Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Йози, ко праим баце?!

 

Шумахер 2005 след 7-ми кръг - 16 точки.

Алонсо 2008 след 7-ми кръг - 9 точки.

 

:)

 

Ще те помоля да не принизяваш ВЕЛИКИЯ пилот до това леке ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хахаха.Ти грешките на Тойота ако броиш за изпреварване..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Що като е толкова добър а и на всяко малко дете му е ясно че тая година Ферари е по-добро от Рено неможа да вземе Алонсо?Щото е цървул.Да кажем че беше по-тежък ама влезнаха по едно време първите в бокса когато се измелиха.

Двойното изпреварване срещу Барикело и Хейки, преди това само Барикело, а колко Торо-Росота, и Уилямси дуфна...

Ех злоба злобаааааааа... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха.Ти грешките на Тойота ако броиш за изпреварване..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .Що като е толкова добър а и на всяко малко дете му е ясно че тая година Ферари е по-добро от Рено неможа да вземе Алонсо?Щото е цървул.Да кажем че беше по-тежък ама влезнаха по едно време първите в бокса когато се измелиха.

 

Иначе Стефчо мангала едва ли е избирал кой да натрсе.Това е смехотворно според мен.Едва ли ти ако си караш с Фиат-а с 80 и отпред ти се изпраскат двама,ти когато започнеш да спираш едва ли ще почнеш да си избираш кой е по-кекав него да натрсеш....

 

Моя ФИАТ нито ускорява нито спира така както болид от Ф1. Ограничението им е 80 км мисля там. Трябва да спрат за отрицателно време. Луис се беше наточил за излизане на ЧЕРВЕНО. Демек за на майната си.

 

Всичко броим, абсолютно всичко ;). Жалко, че Маса не можа да го избута в началото и да му дръпне като комета

 

Двойното изпреварване срещу Барикело и Хейки, преди това само Барикело, а колко Торо-Росота, и Уилямси дуфна...

Ех злоба злобаааааааа... :lol:

 

Много дръпна пред Хейки. Това е МНОГО добре

Link to comment
Share on other sites

Ще те помоля да не принизяваш ВЕЛИКИЯ пилот до това леке ;)

Що а не?! И двата болида са еднакво спънати... ТОГАВА и СЕГА.

 

А феновете на МКЛ видяха ли ултра-бързия Хейки как се бореше с Фетел? :devil

Link to comment
Share on other sites

Йози, ко праим баце?!

 

Шумахер 2005 след 7-ми кръг - 16 точки.

Алонсо 2008 след 7-ми кръг - 9 точки.

 

:)

 

Вярвах, че все някога ще го кажа, скрий сe! Шумахер is no more!!!!

 

 

Много глупости се изпреказваха по адрес на Хамилтън, но както казах преди седмица БЕЗГРЕШНИ ПИЛОТИ НЯМА. Грешките на Хамилтън не са повече от тези на Кими, ако ще плюем колкото да си правим вятър на устата, тва е безсмислено. Очакваме другото състезание, вече. Цяла Полша днес празнува, а предишния папа сигурно вече е възкръснал :lol:

 

Моя ФИАТ нито ускорява нито спира така както болид от Ф1. Ограничението им е 80 км мисля там. Трябва да спрат за отрицателно време. Луис се беше наточил за излизане на ЧЕРВЕНО. Демек за на майната си.

 

Това да мислиш, някой пилот умишлено ще натресе друг е много несериозно, Чефо. Едва ли някой би го направил и така да закопае усилията на целия отбор ;)

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Вярвах, че все някога ще го кажа, скрий сe! Шумахер is no more!!!!

 

 

Много глупости се изпреказваха по адрес на Хамилтън, но както казах преди седмица БЕЗГРЕШНИ ПИЛОТИ НЯМА. Грешките на Хамилтън не са повече от тези на Кими, ако ще плюем колкото да си правим вятър на устата, тва е безсмислено. Очакваме другото състезание, вече. Цяла Полша днес празнува, а предишния папа сигурно вече е възкръснал :lol:

Скрий се ти негро-поклоннико! ШУМИ Е THE KING OF F1!

