Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Грожан:Четири обиколки преди края обаче се оказа, че има възможност за изкачване нагоре. Гумите на Алонсо „сдадоха багажа".

„Фернандо изведнъж започна да губи много време и бе уязвим. Атакувах го и станах втори. Какъв щур финал! Мислех, че мога да постигна максимум четвърто или пето място. Екипът свърши чудесна работа. Колата пък се държа чудесно с тези гуми. Знаехме, че ако е по-топло ще е добре за нас. Чудесно е да се кача за втори път през този сезон на подиума."

 

Жалко, много жалко за Алонсо, добре поне, че не се срина с 10 места като Кими.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още като решиха да останат(в последствие само Алонсо остана) усетих, че почват да дърпат късата клечка. В интерес на истината и пилота има пръст в избора на стратегията.........

 

По някое време успях да хвана, че Хамилтън питаше дали са сигурни, че някой не е със стратегия с 1 стоп.....

 

Едната година на тая писта не им стигат гумите, другата остават артък. :D :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Планират филм за Жил Вилньов

12.06.2012 , Й. Севов, снимка: Ферари, Gettyimages Shell | 0 коментара

След успеха на документалната лента „Сена", филмите за Формула 1 преживяват истински бум. Два от тях ще излязат съвсем скоро на голям екран: първият „Ръш" ще представи противопоставянето между Ники Лауда и Джеймс Хънт през 1976 г., а вторият ще покаже приятелството между Джеки Стюърт и Франсоа Север.

 

Сега покрай Гран при на Канада излязоха информации, че ще бъде заснет филм за живота на Жил Вилньов. Многосерийният филм ще проследи целия път на канадския пилот на Ферари до неговата смърт и ще бъде продуциран от канадската фирма Multiple Media Entertainment. Общата продължителност се очаква да е между 8 и 10 часа.

 

Тва ше се гледа

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollobg.com//files/upload/98e10f0bf01028772c76dfdbad1d8255c67c1627.pdf

 

Обмислям да присъствам на ГП на Унгария. Някой може ли да ми разгадае ценовата листа? Искам хубаво място за петък, събота и неделя. Кой пакет го включва?

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollobg.com//files/upload/98e10f0bf01028772c76dfdbad1d8255c67c1627.pdf

 

Обмислям да присъствам на ГП на Унгария. Някой може ли да ми разгадае ценовата листа? Искам хубаво място за петък, събота и неделя. Кой пакет го включва?

 

можем: http://www.formula1.com/races/in_detail/hungary_874/circuit_diagram.html

 

Избери си.

 

Аз бих гледал на: Silver 1, 2, 3, 8 и Gold 4. Друг е въпроса, че първата ми ГП на живо(когато и да е това) ще е на МОНЦА :D

 

едит: пия КАМЕНИЦА :D

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

можем: http://www.formula1.com/races/in_detail/hungary_874/circuit_diagram.html

 

 

 

едит: пия КАМЕНИЦА :D

 

Аз пия Загорка, но ще се разберем :D Ако не стане някой сакатлък и отида, ще ти донеса някаква унгарска бира :beer:

 

 

edit1: Как ще ми излезне по-евтино, да ползвам туристическа агенция заедно с резервация на хотел или да се кача а автобуса и да си намеря на място хотел или хостел?

 

edit2: Няма ли желаещи да се съберем и да пътуваме до там с кола?

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, верно ли си помисли, че ще чета на нЕкви малоумници тъпотиите? Знаеш ли колко студено Шуменско има около мене? laughing1.gif

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, верно ли си помисли, че ще чета на нЕкви малоумници тъпотиите? Знаеш ли колко студено Шуменско има около мене? laughing1.gif

 

"Малоумника" беше СОБСТВЕНИК на отбор. ;)

 

Друго интересно мнение е на Жак Вилньов. Много съм съгласен с него. Чудя се само как Мими Резилконен не е бил бит и ебан по време на ГП на Монако от механиците му...защо - можете да прочетете и сами ;)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам за какво всички се нахвърлиха в/у доставчика на гумите, при положение, че на тях им е било наредено да правят такива гуми. Те си казаха че могат да направят гуми дето издържат и 2 състезания. Вината е тези, които определят правилата и насоката в развитието на спорта. Те са за ебане. Дали ще са Пирели, Мишлен или Барум :confused , гумите щяха пак да са същия кенеФ. Но това нещо е факт и първият и последният пилот на грида използват еднакви гуми.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Ама Стефче на теб както са ти интересни (защото ти изнася), за мен са отпадъци. beer.gif

 

На тоя сладоледен миндил са му направили 6 варианта на кормилната уредба. Сериозно се е оплаквал точно преди Монако. Механиците НЕ СПЯТ, за да му направят новата, която той е искал и преди състезанието е казал, с лека ръка, че няма да я ползва - ФАКТ. Вилньов е НИКАКЪВ пилот. Но е адски прав и за гумите и за Мими. Познай дали за Грожан е имало 6 варианта и дали французина се е оплаквал :blush:

Почти съм сигурен, че дори не знаеш как е първото име на г-н Минарди...Мога да ти покажа още 10 такива мнения, от 10 различни отбора от 10 различни пилота от 10 различни тим шефа....ама няма :D

 

Не разбирам за какво всички се нахвърлиха в/у доставчика на гумите, при положение, че на тях им е било наредено да правят такива гуми. Те си казаха че могат да направят гуми дето издържат и 2 състезания. Вината е тези, които определят правилата и насоката в развитието на спорта. Те са за ебане. Дали ще са Пирели, Мишлен или Барум :confused , гумите щяха пак да са същия кенеФ. Но това нещо е факт и първият и последният пилот на грида използват еднакви гуми.

