Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

За лъжата на Луис и отбора. Могат да ги баннат ако ги приемат за виновни. Има и други наказания де, но БАНАНА е част от тях. Другото, е че отборния играч Луис и ТАТИ си търсят нов отбор(все още слух). Бил пред оказване и ала-бала.

 

ФЕРАРИ!

 

Правилно. Обърнаха света, за да ги спрат да печелят във Франция

 

На 29 април е излушаването

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Винаги е било приятно да видиш фераристите колко са загрижини за благото на околните. Истината е, че няма значение кой е, в момента в който се превърне в конкурент на ферари става най-омразния на светта, било рено, макларън, алонсо, монтоя, кими (ама колко глупусти изписахте по негов адрес 2004 а сега мълчите нали, какво да не е престанал да пие случайно ама сега кара за ферари и искате неискате някои може още да не го харесвате но поне не пишете). Въобще света се върти около ферари и това го знае всеки които е имал злощастието да не е фен на отбора.

И какво се оплаквате за правилата, 2005 като тръгнаха да ги сменят нищо не казвахте защото виждашли ферари са най-добрите и следователно най-добре ще се справят с промените, поне така говорехте тогава.

Link to comment
Share on other sites

Винаги е било приятно да видиш фераристите колко са загрижини за благото на околните. Истината е, че няма значение кой е, в момента в който се превърне в конкурент на ферари става най-омразния на светта, било рено, макларън, алонсо, монтоя, кими (ама колко глупусти изписахте по негов адрес 2004 а сега мълчите нали, какво да не е престанал да пие случайно ама сега кара за ферари и искате неискате някои може още да не го харесвате но поне не пишете). Въобще света се върти около ферари и това го знае всеки които е имал злощастието да не е фен на отбора.

И какво се оплаквате за правилата, 2005 като тръгнаха да ги сменят нищо не казвахте защото виждашли ферари са най-добрите и следователно най-добре ще се справят с промените, поне така говорехте тогава.

Кими е утайка - разбирай го както искаш.

Ще има да взимаш...

Защо промениха точковата ситема през 2003-та? - За да не става Шумахер шампион 7-8 кръга преди края.

Защо въведоха правилата за 1 комплект гуми - 1 състезание? - Под предлог да намалят разходите на екипите, но тук идва интересното - от Мишлен и Бриджстоун споменаха, че са изхарчили толкова пари за направата на гуми издържащи 306 състезателни км. + квалификация, че тази сума била похарчена за производството на гумите от предходните два сезона. А истинската причина за въвеждането на това недоразумение като правило я каза Бърни - никога повече няма да допуснем ситуации като 2002-ра и 2004-та... дори и бебетата в коремите на майките си, знаеха че освен Ферари, Минарди и Джордън, други няма да карат с Бриджстоун... от там инфото за развитие на гумите бе много по-малко в сравнение с това предоставяно от другите !!!8!!! отбора. Е така... дано си гледал миналите 3 сезона и вероятно ще знаеш, че дедо Бърни позна. Шампион се ставаше в Бразилия!

 

Иначе се така да ви върви, през 2 години да хапвате по 100 мил. шамари... като сте шматки...

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Nqkakva organizaciq za starta taq sedmica ??

Аз пропускам 100%. До 8-ми май съм в карантина(сесия)...дано всичко се нареди добре за мен...а и за Жорката, че и двамата сега сме на един шиш. :wacko:

 

Дифузьорите официално са ЛЕГАЛНИ.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Тази седмица няма много да видим, освен това е Великден и всеки е със семейството. Дано за следващото състезание имаме и ние дифузьори, че иначе сезона ще свърши рано. В Китай релакс, дано се вземат точки поне. Слава богу Боклука го изгониха от пулта за две състезания, та поне няма да слагаме мокри гуми на сухо (мамичката му долна, докато е жив ще вреди изрода!).

Link to comment
Share on other sites

Тоя старт май ще го гледаме соло, Великден и т.н. Тва с дифузьорите мога да го коментирам само по един начин :sick :sick пълна глупост, убиха го тоя спорт и тва е.

Link to comment
Share on other sites

Ти се моли и вашите да сложат такива, че иначе ще приключите сред последните.

 

Каквото и да го правят тоя спорт, не могат ни спря бирата и скарата :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Аз този сезон почти съм го отписал. С 1 точка от 2 състезания, не мога да се надявам на чудо, освен това тея дифузьори не могат да се направят за 1 седмица. Трябват много тестове, които много трудно могат да се направят през сезона. Гледаме напред, радваме се на състезанията и пием бири, ядем мръви. Все пак не сме заложи пари на тея отбори :)

Link to comment
Share on other sites

Тази седмица няма много да видим, освен това е Великден и всеки е със семейството. Дано за следващото състезание имаме и ние дифузьори, че иначе сезона ще свърши рано. В Китай релакс, дано се вземат точки поне. Слава богу Боклука го изгониха от пулта за две състезания, та поне няма да слагаме мокри гуми на сухо (мамичката му долна, докато е жив ще вреди изрода!).

