Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Мястото за мен е без значение...освен това да сме на едно място т.е. да сме заедно. Всичко се приема от моя страна...стига да няма чалга :P

Link to comment
Share on other sites

Абе в тоя Ренегат много тясно бе дееба,ако пак сме повечко хора ще се чудим в на кой окото да си загасим цигарата.Ама ако няма други предложения-там.Това евъргрийн къде беше.че ми е познато,но пък не се сещам.

Link to comment
Share on other sites

Абе в тоя Ренегат много тясно бе дееба,ако пак сме повечко хора ще се чудим в на кой окото да си загасим цигарата.Ама ако няма други предложения-там.Това евъргрийн къде беше.че ми е познато,но пък не се сещам.

 

1.Мисуиш ли,че ше сме повече от 5-6 човека? :cry

2.Evergreen-на е до у-ще "Душо Хаджидеков" ( близо до Военна болница).

Link to comment
Share on other sites

мисля, че ще дойда....и на мен ми е все тая къде ще е

...и bio този път няма да забравя какво трябваше да ти нося...всъщност само за 2nd National се сещам де...а ти виж, диска с клиповете на NIN (ставаше въпрос за нещо цензурирано и т.н.), ако ти е под ръка мн ще му се зарадвам

 

edit: или по-скоро, нещо нецензурирано беше, нали?

Link to comment
Share on other sites

ок ще донеса Сава, бтв аз още вчера се сетих след Terrible Lie :<. Донеси някоя БГ касета да рипвам, например ТЪМНО имаш ли ?!?

Link to comment
Share on other sites

Agi,хиено,защо не се появихте бе?Сава,ми то тва новото на 2nd National Nothing,няма никакъв пънк,и много комерсиално звучене,да не са решили да пробиват на запад?А мацката,която пее има жесток глас :love

Link to comment
Share on other sites

Щото аз бях на работа. :(

И на мене ми е криво,че не можахме да дойдем,ама съдба деа....

Link to comment
Share on other sites

...velvet, ми той пънка е отживелица ;) :P :P

...обаче The Rapture е яката ралта! tnx за което!

...tnx и на bio, за NIN video weekend-a който ми спретна!

Link to comment
Share on other sites

Принципно съм много много навит само че не знам дали ще мога да дойда. Ще се разбере около 4ч. Ако искате разберете се пък аз ако успея ще дойда.

Link to comment
Share on other sites

Aз ще се опитам да дойда....нее,направо ще дойда,казвам,че ще опитам,щото днес нямам пари,но утре ще имам,,така де,почти 100% идвам

Link to comment
Share on other sites

...ами аз съжалявам много, но днес няма да мога да дойда...ако днес е петък де, че нещо се омотах

Link to comment
Share on other sites

Момчета,съжалявам,че не успях да дойда,но баба ми ме заведе у някаква нейна приятелка на гости,за да съм се видел с някакво момиченце,с което съм си играел като малък и което аз не помня/оказа се накаква ненормална мацка на 24/.Не искам да стъпвам вече там :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Утре в Найлона от 21:30 ще свири група Positively Negative-само авторски парчета-мисля,че ще ви допадне.Разправят,че са добри.Аз лично ще отида,който иска... :woot

www.niku.tk-сайта още не е готов,но мисля,че след утре ще има материал.

Лека

Link to comment
Share on other sites

оказа се накаква ненормална мацка на 24/.Не искам да стъпвам вече там :ph34r:

 

 

Хахаха велвет,ти така ще кажеш.

 

П.С. Вземи ми прати една снимка,и кажи на Хектик и тя да не скатава,щото ще правя сайт за групировката :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Утре в Найлона от 21:30 ще свири група Positively Negative-само авторски парчета-мисля,че ще ви допадне.Разправят,че са добри.Аз лично ще отида,който иска... :woot

www.niku.tk-сайта още не е готов,но мисля,че след утре ще има материал.

Лека

вход ще има ли ?!? а сестра ти ще идва ли ?:Р

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...