Точно така. Въпроса е, че гумите са решаващ фактор. Не просто консуматив. В момента тяхната работа е най-важна. Щом има толкова много различни победители(никога до сега не е било така). А когато едната кола печели, а другата е затворена с обиколка...значи има нещо много сбъркано.

 

Още по-зле ще става...обаче тоя път съвсем сериозно се заричам, че приемат ли последните ограничения - официално спирам да си губя времето с този спорт, ако ще 10 Ферарита да има на първите 10 места.

 

Мими к'во?!

19401576134465748021339769425GF4Bn6JO4p5811C4EDD5_s.JPG

Най-хубавото нещо е, че това гнусно леке го изритаха като пУмЯр от Ферари. Тути финито. Няма го, край, конец. Не ме интересува от тук на татък. Да си носи каръка, мързела и капризите...където иска.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

На тоя сладоледен миндил са му направили 6 варианта на кормилната уредба. Сериозно се е оплаквал точно преди Монако. Механиците НЕ СПЯТ, за да му направят новата, която той е искал и преди състезанието е казал, с лека ръка, че няма да я ползва - ФАКТ. Вилньов е НИКАКЪВ пилот. Но е адски прав и за гумите и за Мими. Познай дали за Грожан е имало 6 варианта и дали французина се е оплаквал :blush:

Почти съм сигурен, че дори не знаеш как е първото име на г-н Минарди...Мога да ти покажа още 10 такива мнения, от 10 различни отбора от 10 различни пилота от 10 различни тим шефа....ама няма :D

 

 

Най-хубавото нещо е, че това гнусно леке го изритаха като пУмЯр от Ферари. Тути финито. Няма го, край, конец. Не ме интересува от тук на татък. Да си носи каръка, мързела и капризите...където иска.

 

И какво от това??? Какво те интересува тебе какво става в бокса на Рено, кой с какво кара, какво прави, кога го прави и дали го ползва? Кой си ти да даваш оценки на действия и бездействия на екипа на Рено??? Нещо част от отбора ли си? Да не знаеш нещо, дето ние не го знаем? И какво ме интересуват разни мнения, които публикуваш от 3 месеца тук без цел и посока и повтарят едно и също - ГУМИ, ГУМИ, ГУМИ. Очевадното е казано вече 2352346234 пъти и повтарянето му нищо не променя.

 

От Ферари освободиха Кими срещу ОГРОМНА сума пари, за което съм сигурен че той още се усмихва. И то за да спазят условията на Сантандер. Понеже са изключително умни тия тъпанари, нека си стискат Градинаря ако искат и догодина и пак да карат с един пилот. Хак да им е. И още 5 години без титла съм им пожелал.

Link to comment
Share on other sites

 

Понеже са изключително умни тия тъпанари, нека си стискат Градинаря ако искат и догодина и пак да карат с един пилот. Хак да им е. И още 5 години без титла съм им пожелал.

 

Ти пък, що така злобно :confused Този сезон Ферари заслужават адмирации за прогреса, който направиха, секунда и половина е много както и да погледнеш, а и Алонсо изстисква всичко възможно от всяко състезание, с изключение на Канада където тотално му объркаха стратегията. Ферари в момента прогресират най-много от всички отбори и колкото и да не ми се иска, очаквам яка битка с Ред Бул за пилотската титла.

 

Ето нещо интересно и за Маса - My link Явно това момче, както и феновете му си повярваха прекалено много след като кара прилично едно състезание :lol:

Link to comment
Share on other sites

И какво от това??? Какво те интересува тебе какво става в бокса на Рено, кой с какво кара, какво прави, кога го прави и дали го ползва? Кой си ти да даваш оценки на действия и бездействия на екипа на Рено??? Нещо част от отбора ли си? Да не знаеш нещо, дето ние не го знаем? И какво ме интересуват разни мнения, които публикуваш от 3 месеца тук без цел и посока и повтарят едно и също - ГУМИ, ГУМИ, ГУМИ. Очевадното е казано вече 2352346234 пъти и повтарянето му нищо не променя.

 

От Ферари освободиха Кими срещу ОГРОМНА сума пари, за което съм сигурен че той още се усмихва. И то за да спазят условията на Сантандер. Понеже са изключително умни тия тъпанари, нека си стискат Градинаря ако искат и догодина и пак да карат с един пилот. Хак да им е. И още 5 години без титла съм им пожелал.

