Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Коментарът ми за състезанието - ХАХАХАХАХА :bowdown:

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Ей така се прави шампион - всяко състезание все с по нещичко ще се помогне...

 

Еми време беше да го накажат, малко се беше превъзнесъл като мангала в началото на кариерата му. Правилата са за всички, като не ги знае и не ги спазва да се спасява. Незнаел къде бил Бътън?!?!?! Що за шампион като незнае къде му е конкурента, има огледала, а и преди това на излизането от бокса Бътън му сипа :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Аз на масата казах, че ще му дадат 20 секунди :D

 

Тея тъпанари от филм+ казаха, че всичко било приключило и нямало да има наказание за Фетел. Но пък ясно се видя, че нарушение имаше, така че наказанието е напълно резонно. С наказание, без наказание, Ферари спечелиха състезанието :) Така де , Алонсо спечели състезанието, Маса пак беше някъде около Маруся и там какви още подвижни шикани имаше. Бътън показа, че го може, но той го може на някои писти само и това не е нещо ново. Мангала отпадна. Бе яко състезние.

Link to comment
Share on other sites

Никой не оспорва наказанието на Фетел. Има си правилник, който важи за всички...принципно :rolleyes: А за Лимона - получи му се състезанието и добре, че е той, защото ще загубум един много голям фен на Ф1 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Съдиите в Германия наказаха Фетел

Честито на печелившите!

 

очакваше се.

 

Ей така се прави шампион - всяко състезание все с по нещичко ще се помогне...

 

мда :D

 

Коментарът ми за състезанието - ХАХАХАХАХА :bowdown:

 

кое му беше смешното

 

Еми време беше да го накажат, малко се беше превъзнесъл като мангала в началото на кариерата му. Правилата са за всички, като не ги знае и не ги спазва да се спасява. Незнаел къде бил Бътън?!?!?! Що за шампион като незнае къде му е конкурента, има огледала, а и преди това на излизането от бокса Бътън му сипа :laughing1:

 

Много силен тоз Бътън бре...Но добре се получи, че гумите му превъртяха, та да мине Фетел извън пистата и...Алонсо най-печеливш от ситуацията :D

 

Тея тъпанари от филм+ казаха, че всичко било приключило и нямало да има наказание за Фетел. Но пък ясно се видя, че нарушение имаше, така че наказанието е напълно резонно. С наказание, без наказание, Ферари спечелиха състезанието :) Така де , Алонсо спечели състезанието, Маса пак беше някъде около Маруся и там какви още подвижни шикани имаше. Бътън показа, че го може, но той го може на някои писти само и това не е нещо ново. Мангала отпадна. Бе яко състезние.

 

Май и двамата не сме чули правилно :D. Поне така ми каза трети човек като говорихме за точно тая ситуация

 

„Надявах се комисарите да вземат адекватно решение", заяви от своя страна Кристиян Хорнер. „Според мен обаче решението им е прекалено строго. Себастиян бе до своя конкурент в завоя. Дженсън се плъзна и не остави достатъчно място на нашето момче. Нямаше как да се изпари във въздуха."

 

За съжаление Хорнер е прав, но....все тая :D Може би Фетел трябваше да върне позицията и да го надупи на следващия завой...ама по-добре така де :D

Link to comment
Share on other sites

Тея тъпанари от филм+ казаха, че всичко било приключило и нямало да има наказание за Фетел.

Те не са наясно със случващото се в момента на надпреварата. Искаш прекалено много от тях. Не могат да се надскочат и да искат. Този гологлавия... ако беше до мен... на всяка негова дума щях да го удрям с бухалката по главата, барем се усети поне да млъкне. Рядко се случва един човек да говори неспирно 2 часа и едно вярно нещо да не каже.

===========

 

Ферари почнаха на правят нещата най-сетне... след сезон и половина. Да видим следващия старт и 1-я през август. Ако наистина са почнали да си оправят бакиите... няма кой да ги спре.

