Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Смятам, че не е честно да нападаме Ферари по толкова груб начин. Даже трябва да им се зачете, че правиха по-дълги обиколки.

 

87e321ae31301c0c.jpg

 

e868ff4628f417f9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Разбираемо е защо ти е толкова в устата - на няколко пъти унижи вашия СШ като го изпревари по най-елементарния начин. Пък даже гледам тоя с най-много загубени места е спечелил три позиции спрямо тази на старта?

 

 

Вашия задавен СШ е загубил две. :laughing: Псевдо пилоти има в тоя отбор.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега.....взимай си апарата и прави снимки...може и модели да почнеш да снимаш. Остави Ф1 на нас. ;) Ако си мислиш, че ще ти отварям очите или ще ти изкарвам доводи за простотиите ........ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Отново се започна... ферарист не знае какво да каже и ги плещи врели некипели. Аз обаче ви разбирам, че в такъв момент е трудно и затова ще ви насърча малко:

 

Имате реалния шанс да победите един от отборите с двигател Мерцедес!

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сте страшна работа. :wacko: Мкл са 9-та глуха и няма изглед за подиум дори, но пък се радвате на някъв си отбор с двигател Мерц. И не само се радвате, ами и ви пердаши като за норматив. Аз двигател Мерц не го имам за нещо, нито за еталон. Пука ми на хея кой с къв мотор карал като всички са сбирщайн....без Ферари, Тойота и Рено....а и БМВ. Тва МКЛ, Браун, Ред Бул, СТР, ФИ. Ако искат и с мотори на Ваз 2107 да са.....все едно. Освен това двигателя не е всичко във Ф1. Няма как да не знаеш, че Хондовия през 05-та, че и 04-та се говори, че е бил по-мощен от тоя на Ферари. Е и....помниш ли какво стана през 04-та ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Вече започвам да се чувствам неприятно. Човек пише хубави думи за любимия ти отбор, а ти скачаш като малък пинчер, на който са му дръпнали опашката. :(

Link to comment
Share on other sites

Еех Ферари трябва да се справят с доста тежки дни. Три състезания и нито една точка- тва май никога не е било и мирище на нещо като криза, но дано не съм прав.

Link to comment
Share on other sites

Еех Ферари трябва да се справят с доста тежки дни. Три състезания и нито една точка- тва май никога не е било и мирище на нещо като криза, но дано не съм прав.

1981-ва ;). От тогава не е било. 99% от пишещите тука не са били родени тогава, още 0,5% пък едвам са били на възраст, в която да знаят за кво иде реч :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чефи, нали знаеш за калинките :) А иначе е срамота! Направо се излагате като някои сокързапалянковци сте тука! Стига междутимови нападки вече! Може лек майтап, ама без злоба, без обиди!

Link to comment
Share on other sites

Чефи, нали знаеш за калинките :) А иначе е срамота! Направо се излагате като някои сокързапалянковци сте тука! Стига междутимови нападки вече! Може лек майтап, ама без злоба, без обиди!

 

Чеки да мине 29 пък тогава говори за калинки бръмбъри и щурци...

Link to comment
Share on other sites

Чефи, нали знаеш за калинките :) А иначе е срамота! Направо се излагате като някои сокързапалянковци сте тука! Стига междутимови нападки вече! Може лек майтап, ама без злоба, без обиди!

 

Виж предните снимки ;). Получава се, присмял се хърбел на щърбел. Най-смешното е как оправдават Пинокио. Чакаме 29ти и тогава ако ги оправдаят заради напускането на Денис или заради Водафон...вече не знам. Резила ще е пълен

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че има какъвто и да е шанс да отстранят отбора от шампионата. Интереса към ф1 ще падне доста, а това не е добре по време на криза. Най-много да им треснат една солидна глоба и некво "последно предупреждение".

Link to comment
Share on other sites

Не мисля, че има какъвто и да е шанс да отстранят отбора от шампионата. Интереса към ф1 ще падне доста, а това не е добре по време на криза. Най-много да им треснат една солидна глоба и некво "последно предупреждение".

 

Това беше 2007-ма. Питай защо Раян е уволнен и защо Уитмарш е подал оставката си.

 

Слуховете са, че ще ги помилват както преди две години, но заради това Рон Денис напусна Ф1 и вече няма нищо общо Мкл. Освен със стрийт отдела.

Link to comment
Share on other sites

Чеки да мине 29 пък тогава говори за калинки бръмбъри и щурци...

