Jump to content
BulForum.com

Вот на Доверие


sMARTBomber

Recommended Posts

Дано професора го бие,което е малко вероятно! :wacko: И той се излага!

 

 

ха познайте кои стана победител?

за 9 пореден път орлин горанов

честито!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply
Еми,ако си спомняш, Сашо Снегорина беше доста време най-харесван, така че Орлин Горанов ли няма да е?

Еми Орлин е много добър и известен певец сред по-възрастните (хората между 30 - 60 години).

Аз съм забялазал , че някой като спечели един път , дори и ако не е известен, след това всяка седмица води във вота. Доста хора така са били.

Добър певец е, но беше залязваща звезда. Можеш ли да се сетиш за 9-10 негови песни. Аз лично на Лили Иванова тръдно ще ги докарам до 10, а за Орлин да не говорим. А сашо Снегорина мен ме кефеше - човек от народа, умен, скромен,.... Орлин Горанов не ми е особенно симпатичен.

А това, че винаги първия от миналата седмица има висок вот е вярно. Явно разни хора гласуват ей така и, за да не сбъркат ;) го правят на xx51(1051 ли беше :confused ).

Link to comment
Share on other sites

ха познайте кои стана победител?

за 9 пореден път орлин горанов

честито!

 

Мани го тоя ве писна ми да му гледам грозната физиономия , всеки път когато нацела Вот на доверие тоя се хили мазно мазно ...

Link to comment
Share on other sites

Мани го тоя ве писна ми да му гледам грозната физиономия , всеки път когато нацела Вот на доверие тоя се хили мазно мазно ...

 

Да бе и аз това забелявах.Особено на финалите като го представя Гарелов и прави някакви супер гадни движения ,при което аз падам от стола. :bgrin:

И все пак тоя човек разби всякакви рекорди...за 2 месеца и вече 2 седмици тоя човек спечели около 60 000-70 000 лева(средно по 6.5 хил. лв на седмица) :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Извинете ме че се намесвам в темата, но снощи случайно гледах "разпита" на участниците....

 

Дали някой друг забеляза как кметската щерка си скръсти краченцата и си вдигна полата и се видяха гащичките й?

 

Продуцираме нов Първичен инстинкт ли ????

 

Все си мисля че това можеха да го изрежат - не че не ми допадна но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Добър певец е, но беше залязваща звезда. Можеш ли да се сетиш за 9-10 негови песни. Аз лично на Лили Иванова тръдно ще ги докарам до 10, а за Орлин да не говорим. А сашо Снегорина мен ме кефеше - човек от народа, умен, скромен,.... Орлин Горанов не ми е особенно симпатичен.

А това, че винаги първия от миналата седмица има висок вот е вярно. Явно разни хора гласуват ей така и, за да не сбъркат  ;) го правят на xx51(1051 ли беше :confused ).

 

Еми аз казах хората между 30-60 години. А аз съм между 10-20 :P . Ама се сещам само за 4 негови песни...

Извинете ме че се намесвам в темата, но снощи случайно гледах "разпита" на участниците....

 

Дали някой друг забеляза как кметската щерка си скръсти краченцата и си вдигна полата и се видяха гащичките й?

 

Продуцираме нов Първичен инстинкт ли ????

 

Все си мисля че това можеха да го изрежат - не че не ми допадна но все пак...

Хах. Верно. Според мен нарочно са го оставили.

Btw, сега като пиша този пост гледам по новините за представите на Орлин в Вот на Доверие :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще кажете ли кои са новите му съшерници, че аз само финала гледах и го спрях! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме кефи! :punk

 

Човека е супер интелигентен!Гледайте го,че на секи въпрос отговаря! Бати коча!

 

А пък за това,че си е провалил живота - не мисля!

 

50 000 лв сигурно е взел вече от там :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме кефи!  :punk

 

Човека е супер интелигентен!Гледайте го,че на секи въпрос отговаря! Бати коча!

