Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Емиии...на старта се питах защо всички са с меки гуми, а Алонсо и Хамилтън с твърди....след няколко обиколки стана ясно защо. След първите стопове вече почнаха молитвите Алонсо да дръпне повече на Уебър, но...не стана. Как се случи, така че твърдите гуми да са по-бързи от меките...и на всичкото отгоре, това са гумите, с които миналата година Ферарито най-НЕвървеше. Жалко за изпуснатата победа накрая, криво ми е да го еВа. Добре, че поне Фелипе взе повечко точки, а Мкл - не чак толкова. Маса може да съжалява, че не се възползва повече от ситуацията от началото на сезона

 

 

едит: Маса започна да влиза в топ 5 и Ферари са вече втори при конструкторите...някои трябва сериозно да помисли за какво иде реч.

 

А какво казаха малко преди Уебър да изпревари Алонсо. Някой имал проблеми нещо с включването на предавките нагоре, удрял прекъсвач ли какво ли? Не успях да разбера

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Честито на Уебър заслужи си победата. Много добро състезание направи.

 

Само да попитам от кога е разрешено при изпреварване на изостанал пилот да се ползва ДРС? Алонсо като изпреварваше някво ХРТ и Уебър го гонеше си беше отворил крилото.

 

А тоя Малдонадо наистина кога ще го изхвърлят. Много нагъл тип.

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не успя да превключи на 7-ма. Инак 1 обиколка по-рано щеше да го изпревари.

 

ЕДИТ:

Серхио рече следното:

Младонадо е нещастен педал. Трябва да бъде изхвърлен от спорта.

Edited by Psihara^^
Link to comment
Share on other sites

Пастор Малдонадо излиза скъп на Уилямс. 60-те млн дето дава не могат да покрият разбитите болиди всяко състезание. Тотален келеш и боклук. Дано никога да НЕ е близо до кое да е от двете Ферарита

 

Честито на Уебър заслужи си победата. Много добро състезание направи.

 

Само да попитам от кога е разрешено при изпреварване на изостанал пилот да се ползва ДРС? Алонсо като изпреварваше някво ХРТ и Уебър го гонеше си беше отворил крилото.

 

А тоя Малдонадо наистина кога ще го изхвърлят. Много нагъл тип.

 

никога не е забранявано ;). това е едно хитро използване на ДРС ;)

 

Изобщо не успя да превключи на 7-ма. Инак 1 обиколка по-рано щеше да го изпревари.

 

ЕДИТ:

Серхио рече следното:

Младонадо е нещастен педал. Трябва да бъде изхвърлен от спорта.

 

начи за малко съдбата да си вземе това, което му даде преди 2 седмици....добре, че завърши пред Фетел и Хамилтън. Докато Хорнер и Марко са във РБР....ще ми е трудно да повярвам да предпочетат Уебър пред Фетел :)

Link to comment
Share on other sites

Еееее, то бива, бива ама тия от булсат за убиване. Как може EPG-то на филм+хд да показва, че ще дават формула1, а да дават Уимбълдън?! Изпуснах цели 3 обиколки докато се усетя. Не стига това ами буквално се насраха с рекламите, а отгоре на всичко и предването прекъсна 4-5 пъти за повече от минута.

Големи смотаняци са. Дано някоя нормална телевизия купи правата за догодина.

 

Иначе честито на Уебър. Ферари се върнаха в мача, но явно Пирели още не са се научили да правят гуми. Такива огромни разлики в два съседни типа са направо недопустими.

 

===========

Някой да знае на кой спътник и по кой канал дават F1 без реклами?

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Еееее, то бива, бива ама тия от булсат за убиване. Как може EPG-то на филм+хд да показва, че ще дават формула1, а да дават Уимбълдън?! Изпуснах цели 3 обиколки докато се усетя. Не стига това ами буквално се насраха с рекламите, а отгоре на всичко и предването прекъсна 4-5 пъти за повече от минута.

Големи смотаняци са. Дано някоя нормална телевизия купи правата за догодина.

НЕЩАСТНИЦИ! Трябва да ги изтрепят ... по възможност с камъни.

 

Чефо, къф е тоя тъп коментар за съдбътъ? Не стига, че си купихте предишното състезание, ами и това ли? Това да не е концерт по желание. Не може всеки път да отпадат по 5-6 души, че да взимате състезание, спокс. :)

Link to comment
Share on other sites

Да. Замеряха ме с пачки. Едната беше много голяма и ми се наложи да приклекна малко, но съм добре, благодаря че попита. :)

Другия път да бъдат по-точни и да те уцелят в главата. Ако може с целия чувал.