 

Мога да ви честитя 3-тата позиция в шампионата. :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Ама аз няма нужда да принизявам никой пилот.А тоя дето наричате великият сам се принизи като реши да се пише лаком за 8-ма титла.Казвал съм го и преди ако се беше отказал след 7-мата титла едва ли някой можеше да каже нещо друго.Сега обаче го няма, набъхта го Алонсо и това е дереджето.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Хамилтън се извини на Кими

00111675.jpg

Пилотът на Макларън-Мерцедес Люис Хамилтън се извини на Кими Райконен за нелепия инцидент по време на състезанието за Гран при на Канада, който извади и двамата от надпреварата. При излизането си от бокса в 20-ата обиколка Райконен спря на изхода на червен светофар, Хамилтън обаче не видя червените светлини и се заби право в болида на Кими. Бесният Райконен веднага слезе от колата си и размени няколко гневни думи с британеца, като му сочеше светофара. Хамилтън призна, че е видял светлините, но вече е било прекалено късно.

 

"Определено не направих перфектно спиране в бокса. Видях двете коли пред мен на питлейна и внезапно те спряха. Видях червената светлина в този момент, но вече беше прекалено късно да спра. Съвсем различно е да се удариш в някоя стена и да се ядосваш след това, сега положението не е такова. Извинявам се на Кими, ако съм му провалил състезанието, но такива неща се случват. Иска ми се никой от нас да не беше отпаднал. И двамата бяхме толкова бързи, а и аз бях пред него. Нищо, следващия път", коментира Хамилтън.

 

Спортал.бг

----------------------------------

Ми ти само возиш ли се бе тъпак за кво са ти онези педали в краката?

Ей, черен, тъп и пълен малоумник! Не бе пендел не си провалил състезанието... Да изкъртя майкати... :angry1

Бил си.... да не казвам къде... Като си бил пред него, що го удари отзад?!

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Хареса ми Кими как постъпи след удара. Единствето "приятелски" потупа Хамилтън и му показа да внимава за светофара.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз няма нужда да принизявам никой пилот.А тоя дето наричатт великият сам се принизи като реши да се пише лаком за 8-ма титла.Казвал съм го и преди ако се беше отказал след 7-мата титла едва ли някой можеше да каже нещо друго.Сега обаче го няма, набъхта го Алонсо и това е дереджето.

Аааааааа вие така ли им викате на най-добрите?! Лакомници?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аааааааа вие така ли им викате на най-добрите?! Лакомници?! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Не така викаме на хер кретени.Тръгнаха аслани за 8-ма титла и се отказаха посрани с пръст в гъз.

Link to comment
Share on other sites

Не така викаме на хер кретени.Тръгнаха аслани за 8-ма титла и се отказаха посрани с пръст в гъз.

А хептен боклуците скачаха от тим в тим, докато пак се приземиха в онази каруца с емблема на женски полов орган.

Link to comment
Share on other sites

А хептен боклуците скачаха от тим в тим, докато пак се приземиха в онази каруца с емблема на женски полов орган.

 

Да ама показва с всяка техника какво може и дори в нов отбор още първата година му отнеха 3-тата титла заради съотборника и тимът му.Колкото и да не харесвам Шумахер и той го е показвал какво може с различни коли.Немога да кажа същото за оня бразилец носеш сега червеният екип.Той освен със Ферари с друга кола е пълна дупка.То така и баба знае да изпреварва Тойотки......

 

Реното може да им е сяква емблемата ама е РОМБ ако ти е известно каква е тая фигура.Тая кола може да е всяква ама ми вози гъза където искам и не ме е оставила никога на път.Освен мен има още камара народ които ги карат и им се радват.Докато вие вечено ще си гледате картинки на Фераринца, ще им се радвате, ще си цъкате ще точите лиги и това е.....Голями късметлии ще сте ако подкарате такава кола някога.Пожелавам ви го съвсем искрено.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Да ама показва с всяка техника какво може и дори в нов отбор още първата година му отнеха 3-тата титла заради съотборника и тимът му.Колкото и да не харесвам Шумахер и той го е показвал какво може с различни коли.Немога да кажа същото за оня бразилец носеш сега червеният екип.Той освен със Ферари с друга кола е пълна дупка.То така и баба знае да изпреварва Тойотки......

 

Реното може да им е сяква емблемата ама е РОМБ ако ти е известно каква е тая фигура.Тая кола може да е всяква ама ми вози гъза където искам и не ме е оставила никога на път.Освен мен има още камара народ които ги карат и им се радват.Докато вие вечено ще си гледате картинки на Фераринца, ще им се радвате, ще си цъкате ще точите лиги и това е.....Голями късметлии ще сте ако подкарате такава кола някога.Пожелавам ви го съвсем искрено.