Изкефих се на закачките на Альонсио към преследвача си. Намаля темпото (симулира) уж има проблеми и като му влезе в ДРС зоната настъпва кошницата. Такава гаргара рядко се вижда. Шуми направо ги мачкаше и нямаше интрига.

Edited by future
Link to comment
Share on other sites

Толкова са прости тея от Ферари, че заменили Алонсо за Кими... Тъпаци!

 

Естествено, че са тъпаци. "Колосалните" постижения на Градинаря го доказват всеки път. laughing1.gif

 

====================================

 

Страхотна неделя си изкарахме! Аз лично съм много доволен. Идеално отпадане на Циганина - най-хубавото нещо в състезанието.

 

Между другото както и споменах вчера - Кими мина мангала по точки - класика tounge.gif

 

Алонсо отново се справи отлично и мога спокойно да кажа, че заслужава да е шампион тази година.

 

Между другото, компанията, усетихте ли как ми направихте бомба? biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

Естествено, че са тъпаци. "Колосалните" постижения на Градинаря го доказват всеки път. laughing1.gif

 

Така-така, с градинаря щяха да си правят компания около 16-тата позиция.

Link to comment
Share on other sites

Ние за това си тръгнахме толкова набързо набързо... :lol:

 

Ще се глобяваме ми се струва... ninja.gif

 

Така-така, с градинаря щяха да си правят компания около 16-тата позиция.

 

Така като гледам какво прави с Лотуса, по-скоро с Алонсо щяха да са на подиума, ама карай - не разбираш какво ти казвам явно.

Link to comment
Share on other sites

Ще се глобяваме ми се струва... ninja.gif

 

 

Той Иван толкова беше на зор, че забравихме за тая работа... :laughing: Отделно дребния трябваше да е оправил нещата още рано-рано, ама явно нещо беше разочарован от Циганина :rolleyes: Ще има реванш следващия път ;)

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам какво прави с Лотуса, по-скоро с Алонсо щяха да са на подиума, ама карай - не разбираш какво ти казвам явно.

Лотуса си е един много добър болид. По скорост не отстъпва на МКЛ и Ферари, а и пази гумите по-добре от тях. Друг е въпросът, че стратезите не знаят къде се намират и какво да правят.

Link to comment
Share on other sites

Ще се глобяваме ми се струва... ninja.gif

 

 

 

Така като гледам какво прави с Лотуса, по-скоро с Алонсо щяха да са на подиума, ама карай - не разбираш какво ти казвам явно.

 

Най-много харесвам едно нещо в Кими....това, че го няма във Ферари, Фиат, Алфа, Мазерати, Италия...тути финито, баста, край. Ферари му даде нещо, което той за емнайсе гОдин в Мкл не успя да разбере какво е....а Лотус, е те не ми се коментират. :blush: След една година може и Роза да се казват :D

 

 

едит: Бътън казва, че не е имал гуми на края....това само прави медеца по-голям за мен и к***ето по-голямо за ония черешки питбул ли бяха, кви бяха :D :D

Link to comment
Share on other sites

Някой да му спре водката на тоз човек, то не бяха падания от яхти то не беше чудо. Сега едно заграждение му попречи :)

 

557086_396069257120091_1902498259_n.jpg

Edited by vinyl_master
Link to comment
Share on other sites

На мангала ако така му върви утре колата не виждам кой ще го спре. Направо лети.

 

Фетел пак гледа като наакано детенце. Толкова да ми е забавен :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

На мангала ако така му върви утре колата не виждам кой ще го спре. Направо лети.

 

Фетел пак гледа като наакано детенце. Толкова да ми е забавен :laughing1:

 

Да, Фетел пак беше изненадан хаха. Мангала му върви колата, но мисля ще има сериозен проблем на старта с Грожан. Пък и състезанието не е като квала :) Не мисля, че манго ще направи нещо утре.

Link to comment
Share on other sites

Както казах на Руми одеве, утре Грозен и Циганина се помилат на старта и гледаме състезанието спокойно!

 

На Фетел мое 'му разклатите кайсиите леко така... хахаха

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...