?! :confused

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Както иска човека така ще пише нали сме демокрация и престани с тези глупави забележки!!! Омръзна ни да ти четем глупостите. :angry1  Съжалявам, че не пиша по темата ама човек да го искара на "рядко" от тези упреци. :angry:

 

Първо аз не му забранявам! Ти ако не можеш да четеш......съжалявам. И ако обичаш цитирай някоя глупост казана от мен в този топик! Според мен такива няма, щото аз не казвам "Шумахер е велик" по 10 различни начина както правите ти и Дон Чефо, нито разправям от колко години гледам състезания и колко съм по-голям от другите като УФО, нито нищо! Така че не ми приписвай свои заслуги а говори за Ф1. Това е целта на тази тема

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

K_pax ти за много умен ли се пишеш ами ти и другия Лепер дато ми бърборите за катастрофи които са станали преди 10 години и не помня ама май ти ми наговори онези глупости за допингите и така на татак и кво отвореняк да коментирам на 2 състезания

Вие не спряхте да плямпате за "подаръците" на ФИА към Шуми и тва определение Шумахеристи можеш нали се сещаш кво да направиш с него Щото както аз така и всеки друг си има любим пилот

Ти да не си Хакенист aре стига глупости

Нека дами и гопода да предоставим възможността на К ПАХ да коментира новия сезон

Няма нищо за коментиране две грешни стъпки на Скудерията и и две победи за Рено и какво друго а може би тва че някои не се гледат вентилите или пък на курса по ИЗПРЕВАРВАНЕ не са научили Уебър как се изпреварва не знам Ти кажи. :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

K_pax ти за много умен ли се пишеш ами ти и другия Лепер дато ми бърборите за катастрофи които са станали преди 10 години и не помня ама май ти ми наговори онези глупости за допингите и така на татак и кво отвореняк да коментирам на 2 състезания

Вие не спряхте да плямпате за "подаръците" на ФИА към Шуми и тва определение Шумахеристи можеш нали се сещаш кво да направиш с него Щото както аз така и всеки друг си има любим пилот

Ти да не си Хакенист aре стига глупости

Нека дами и гопода да предоставим възможността на К ПАХ да коментира новия сезон

Няма нищо за коментиране две грешни стъпки на Скудерията и  и две победи за Рено и какво друго а може би тва че някои не се гледат вентилите или пък на курса по ИЗПРЕВАРВАНЕ не са научили Уебър как се изпреварва не знам Ти кажи. :sayjin  :sayjin  :sayjin  :sayjin  :sayjin

Няма какво да допълна!!!!

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да допълна!!!!

1.А що спамиш ??? да ти седат постове под ника нали ?

2.Чефо имаше едно (май) когато говорех за рено така че не ми обяснявай че съм дрънкал глупости !Ти си единствения кото говори глупости тук,и все пак браво за кирилицата (можело значи)

3.Както казах наистина се надявам ферари да изкарат хубав булид и да докажат че не са само едно лъскаво име ;) (Тоест до сега не са ни лъгали за булидите,сигорно и този сезон няма)

Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

Няма какво да допълна!!!!

 

Много се радвам че няма да допълваш :) . А колкото то Чефо, не съм говорил за допинг въобще. А това за подаръците на ФИА се опитвах да ти го набия в чугунената глава точно след като ти беше написал !!!5!!! еднакви поста, за това как Шуми бил голям пич.

Link to comment
Share on other sites

Nightwolf нямам теб предвит и така разбираш че сам нов и термина "спамиш" не ми е ясен.Имам един въпрос към теб посочи ми една лъжа или небивалица

Аз бих ти посочил такава но не от мен цитирам "М.Шумахер преди състезание взима допинг за да му станат по-барзи реакциите" Ако искаш още примери само ми кажи

Link to comment
Share on other sites

leper ti ferrarist li si

:laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1: :laughing1:

много неадекватна тема

Nightwolf нямам теб предвит и така разбираш че сам нов и термина "спамиш" не ми е ясен.Имам един въпрос към теб посочи ми една лъжа или небивалица

Аз бих ти посочил такава но не от мен цитирам "М.Шумахер преди състезание взима допинг за да му станат по-барзи реакциите" Ако искаш още примери само ми кажи

аз визирах Смит...спам е когато пускаш излишни постови(като неговия,и някои от твоите :) )А че Шумахер е взимал допинг....няма да го коментирам....кой го е казал ?? И да ,искам още бисери

Edited by NightWolf
Link to comment
Share on other sites

аре стига с тия глупости кой енай велик и кой не! :angry1 самия спорт е велик ! Там няма лоши пилоти самият факт че са стигнали до там ги прави велики.Гледайте ги кефете се но не се дърлете като идиоти.Нека да не разваляме мнението че феновете на формула 1 са доста по интелигентни от тези на футбола :grin:

Link to comment
Share on other sites

Nightwolf нямам теб предвит и така разбираш че сам нов и термина "спамиш" не ми е ясен.Имам един въпрос към теб посочи ми една лъжа или небивалица

Аз бих ти посочил такава но не от мен цитирам "М.Шумахер преди състезание взима допинг за да му станат по-барзи реакциите" Ако искаш още примери само ми кажи

само ФЕРАРИ

DON_CHEFO познай кой се крие под този ник toti_barabata

Link to comment
Share on other sites

аре стига с тия глупости кой енай велик и кой не! :angry1  самия спорт е велик ! Там няма лоши пилоти самият факт че са стигнали до там ги прави велики.Гледайте ги кефете се но не се дърлете като идиоти.Нека да не разваляме мнението че феновете на формула 1 са доста по интелигентни от тези на футбола :grin:

Тва е моята идея и предлагам МИР!!!!

Поздрав за lukather евала!!! Спорта преди всичко!!! :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...