 

Aма май не е Шуми виновен :rolleyes:

 

Тоя старт май ще го гледаме соло, Великден и т.н. Тва с дифузьорите мога да го коментирам само по един начин :sick :sick пълна глупост, убиха го тоя спорт и тва е.

 

Ами аз вярвах на Флавио...а той май се оказа един "честен" като Рон и Луис....Та от където следва, че Рос отново доказа колко е велик.

 

Каквото сте се хванали за тези дифузьори, да не се окаже, че има и още нещо :)

 

Не са само те със сигусност. Като бутнат КЕРС-а в болида си ще видим дали пак ще са с тази преднина

Link to comment
Share on other sites

^ Само да те питам, защото си доста по-запознат - това силно каране на Алонсо е свързано с това, че е бил с малко гориво, или е новият дифузьор действа и ще сме по-силни?

Link to comment
Share on other sites

^ Само да те питам, защото си доста по-запознат - това силно каране на Алонсо е свързано с това, че е бил с малко гориво, или е новият дифузьор действа и ще сме по-силни?

 

Ако трябва да съм честен и аз идея си нямам.По колата има доста нови елементи, не само дифуьора, ами има промени по окачването, а доколкото четох и в предницата.Май е махнат за момента и КЕРС-а.

 

За горивото наистина се води, че е лек, но аз чакам състезанието да видя каква е стратегията като цяло.

Link to comment
Share on other sites

^ Само да те питам, защото си доста по-запознат - това силно каране на Алонсо е свързано с това, че е бил с малко гориво, или е новият дифузьор действа и ще сме по-силни?

637.....605 кила минимално тегло на болида с пилота и течностите в него. 32 кила тунджа. 10 обиколки и в пита. Ако изкара и 10. ;) Няма как да не тръгне с меките гуми. Просто е непоносимо лек. За полудифузьора дали работи...Божа работа ;)

 

Ако трябва да съм честен и аз идея си нямам.По колата има доста нови елементи, не само дифуьора, ами има промени по окачването, а доколкото четох и в предницата.Май е махнат за момента и КЕРС-а.

 

За горивото наистина се води, че е лек, но аз чакам състезанието да видя каква е стратегията като цяло.

 

Ф60 без КЕРС не е толкова добре....Колата е правена да има КЕРС в НЕЯ. Моментален пример. Марио Тайсен цвили за КЕРС, но не го слага в болида на Кубица. Познайте защо? Кубичини не може и 5 тура като хората да завърти. Разпределението на масите и супер криво за него.

От другата страна седи Ред Була с дори по-малък дофизьор от регламентирания и пак има притискателна сила. Чудно ми е ако в момента лепнат КЕРС дали така ще се задържат балансирани?

 

За разлика от тима на Ред Бул.

Евала.

 

Ако Нюи изкара също толкова добро решение час по-скоро...Може да имаме нов най-млад шампион :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Първо да намерят човек като Рос, После един като Жан, после един да понабие малко Лучко, че ги изгони, после един като Рори и тогава Фетел с такъв болид няма да му е нужна 7-ма предавка, за да печели.

 

Тази седмица няма много да видим, освен това е Великден и всеки е със семейството. Дано за следващото състезание имаме и ние дифузьори, че иначе сезона ще свърши рано. В Китай релакс, дано се вземат точки поне. Слава богу Боклука го изгониха от пулта за две състезания, та поне няма да слагаме мокри гуми на сухо (мамичката му долна, докато е жив ще вреди изрода!).

 

Коментирай гумите интермедия на болида на Росберг, при положение, че спрей се вдигаше до третия етаж на една жилищна сграда :wacko: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Неможахме да направим тройна победа заради тъпото СК, но Бахрейн се задава :laughing:

 

Иначе доста интересно състезание се получи според мен.Какво стана с табуретчо да не му свърши бензинчето на детето? :laughing:

 

Иначе някой преди питаше кой къде се бил изпокрил.Май сега други немогат да приемат излагациите си с вдигната глава.

Link to comment
Share on other sites

0+0+0 = 0

 

Луис Хамилтън. Безработния СШ, който изпълни лебедово езеро и се счупи от пируети. На всяко изпреварване пускаше по 5 човека после. Пумпал църен. Глътни въздух пич. Отдъхни....толкова бой да сте яли последните 15 години, че не е истина. И мен щеше да ме е гнус да съм фен на алпката

 

Неможахме да направим тройна победа заради тъпото СК, но Бахрейн се задава :laughing:

 

Иначе доста интересно състезание се получи според мен.Какво стана с табуретчо да не му свърши бензинчето на детето? :laughing:

 

Иначе някой преди питаше кой къде се бил изпокрил.Май сега други немогат да приемат излагациите си с вдигната глава.

 

Горивото ще му свърши друг път. Беше със 690 килограмова кола БЕЗ КЕРС. Тва са 85 кила тунджа. Електрически е проблема и двигателя мина в авариен режим. Колата вървеше добре, за разлика от тая на Кими, която имаше проблем от старта още.

 

Алпаката може да съжаляват за Нюи както ние за Браун

 

Крис Дайър, който от този уикенд е шеф операции на пистата, доуточни, че в случая на Маса става дума за проблем в управлението на софтуера

 

ШИБАН МЕС.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...