 

А пък за това,че си е провалил живота - не мисля!

 

50 000 лв сигурно е взел вече от там  :lol:

Мисля, че след 8та му победа казаха, че е взел приблизително 70 000лв. до тук. Смятай след 10тата или там която му се пада за какво става въпрос ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми след като след 8-мата победа 70 000 лева :wacko: , значи сега някъде около 82 000-83 000 лева е взел ;). И това за няма и 3 месеца. :blink: Може би само Здравко взе повече за толкова време :huh: . Обаче днес игра супер феърплеър-ски :unsure: (ако има такава дума :D ). Защото можеше поне 3 пъти да касира :) и да спечели :pirate , но той продължаваше да играе :unsure: и да дава шанс на Ива , но тя пък не се възползва :lol:

Link to comment
Share on other sites

ПОБЕДИХА ОРЛИН ГОРАНОВ :woot :blink: :blink: :blink: :huh: :confused :wacko: :wir :wir :wacko: :blink: :woot :woot

 

Тоя Орлин Горанов толкова да искаше да се махне от това предаване...толкова да му беше писнало.. :bgrin: :bgrin:

Мен лично пичката ме кефи :wub: В Четвъртък беше суперррррр :love

Link to comment
Share on other sites

ПОБЕДИХА ОРЛИН ГОРАНОВ 

хахахаха, на мен орлин ми омръзна и съм много доволен. одеве гледах повторението и мадамата заслужено победи. някои да знае докога ще са във ваканция :confused

Link to comment
Share on other sites

ПОБЕДИХА ОРЛИН ГОРАНОВ  :woot :blink:  :blink:  :blink:  :huh:  :confused  :wacko:  :wir  :wir  :wacko:  :blink:  :woot  :woot

 

Не го победиха... той сам се предаде. И накрая беше по-щастлив и от победителката.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли колко точно пари спечели Орлин Горанов за десетте си победи? :confused

84 хиляди и нещо. Гледала съм само едно предаване с него и тук-таме от други, но този човек много ме накефи :)

Link to comment
Share on other sites

Спечели 84,500 лева и след 10 победи той сам се предаде, така че победен не е правилно.

 

Я разкажете малко повече...как се е предал?Кой го победи?Не го гледах и представа си нямам... :bgrin:

Ма и аз не мога да повярвам!

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете малко повече...как се е предал?Кой го победи?Не го гледах и представа си нямам... :bgrin:

Ма и аз не мога да повярвам!

Еми не отговаряше на елементарни въпроси, рискуваше, макар че това беше допостимо и такива работи. И накрая се радваше много, ама това може и да е само за пред зрителите ;)

Link to comment
Share on other sites

Бтв гледах го само един път през седмицата, ма тая дето го е победила май наистина е няква умничка, щот бая кинти беше направила през седмицата.

 

Иначе не знам пича кефи, ама не ми се струва нормално толкова време само един човек да бие. Става еднообразничко, макар че аз не съм фен на предаването и го гледам много рядко след Friends, но все пак не е ли доста глупаво само един човек да бие 2 месеца и отгоре..?

Link to comment
Share on other sites

Тва предаване и то много изпростя :) един човек печели 10 пъти :blink: миналата година беше по-яко :P вкарваха некви простаци като Спенс и Кембъла :devil и те вкарваха бъзици, а ся е станало доста тъпо :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Бтв гледах го само един път през седмицата, ма тая дето го е победила май наистина е няква умничка, щот бая кинти беше направила през седмицата.

 

Умна е ама не чак толкова. Горанов принуди всички да играят за високи суми и тя извади късмет с въпросите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Голям гаф направиха днеска в предаването. Имаше въпрос: Кой от изброените спортове не е олимпийски. И трите обаче са :pirate. Приха за верен "Бодибилдинг". Преди няколко години беше признат за олимпийски спорт. Даже 2008-ма ще го има на игрите в Китай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...