Ако не успеят 1-я път, то на втория ти се премести по траекторията на чувала.

Link to comment
Share on other sites

НЕЩАСТНИЦИ! Трябва да ги изтрепят ... по възможност с камъни.

 

Чефо, къф е тоя тъп коментар за съдбътъ? Не стига, че си купихте предишното състезание, ами и това ли? Това да не е концерт по желание. Не може всеки път да отпадат по 5-6 души, че да взимате състезание, спокс. :)

 

Мхм...а аз до преди малко опъвах жената котка :D :D

 

Другия език, който трябва да уча е...немски. Чува се, че меките гуми не бачкали добре със шасито на Алонсо. Еми....дано само заради това да е изгубил победата, а не заради това, че РБР е по-добра кола :blush:

 

ГАЧЕЛИ някой от горе чу Бътън и в момента му се смее за глупостта, която каза след Австралия. Медец с една дума.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Страхотно състезание днес и изключително интересно! Яд ме е, че нямаше как да се съберем. Щеше да се получи отлично.

 

Уебър заслужено спечели и добре че свърши гонката, че Алонсо можеше и още по-назад да иде.

 

Тоя изрод Пастора е ТОТАЛЕН кретен! Аз ако бях на Перез отивам в бокса, почвам го с тукатите и си плащам след това глобата.

 

Чудесно се получи с Циганина, можеше и по-добре - да отпадне, но и така съм доволен...

 

Отлично каране на Кими, можеше и по-добре, но пак е в предните редици.

Link to comment
Share on other sites

Тук сме, ама какво да напиша, като за 10-ти път съм на бачкане и не съм гледала 1 състезание този сезон. Иначе явно има някакви проблеми, за да се представя толкова слабо.

Чефо, за отношението ти ми се ще да използвам цветущи епитети, ама ще си ги спестя. Малко уважеие... ши мой ли!?

Link to comment
Share on other sites

Тук сме, ама какво да напиша, като за 10-ти път съм на бачкане и не съм гледала 1 състезание този сезон. Иначе явно има някакви проблеми, за да се представя толкова слабо.

Чефо, за отношението ти ми се ще да използвам цветущи епитети, ама ще си ги спестя. Малко уважеие... ши мой ли!?

 

Ааа сега се сетихте за думата проблеми, но иначе Фелипе е нещастник, нали така.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ааа сега се сетихте за думата проблеми, но иначе Фелипе е нещастник, нали така.

 

Естествено, че е нещастник! Един от най-големите! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че е нещастник! Един от най-големите! laughing1.giflaughing1.giflaughing1.gif

 

Само, че Бътън е изпаднал в подобна дуПка. Всяко състезание се оплаква я от гуми, я от нещо друго. Ако Фелипе намери ритъма си докрая....поне ще зарадва тифозите, пък и го заслужава заради постъпката на онова лайно Нелсиньо Пикет.... :@@@@@@@@@@

 

Бай дъ вей...в сегашната ситуация най ми харесва, че Ферари работят изцяло за Алонсо, докато в отбор черешка и в Мкл трябва да си крадат точици. Постъпката на Бътън да задържи Хамилтън....дори за няколко завоя беше бая глупава(с оглед на обстоятелствата точно в тоя момент). Ноооо нека го играят Жентълмени. Мен ми е айляк :D

Link to comment
Share on other sites

Шъ си купите титла тоа сезон, не се притеснявай. Пак ще се развалят коли, ще има проблеми в бокса за другите и т.н. Цирка ще играе за вас и после пак 5 години без титла :lol:

Link to comment
Share on other sites

Шъ си купите титла тоа сезон, не се притеснявай. Пак ще се развалят коли, ще има проблеми в бокса за другите и т.н. Цирка ще играе за вас и после пак 5 години без титла :lol:

 

От всички хора...баш на най-грешния си тръгнал да говориш за това. Всъщност повече ще се изкефя ако си платят ;). И ако направят още 10-тина победи тип САЩ 2005. ;) Грам не ме е еня как, защо и по каква причина печели Ф2012 ;). Много сериозен автогол си вкарваш. Ако ще всички да се откажат...през оная ми работа е :D :D

 

Но понеже съм гадно човече...ще се радвам на обяснение как Лучко развали алтернаторите на РЕНО :D Или как Лучко звънна на Пастора да нахака Хамилтън. Очакват ни интересни 2 седмици :D :D

 

Проблемите в бокса не са моя грижа...еле па ако бокса е сиФ :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази неделя екшънът продължава. Беседката ни зове! Искам стабилна организация! ninja.gif

 

Аз съм аут поради същите причини, поради които трябваше да съм аут последното събиране :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...