Ти очакваш, че ако накажат Макларън и ги отстранят от шампионата това ще е добре за Ферари ли? Пак ще сте последна дупка на кавала.

Link to comment
Share on other sites

Shadowhand, нямаш едно смислено мнение в тая тема. Само плюнки и нападки. Смяташ ли да промениш тая тенденция или ще си караш така. Ако ще си караш така няма да е задълго, щото темата е за Формула 1, а не за разни хейтърчета дето им дай само да плюят по другите. Карайте по темата, това се отнася за всички, или ще има почивка за всеки дето си мисли че може да пише простотии до безкрайност.

 

Последния старт беше супер и според мене Ферари показаха напредък. Кофти късмет, че се прецакаха колите, но то това е едно от нещата дето правят формулата интересна. Евала на Фетел и на Уебър. И двамата винаги са ме кефели като пилоти. Бътън също доказа че не е случаен. Добре е за пилот като него да понатрупа малко самочуствие след скапаните сезони в Хонда. Добър пилот е, но какво ще му е бъдещето не е много ясно. До края на шампионата има много време и аз не вярвам че Браун и Ред Бул ще се задържат на върха. Ще се борят в челото, но няма да са на върха. Ако пък случайно един от двата тима изкара световен шампион, ще е добре за формулата като спорт. Финансово няма да е добре, щото много хора ще загубят интерес, ако няма някаква интрига за първото място и ако в тая интрига не са включени отбори с много фенове, като Ферари и Макларън. Същото важи за Рено и БМВ, които макар и с по-малко фенове, все пак имат доста голяма публика. Поради тази причина мисля че Макларън ще се разминат с глоба и някакво отнемане на точки за другия сезон или нещо от сорта. Интереса клати феса и от ФИА няма да допуснат спад в печалбите. Поне не драстичен такъв. В крайна сметка в близкия месец ще се види накъде вървят нещата :) Аз лично очаквам до две състезания Ферари да се стабилизират и да покажат повечко производителност в самите състезания. Но това предстои да го видим :)

 

П.С. Тая седмица ще организираме ли групово гледане някъде ?? И ако да, давайте предложения :)

Link to comment
Share on other sites

Чеки да мине 29 пък тогава говори за калинки бръмбъри и щурци...

 

Точно затова става дума! Казах някои истини за отбора на който съм фен мноооого преди да се родиш и веднага ми лепнахте етикет. Аз нашите съм ги отписал още преди миналия сезон щото нито от Маса нито от Кими става шампион. Да не говорим, че и вече няма кой да ги направи. Затова единственото което може да правим е да си правим самоирония и майтап с положението за да ни е по леко чакането. Всякакви напъвания в стила - Ама виж сега като сложим дифузьори, ама сега като дойдем в Европа... чисто самонавиване си е.

Link to comment
Share on other sites

Ти очакваш, че ако накажат Макларън и ги отстранят от шампионата това ще е добре за Ферари ли? Пак ще сте последна дупка на кавала.

 

Не пич. Въпроса е принципен. Говори се, че точно за това Рон Денис къса пъпната връв със Ф1. Точно за това той няма да има нищо общо с ФИА, Бърни, Макс, Уайтинг. Ще си седи в бокса като качествено зрител(ако иска) и ще работи по проект за наследник на СЛР. И това може да спаси Мкл. Макс иска главата на Рос заради секс скандала и заради спай скандала от преди две години. Само една вметка за миналото състезание. Луис и Маса бяха едни от най-тежките. Маса беше 690 килограма. Беше 3-ти, докато Луис се въртеше....така, че ония снимки може да ги постне човек дето и грам не разбира от Ф1. Помниш ли как СК-ара беше по-бърз в Малайзия от болид от Ф1.....Знаеш ли, че тогава дървената планка е била като сърф за болида. Ако ти можеш да се справиш по-добре в тоя болид - моля заповядай. Всички ще се радваме за теб ;).

 

Shadowhand, нямаш едно смислено мнение в тая тема. Само плюнки и нападки. Смяташ ли да промениш тая тенденция или ще си караш така. Ако ще си караш така няма да е задълго, щото темата е за Формула 1, а не за разни хейтърчета дето им дай само да плюят по другите. Карайте по темата, това се отнася за всички, или ще има почивка за всеки дето си мисли че може да пише простотии до безкрайност.

