Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Както казах на Руми одеве, утре Грозен и Циганина се помилат на старта и гледаме състезанието спокойно!

 

На Фетел мое 'му разклатите кайсиите леко така... хахаха

 

Искаш да кажеш Грожан и Манго се помилат и заебаваме състезанието и си пием бирата спокойно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Категоричен ПОЛ позишън явно е бил...за съжаление ъпдейтите и миналото и сегашното състезание явно са дали резултат при мака....черешките отново има подозрения срещу тях...тоя път за работа в парк фермето. Нямам идея защо Фераритата са толкова назад...но не ми харесва тая гледка. Дано неделята е по-различна.

 

 

едит: и както го дават и да вали....майчица плаче.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Както казах на Руми одеве, утре Грозен и Циганина се помилат на старта и гледаме състезанието спокойно!

 

На Фетел мое 'му разклатите кайсиите леко така... хахаха

 

Аз одеве звънах на Грожан да отнесе Фетел и после да го взимат във Ферари :laughing1:

 

Мангала литне ли утре на старта всички черен ще барат, колкото и да не го харесвам очеизвадно е, че новите промени по колата явно работят.

Link to comment
Share on other sites

To Vettel : "Try something" :bowdown: Хаха, например "Poop in your pants" :laughing1:

 

Ако вляза в бокса на Макларън, първо ще стрелям, после ще питам. Прецакаха му състезанието на Бътчо с тия 3 стопа и тая гума, да ги е*аааааааааааааа!

Link to comment
Share on other sites

Баси зора майна...няма меки, няма твърди, няма нови и стари гуми ама и....изпревания няма. Бътън сигурно намрази Сена :)

 

Абе да го *** и състезанието. Хем го гледам, хем нищо не успях да хвана. От къде в болида на Кими се появи тая скорост в КРАЯ на състезанието? И къде изчезна всичката скорост в болида на Грожан? Какво направиха с Бътън? Хубаво се опитаха с високо темпо и повече стопове ама...тва не са 90-те и Шумахер(образно казано) :D И другото, което е...няма толкова комплекти МЕКИ гуми, че да я изпълни тая стратегия.

 

С една дума...тъпа работа...а да и къде изчезна скоростта в двете Ферарита от преди само СЕДЕМ дни?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Състезания, напревени от боксове и гуми, не от пилоти, не от изпреварвания. Тоя спорт на нищо не мяса вече... :pirate

Link to comment
Share on other sites

Състезания, напревени от боксове и гуми, не от пилоти, не от изпреварвания. Тоя спорт на нищо не мяса вече... :pirate

 

Боксовете са част от играта, това че болидите и правилата са тъпи...ние не сме виновни

 

 

Любимото ми изпреварване. Пистата е същата като сега. С тая разлика, че състезанието не се кара на PS3

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид, че не се кара, а се правят стратегии. Това да не е няк'ва игра, уееее... Не се състезават пилоти, а стратегии и гуми. Изпреварва се през бокса, не на пистата, правят някакви малоумни планове за 86498674 влизания в бокса, все едно и първи да си, можеш да направиш преднина от 3 минути. Супер шиб*но. Особено днес нарежданията от бокса на Mclaren си нае*аха Бътън. Вярно, и малкото Сена го изпоти, ама направо си го таковаха отзад тия малоумници.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

да еВа макя му...3 десети още и Фетел щеше да глътне водичка :(

 

Имам предвид, че не се кара, а се правят стратегии. Това да не е няк'ва игра, уееее... Изпреварва се през бокса, не на пистата, правят някакви малоумни планове за 86498674 влизания в бокса, все едно и първи да си, можеш да направиш преднина от 3 минути. Супер шиб*но. Особено днес нарежданията от бокса на Mclaren си нае*аха Бътън. Вярно, и малкото Сена го изпоти, ама направо си го таковаха отзад тия малоумници.

 

което си е идеално ако питаш мен...като за втори пилот в отбора пак бая напред се класира :(

Link to comment
Share on other sites

Не помня да съм те питала. Не съм съгласна, че е втори пилот.

Е, поне не видях Фетел на подиум и се радвам.

Link to comment
Share on other sites

Състезанието беше идеално, предвид факта, че Фераритата не вървяха на тая писта. Алонсо дръпна още 10 точки напред в класирането, което е супер. Яд ме е за Кими, че не можа да изпревари мангала. Фетел се видя че е палячо, няма какво да го коментирам него.

 

П.С. Бътън си е точно втори пилот.

Link to comment
Share on other sites

Ех как ме е яд за Кими и тоя път не грабна победата. Скоро обаче и това ще стане ако не обърква така квалификациите до сега щеше да е първи.

 

 

Фетел се видя че е палячо, няма какво да го коментирам него.

 

П.С. Бътън си е точно втори пилот.

 

Напълно съм съгласен за Фетел. Той си е пилот тип Вилньов.

 

За Бътън не съм съгласен. Много добре си кара, както мангала има слаби състезания така прецакаха днес Бътън със стратегията.

Link to comment
Share on other sites

Бътън си е точно втори пилот.