 

Нищо де... Аз пък си возя гъзъ на онова с 4-рите преплетени кръгчета. :D

Link to comment
Share on other sites

Глупости за титли не ми се слушат. Има дебели книги и там са написани всички рекорди. Ферари и в момента пише история. Двигателисчетата да молчать и слушать. Маса изнесе лекция как се КАРА. Алонсо как НЕ се кара. Фетел се подигра на Хейки, Луис е боклук и т.н

 

Шумахер е най-великия забравих да кажа и сега се сетих

Link to comment
Share on other sites

Съвсем нормално е тва наказание бях бесен като се случи може ли да съществува толкова просто парче дейба и тъпия черен боклук и освен тва имаше и място да застане трети до Кими ко ми се оправдава късно видях светлината пък изведнъж спряха .Грозен тъпанар сфетофар кат слънце и освен тва той да не ми кара със 100 км че да ми спира 5 мин да хой да фаща джунглата ако бях на мястото на Кими такъв щях да му шибна на тоя .Освен това много добро съзтезание за Маса въпреки че не се качи на подиум много силно каране направи размина сумати болиди и то сигурно сичките по два пъти

Link to comment
Share on other sites

Маса наистина се представи много добре. Не мога да разбера защо на някои определени хора им е трън в очите. Влезна в боска без да има шанс да заради и на следващата обиколка спря още веднъж за да може да заради. Въпреки всичко успя да задмине доста пилоти. Както някой беше написал по горе, задмина ги по 2 пъти.

 

jozo излагаш се с манията по Рено и Алонсо.

Link to comment
Share on other sites

Ако jozo се излага с манията си по Рено и Алонсо, то останалите се излагат с манията си по Ферари.

 

Розберг що не спря навреме ми удари Хамилтън? Може би щото спира достатъчно бързо? Интересно ми е ако не Хамилтън, ами Розберг беше натресъл Райконен, тогава пак ли щяхте да го коментирате 10 страници? Или неее, тогава щяхте да коментирате "Как на черното говедо му се е разминал удара с Розберг и е продължил състезанието."

 

netroot, по повод по-горния ти пост - не случайно на Кимито му викат IceMan. Железни нерви има тва момче.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ейййй тва цигане какво толкова ви е обсебило не знам. След вчера умишлено трябва да мълчите и хич да не споменавате случката, камо ли опити за оправдание на негъра....

 

Ми чакайте аз да питам тогава... Розберг ли го поставят с кранове на пистата? Розберг ли се опита да мине през Алонсо наскоро? Пак ли той се опита да му прескочи колата? Розберг ли засече Кими в бокса? Мога още няколко реда такива въптроси да задам...Кой друг пилот за няма и два сезона е свършил толкова лайнарщини и магарии на пистата? Как така все Циганина е авторът на тия неща? Как така всичките му сблъсъци имат един и същи почерк? Защо нито един друг пилот в момента няма такава слава? Би трябвало сами да си отговорите на този въпрос....

Link to comment
Share on other sites

Хареса ми Кими как постъпи след удара. Единствето "приятелски" потупа Хамилтън и му показа да внимава за светофара.

 

Както казах Кими верно е леден. Аз бих му шибнал един, така както Сена на Ървайн.

 

Аааааааа вие така ли им викате на най-добрите?! Лакомници?! :lol: :lol: :lol: :lol:

 

На най-добрите имената им са написани със златни букви там където трябва :rolleyes:

 

Не така викаме на хер кретени.Тръгнаха аслани за 8-ма титла и се отказаха посрани с пръст в гъз.

 

 

Кретен е Алонсо. Не знам как още е пилот. Да плюеш по отбора респективно по шефа си не в един, а два тима и все още да си в кокпит си е жив късмет. Дано си остане в Рено до край

 

Маса наистина се представи много добре. Не мога да разбера защо на някои определени хора им е трън в очите. Влезна в боска без да има шанс да заради и на следващата обиколка спря още веднъж за да може да заради. Въпреки всичко успя да задмине доста пилоти. Както някой беше написал по горе, задмина ги по 2 пъти.

 

jozo излагаш се с манията по Рено и Алонсо.