 

Последния старт беше супер и според мене Ферари показаха напредък. Кофти късмет, че се прецакаха колите, но то това е едно от нещата дето правят формулата интересна. Евала на Фетел и на Уебър. И двамата винаги са ме кефели като пилоти. Бътън също доказа че не е случаен. Добре е за пилот като него да понатрупа малко самочуствие след скапаните сезони в Хонда. Добър пилот е, но какво ще му е бъдещето не е много ясно. До края на шампионата има много време и аз не вярвам че Браун и Ред Бул ще се задържат на върха. Ще се борят в челото, но няма да са на върха. Ако пък случайно един от двата тима изкара световен шампион, ще е добре за формулата като спорт. Финансово няма да е добре, щото много хора ще загубят интерес, ако няма някаква интрига за първото място и ако в тая интрига не са включени отбори с много фенове, като Ферари и Макларън. Същото важи за Рено и БМВ, които макар и с по-малко фенове, все пак имат доста голяма публика. Поради тази причина мисля че Макларън ще се разминат с глоба и някакво отнемане на точки за другия сезон или нещо от сорта. Интереса клати феса и от ФИА няма да допуснат спад в печалбите. Поне не драстичен такъв. В крайна сметка в близкия месец ще се види накъде вървят нещата :) Аз лично очаквам до две състезания Ферари да се стабилизират и да покажат повечко производителност в самите състезания. Но това предстои да го видим :)

 

П.С. Тая седмица ще организираме ли групово гледане някъде ?? И ако да, давайте предложения :)

 

Двигателя на Маса мина в сейфти режим.....Ф60 не е най-бързия болид, но спокойно може да взима точки. Въпроса е, че има огромни проблеми с издържливостта. Дано бъдат решени час по-скоро и Ф60Б се окаже доста по-бърз от предшественика си(ГП Испания)

 

Точно затова става дума! Казах някои истини за отбора на който съм фен мноооого преди да се родиш и веднага ми лепнахте етикет. Аз нашите съм ги отписал още преди миналия сезон щото нито от Маса нито от Кими става шампион. Да не говорим, че и вече няма кой да ги направи. Затова единственото което може да правим е да си правим самоирония и майтап с положението за да ни е по леко чакането. Всякакви напъвания в стила - Ама виж сега като сложим дифузьори, ама сега като дойдем в Европа... чисто самонавиване си е.

 

50-50 е. С новия дифузьор колата няма да стане 2 секунди по-бърза. Но може да стане доста по-конкурентна ;). За мен една от най-големите разлики в концепцията е имането и липсата на с-мата КЕРС. Както се видя и Рено и Ф60 са правени за КЕРС вътре и без нея болида не става по-бърз. Има ли смисъл да се повтарям и да казвам кой рева за КЕРС - БМВ. Те си мислиха, че едва ли не са пионери в областта. Е да ама когато Кубичине тестваше с-мата не можеше да излезе от дъното на таблицата, защото нямаше кг баласт, който може да разпредели и колата според него е била ужасна, че и невъзможна за каране. Това се видя и от времената му. Мда ама от 2010 всеки ще е я има тая с-ма. Да видим

Link to comment
Share on other sites

Аз пък нещата ги виждам по-съвсем друг начин, при това нямащи нищо общо със спорта, технологиите, пилотите и мокрите сънища на феновете. Кофти е сега да ви кажа, че Дядо Мраз не съществува и че феята на зъбчетата е измислица, но след хегемонията на Ферари зрителския интерес взе да спада, съответно цената на реклами също, паричките намаляха и има само един изход - разбиване на съзвездията струпани около звездите МакЛарън и Ферари, разхвърлянето им по останалите отборчета и изравняване силите. Аз затова само гледам сеир последните години и добре, че се появи Фетел да ми достави и малко положителни емоции. Пък вие се джафкайте за глупости.

Link to comment
Share on other sites

Фетел е следващия шампион и ако час по-скоро Нюи изкара вълшебна концепция на двойния дофузьор ще сложа една каменичка, че той ще е новия шампион. ДАНО ;)

 

За другото си прав, че ФИА дърпа ръчната още от 2001-ва на сам ;). Толкова пари се наляха във Ф1, че хармонията на 80-те със всичките частни тимове е химера

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз също съм навит за събиране за следващото състезание. Даже с удоволствие бих седнал на една маса с вивко и смит да си поговорим по човешки, а не по форумски. :D

 

Пък после може и да накажа на Чефо Пунтото. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...