От миналия сезон не е. Има своите лигавения, обаче е по-постоянен и кара по-добре от мангала. Отделен е фактът, че Хамчо го бутат отзад и го дърпат отпред. Образно казано. Пък за буквалното, не знам. Никол ще каже какво му бута.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Не помня да съм те питала. Не съм съгласна, че е втори пилот.

Е, поне не видях Фетел на подиум и се радвам.

 

не помня това да ми е пречело...или пък да ми е пукало :D. А дано да си права, че не е втори пилот...ама надали. Дори Мкл не са толкова тъпи. :D :D. Сигурно за това Хамилтън получи и по-хубава стратегия :D

 

 

Състезанието беше идеално, предвид факта, че Фераритата не вървяха на тая писта. Алонсо дръпна още 10 точки напред в класирането, което е супер. Яд ме е за Кими, че не можа да изпревари мангала. Фетел се видя че е палячо, няма какво да го коментирам него.

 

П.С. Бътън си е точно втори пилот.

 

А Бътън, че не може да изпревари сумати време Уилямса със стари твърди гуми, а той беше с меки?

 

Ех как ме е яд за Кими и тоя път не грабна победата. Скоро обаче и това ще стане ако не обърква така квалификациите до сега щеше да е първи.

 

 

Напълно съм съгласен за Фетел. Той си е пилот тип Вилньов.

 

За Бътън не съм съгласен. Много добре си кара, както мангала има слаби състезания така прецакаха днес Бътън със стратегията.

Стига с тия глупости. Вилньов и Фетел нямат място в едно изречение. Фетел все пак победи всички останали без 3-те най-бързи болида. Излъга и Бътън и Уебър и Алонсо

 

От миналия сезон не е. Има своите лигавения, обаче е по-постоянен и кара по-добре от мангала. Отделен е фактът, че Хамчо го бутат отзад и го дърпат отпред. Образно казано. Пък за буквалното, не знам. Никол ще каже какво му бута.

 

Тоя сезон особено......... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Стига с тия глупости. Вилньов и Фетел нямат място в едно изречение. Фетел все пак победи всички останали без 3-те най-бързи болида. Излъга и Бътън и Уебър и Алонсо

 

Баш в едно изречение са си щото са еднакви. От 1-ви 1-ви само могат.

Link to comment
Share on other sites

Баш в едно изречение са си щото са еднакви. От 1-ви 1-ви само могат.

 

Само дето рязко забрави, че миналия сезон И УЕБЪР имаше СЪЩАТА кола, но не направи НИЩО с нея. Сещаш ли се за тънката разлика? Фетел показа класа още като беше в СТР, не случайно той, а не Уебър е двукратен СШ. Щом от тима са решили да подкрепят него(колкото и да го отричат) значи има защо. Човека им се отплати. А Вилньов всичко на всичко има два сезона. 96 и 97 и през двата разполага с най-хубавата кола. След това има едно голямо НИЩО. Вилньов вече и бившите му шефове не го помня, а Фетел го знаят и малките деца, заради това, което направи миналия сезон.

 

На тая писта с тия болиди...да не би да си очаквал хипер много изпреварвания?

Link to comment
Share on other sites

Много интересно, кой ще замени Маса догодина. Сега четох че Ферари искали отново Кими, само където силно се съмнявам Кими да иска във Ферари.

Link to comment
Share on other sites

Отново много интересно и динамично състезание.

 

Най-хубавото в него бе факта, че бордюрът Сена изнесе Градинаря. laughing1.gif

 

Най-лошото разбира се е мангалската победа, която обаче бе заслужена. Явно са пипани Макларъните и то добре са пипани, това се видя още на старта. Впоследствие обаче Женшена пак се спъна. Бясен съм заради тъпанарските технически проблеми при Кими и при Фетел. Единият не му стигна малко да победи, а другият бе принуден да изгуби страшно много време зад полуспрелия Бутон. Поздравления и адмирации за отбора на Ред Бул, които си позволиха един много смел експеримент в това състезание. Ако не беше изгубеното време зад сивата гургулица, финалът можеше да е много интересен.

 

Пастор Малдонадо е крайно време да бъде изгонен от този спорт и да му се отнеме шофьорската книжка за срок от минимум три години, като всяка година трябва да минава проверочен.

 

Не съм вярвал, че някога ще го кажа, но откровено съжалявам Клюна. Не че ми пука за него, ама умишлено да му правеха саботажи, по-малко проблеми щеше да има. Такова чудо не съм виждал и в най-незабележимите отбори във Ф1...

 

Фераритата тая седмица почти не ги даваха по телевизията... biggrin1.gif

 

Момчил Манчев - топ кретенът на Филм+, Петър Василев за Ф1... От тази неделя омам ново име за него - NCD (Nigga's Cum Dumpster). Няма такъв отпадък просто! Ако може потните кайсии на Хамилтън ще оближе както са подгряти в костюма... Яд ме е за това другото момче, защото е в пъти по-добър от тоя боклук, а не успява милият да говори по време на предаването...

 

П.С. Бътън си е точно втори пилот.

 

И си го знае момчето още от първия ден в тоя отбор....

Link to comment
Share on other sites

Пастор Малдонадо е крайно време да бъде изгонен от този спорт и да му се отнеме шофьорската книжка за срок от минимум три години, като всяка година трябва да минава проверочен.

Коя категория дават за пилотиране на болид от F1? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...