 

Как така защо. Защото не искат да повярват, че Маса кара и изпреварва по няколко пъти Мкл и тем подобни колчета и лепенкаджии в ГП на Канада

 

Ако jozo се излага с манията си по Рено и Алонсо, то останалите се излагат с манията си по Ферари.

 

Розберг що не спря навреме ми удари Хамилтън? Може би щото спира достатъчно бързо? Интересно ми е ако не Хамилтън, ами Розберг беше натресъл Райконен, тогава пак ли щяхте да го коментирате 10 страници? Или неее, тогава щяхте да коментирате "Как на черното говедо му се е разминал удара с Розберг и е продължил състезанието."

 

netroot, по повод по-горния ти пост - не случайно на Кимито му викат IceMan. Железни нерви има тва момче.

 

Ми видяхме "краля" на мокро без най-добрата кола какво направи. 10 катастрофи и няколко удара в мантинелите в монако. В канада пак така. Не може да мине тежкия Ник, който кара ужасно слабо на фона на техниката си, и пак се завъртя.

 

А не трябва.Тука трябваше да има юмруци най-малкото. Да ти прецакат победата по тоя начин. При положение, че имаше да избира между него и Кубица.

Малко са му тия 10 места във Франция. Там поне не може да се изпреварва лесно и дано след първия завой е аут от играта ше го еба и маймуната.

 

Душицата на 360 да си изкривиш Жоре, Шуми беше е и си остава най-велкия. На преклонна възраст и с мАтори се състезава и футбол играе, а младоците се измарят след едно ГП. Помня как Мика в Малайзия легна на почетната сълбичка. Никога, повтарам НИКОГА, забравих да кажа НИКОГА не съм виждал Шуми изморен или не в кондиция.

Link to comment
Share on other sites

Маса наистина се представи много

jozo излагаш се с манията по Рено и Алонсо.

 

Мисля, че достатъчно добре е обяснено в следният пост:

 

Ако jozo се излага с манията си по Рено и Алонсо, то останалите се излагат с манията си по Ферари.

 

Само да допълня и по Шумахер.

 

1.На най-добрите имената им са написани със златни букви там където трябва :rolleyes:

2.Кретен е Алонсо. Не знам как още е пилот. Да плюеш по отбора респективно по шефа си не в един, а два тима и все още да си в кокпит си е жив късмет. Дано си остане в Рено до край

3.Ми видяхме "краля" на мокро без най-добрата кола какво направи. 10 катастрофи и няколко удара в мантинелите в монако. В канада пак така. Не може да мине тежкия Ник, който кара ужасно слабо на фона на техниката си, и пак се завъртя.

 

4.Душицата на 360 да си изкривиш Жоре, Шуми беше е и си остава най-велкия. На преклонна възраст и с мАтори се състезава и футбол играе, а младоците се измарят след едно ГП. Помня как Мика в Малайзия легна на почетната сълбичка. Никога, повтарам НИКОГА, забравих да кажа НИКОГА не съм виждал Шуми изморен или не в кондиция.

 

1.Така е прав си.

 

2.Просто защото е добър и това всичко го виждат.Дори и Ферари щом се пусна слуха че от 2010 година е там.Аз съм склонен да го вярвам защото като се пусна слухът за Кими във Ферари никой не вярваше но уви стана реалност.

 

3.Хе хе за Монако спри да преувеличаваш.Или ако неможеш да броиш до 3, а викаш 10 това си е твой проблем.Единият удар си беше чисто по негова вина другите не.По твоята логика що Маса като е толкова добър сега не мина Алонсо в Канада?Влезна с него в бокса, което говори почти сигурно за идентична стратегия.Има по-добрата техника и уж Алонсо е "балък" пък табуретката е превъзходен пилот?И на квалификацията зад него с по-добра кола.Що не го мина а?Щото неможе за това....

 

4.Стефчо и ти душицата да си кривиш Алонсо натупа вашият любимец и това което още повече ви изнервя е че го стори с Рено.

Link to comment
Share on other sites

Ако Маса е толкова слаб и некадърен преди време шяха да земат във ферари не него а великия Алонсо

 

Ти така случайно да си спомнш кой караше във Ферари от 1996 година?Май не особенно и хич не си спомняш какви съотборници му избираха.Маса беше идеален за този пост.Алонсо тогава имаше и контракт с Рено а се виждаше че и тима върви напред.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...