 

Винаги :D

 

А когато си казал, че искаш някакви промени и когато някой НЕ спи, за да ти угоди...обикновено правиш усилие ПОНЕ да тестваш. За това тоя боклук никога повече няма да види хубавия край на медала. За малко И от Ситроен да го изритат...Кими е БОКЛУК. Може задника на маркиза да целува, че го НАЕ и, че спечели едничката си титла във Ф1

 

Ти пък, що така злобно :confused Този сезон Ферари заслужават адмирации за прогреса, който направиха, секунда и половина е много както и да погледнеш, а и Алонсо изстисква всичко възможно от всяко състезание, с изключение на Канада където тотално му объркаха стратегията. Ферари в момента прогресират най-много от всички отбори и колкото и да не ми се иска, очаквам яка битка с Ред Бул за пилотската титла.

 

Ето нещо интересно и за Маса - My link Явно това момче, както и феновете му си повярваха прекалено много след като кара прилично едно състезание :lol:

 

Аз бях бесен в началото на Ф2012, а те в хода на сезона се научиха как да я ползват(+ правилно работещи ъпгрейди).

 

А ако може Раптора като по вещ да ни обясни дали Бътън забрави да кара след първите две състезания от ТОЗИ сезон. Или защо най-бързия болид(тоя на Мкл, не си мисли, че е отбор черешка) има коренно различно представяне на двете си коли. Което мен лично ме кефи де. Същото се случва и във Ферари. И до някъде в Мерцедес.

 

@XMD, Шумахер не знам дали е стар, но определено НЕ е Плейстейшън пилот. Просто неговато ЕПОХА отмина. Сега е ерата на Солидуъркс, врачките и тъмната страна.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

 

 

@XMD, Шумахер не знам дали е стар, но определено НЕ е Плейстейшън пилот. Просто неговото ЕПОХА отмина. Сега е ерата на Солидуъркс, врачките и тъмната страна.

 

А ве има истина в думите ти, особено за ерата на Солидуъркс и прочие. Шуми няма проблем с карането, а с постоянно развалящият му се болид, може и умишлено да го саботират, знае ли човек? Кими за разлика от него, явно среща с проблеми по-изкуственото управление на колата и оттам различните варианти за кормилната рейка.

И стига с тоя отбор черешка :angry: Чудно ми е какво трябва да направят, че да покажеш малко уважение към успехите им :laughing:

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

А ве има истина в думите ти, особено за ерата на Солидуъркс и прочие. Шуми няма проблем с карането, а с постоянно развалящият му се болид, може и умишлено да го саботират, знае ли човек? Кими за разлика от него, явно среща с проблеми по-изкуственото управление на колата и оттам различните варианти за кормилната рейка.

И стига с тоя отбор черешка :angry: Чудно ми е какво трябва да направят, че да покажеш малко уважение към успехите им :laughing:

 

ако ще да се обърнат от към хастара...за мен винаги ще са отбор черешка....нещо преходно в историята на Ф1 ;) Няма нещо по-сладко от това да победиш Мкл и Уилямс...само, че не в тоя изкуствен стил(последните да станат първи) щото на дЕдо Бърни му се гледа WWE ;)

 

едит: Какво ли не бих дал да видя Нико, Фетел, Хамилтън...че дори и Алонсо във Ферарито от 96-та година срещу Уилямса на Жак и Хил(чудовищна разлика)

 

БраунГП помниш ли ги? :D...

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ако ще да се обърнат от към хастара...за мен винаги ще са отбор черешка....нещо преходно в историята на Ф1 ;) Няма нещо по-сладко от това да победиш Мкл и Уилямс...само, че не в тоя изкуствен стил(последните да станат първи) щото на дЕдо Бърни му се гледа WWE ;)

 

едит: Какво ли не бих дал да видя Нико, Фетел, Хамилтън...че дори и Алонсо във Ферарито от 96-та година срещу Уилямса на Жак и Хил(чудовищна разлика)

 

БраунГП помниш ли ги? :D...

 

Ред Бул карат осма година в Ф1, изобщо не може да се сравняват с БраунГП, Спайкър и прочие. Ясно е, че нямат дългогодишната история на Ферари, Макларън и Уилямс. Като гледам, в Ф1 още дълги години ще фигурира отбора, дано все да продължава да радва феновете си.

Link to comment
Share on other sites

Ред Бул карат осма година в Ф1, изобщо не може да се сравняват с БраунГП, Спайкър и прочие. Ясно е, че нямат дългогодишната история на Ферари, Макларън и Уилямс. Като гледам, в Ф1 още дълги години ще фигурира отбора, дано все да продължава да радва феновете си.

 

Сполай ви. Ако наистина останат само 4 мотора за цял сезон и само 1 смяна на предавателните отношения на сезон(+ досегашните шитни), ще пиша на дядо Коледа, че искам Ферари, Уилямс и Мкл да напуснат този "спорт" и окончателно да си гледам Кечмания...там поне чат-пат се появяват цици :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...