Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

много ме накефи песничката за Усмивките ... хи-хи-хи хайде намерих място аз ето ви Мъртви Поети и специален поздрав за HEKTIK с песента Самотна

edit: HEKTIK е извинена за бъдещите ни срещи и е освободена по здравословни причини. Много е грозна ... мали колко е грозна !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Ейй,много беше веселяшко това с усмивките.Даже и мен ме бяха включили/котарака/.Био,благодарско за Мъртви поети,жалко,че ще свалям много време

Link to comment
Share on other sites

Това с усмивките леко изкърти мивката. Благодарско много. За частта от форума наречена К.А.Л.Е. ...ОК. Айде само че да изнамерим по-добро име. Това с аналната етика много не ми е по вкуса ако ме разбирате... ;) Мислех си по повод великата тема станала еталон в моите очи за дивотията изобщо "Романтиката или Животинския Секс?" дали не можем да се кръстим Кажи Аджеба Лубофф или Ебане? Пак става К.А.Л.Е...помислете и дайте други предложения щото и двете не стават. Аз поне се разписах.

Link to comment
Share on other sites

Красиви

Атлетични

Любящи

Ерудирани

ха-ха-ха-ха-ха варианти много ... както и при KMFDM всеки си го интерпретира както му скимне. Кървави Ануси и Лайняна Еротика !!! твърдо зад това :>

Link to comment
Share on other sites

Поздрав за всички с една...абе по-специално за Naso: Дружбата

 

Много благодаря!!! Въпреки,че сега не ми е много до усмивки (баща ми е в болница).Аз поздравявам теб,а и всички останали с Манго-Манго

Link to comment
Share on other sites

това амбициозни автоматично те изключва от списъка на организацията на чудовища на злодеи ... хи-хи-хи

Капиталистически

Анархо-

Либерален

Електорат

Link to comment
Share on other sites

Знам, че сам се изритах :)

Това Анархо-ливерален изби не само рибата, ами и червейчетата под земята :D

Клуб на Астигматиците, Ликантропите и Енергозависимите B)

Link to comment
Share on other sites

Абе К.А.Л.Е ще измислим какво да е.Айде,кога ще правим среща,че вече почнах лекции и излизам напред с материала за социални контакти с непознати от двата вида/май предимно от женския вид,филолог все пак/.А Agarvaen ще го мерна в унивеситета и може изненадващо да му се хвърля на врата :blink: ,да се сближим набързо

Link to comment
Share on other sites

ами има хора дето работят, трябва да се съобразяваме с тях малко. Савата и Аги да казват, кога и къде .. за мен най-добре събота или неделя вечер.

 

@HEKTIK baby(да се чете бабо) вземи раздвижи малко трътката и си довлечи "путката" при нас :> мали колко брутално. с една дума "Заповявай" чувствай се поканена !!!

Link to comment
Share on other sites

...ами май петък..събота..неделя...когато и да е - мисля, че няма да ми е проблем...

Link to comment
Share on other sites

На мене също ми е удобно :) Ако е петък и Нин ще може да дойде.Иначе събота и неделя тя е до 21:00. :cry

Велвет,ако някой непознат тръгне да ми скача на врата в университета,най много да го посрещна с десен прав :P Шегувам се :)

Link to comment
Share on other sites

Бе,дайте ми и на мен К.А.Л.Е,което ви седи в подписите.а петък иначе звучи добре,но нека другите да кажат.bio,с това "да се чете бабо" и другото нататък и мен може да откажеш да дойда.ХЕКТИК вече сигурно се е отказала

Link to comment
Share on other sites

ИСКАМ ПУБЛИЧНО ДА СЕ ИЗВИНЯ НА HEKTIK ЗА НАНЕСЕНИТЕ ОБИДИ. Тя с нищо не ги заслужава, просто аз имам навика да се правя на интересен на чужд гръб. Не искам да ми се прощава нищо, защото после ще ви се кача на главите.

Инак новата среща се насрочва за петък 19 часа на старото място !!!

Ако има против да се обаждат.

Link to comment
Share on other sites

Извинението беше добро...дали ще разбере наистина обаче? Ай дано.

Защо да не рабере,бе Гошо???Тя е умна,ще разбере. :) А био й е толкова на сърце,че направо не може да му се сърди. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз внасям едно предложение - да изврънкаме админите или модераторите,да се създаде members group - К.А.Л.Е. :punk Така,както има Defiance Team,що да няма и К.А.Л.Е. group ? :confused

 

Съгласни ? :woot

 

Био,ако можеш за мен да направиш стикерче със знака за експлозия?Че аз нямам време и нерви :angry: :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз внасям едно предложение - да изврънкаме админите или модераторите,да се създаде members group  -  К.А.Л.Е.  :punk  Така,както има Defiance Team,що да няма и К.А.Л.Е. group ? :confused

 

Съгласни ?  :woot

 

Био,ако можеш за мен да направиш стикерче със знака за експлозия?Че аз нямам време и нерви :angry:  :blink:  :wacko:

ще ти направя ама не знам какво е това значе на експлозия :Р

мен по-би ме накефило да съм от група Members - -, както има такава и с ++ хи-хи. Аз гласувам отрицателно за врънкане на модераторите (fuck the authority) за създаване на тим К.А.Л.Е. не искам да плаша хората, пък и ние нищо не правим освен да пиеме бира :Р хи-хи

Link to comment
Share on other sites

ще ти направя ама не знам какво е това значе на експлозия :Р

мен по-би ме накефило да съм от група Members - -, както има такава и с ++ хи-хи.

 

 

1.Ми така или иначе едрите космати гадове(админс и модс) ми секнаха детския ентусиазъм(Dreamer:"Аз съм против"),така че най-вероятно няма да се навият и за Members - - .

2.Знака за експлозия е едно полразбито ядро с разни лъчи и парчетии излитащи от него(хъх к'во онбяснение)http://www.ebsoft.de/bilder/explosiv.gif --> това е знака

3.Насо домъкни книгата,тъкмо да ти върна първата част :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...