Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

Айде Аги,качвай,ама то сега нещо не дава да се качва,иначе аз ще кача един албум на The Distillers.bio,музикалното желание е много яко,даже има една песен,тази на Action Pact,която вече ми е любима,заради женския вокал май,много приятен глас

 

Сега пак ми хрумна-ако идем в найлона,ще направя едно дискче с всичките Мъртви поети,Кале,Виолетов генерал и прочие и може и да си ги послушаме

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

аз много се кефя на женски банди, бих ти препоръчал Vice Squad, Bikini Kill ... други в момента не ми хрумват. сега ти свалям една компилация

girlfriendwasapunk.jpg

представяща женски пънк групи от началото на 80-те.

Бикините цепят .. .имам тяхна значка !!!

bikini_kill_singles-bpic.jpg

Link to comment
Share on other sites

Филмът е качен на warez-a.Сега чакам дабъде преместен на хттп-то,та да дам линк.Иначе мога да ви дам линк само към фтп-то.

Тука е!!

Link to comment
Share on other sites

....Agarvaen брау!! :D ...супер е филмчето, само малко гадно ти става..ей така по принцип, ама нищо...

...а пък като се видим - бири, бири, бири...или каквото си избереш ;)

 

P.S. ...аз пък си намерих Ukrainians...сега ги качвам и след час ще са готови... мей би...

The Ukrainians - Kultura + Pisni Iz The Smiths ...последните 4 парчета са кавърите на Дъ Смитс и всичките са яки...

...а това ми е любимото парче...май ми харесва повече от оригинала даже...

Link to comment
Share on other sites

Абе не бещше ли филма по-дълъг или пак се бъркам?НО иначе го гледах/това качество е райско в сравнение с онова,което аз имах/ и..стана ми малко мъчно.И как завърши с Цветя от края на 80-те,тъжно,тъжно.После пак го гледах с майка ми и баща ми..и на тях им стана някак си особено.

Link to comment
Share on other sites

Вярно много си е тъжен филма.Ама многооооооо :cry

А за дължината - не знам.Толкова имаше -толкова съм свалил.

Link to comment
Share on other sites

Ей,изкъртен съм,щраках си из каналите и гледам по МТВ-Icon:The Cure :woot 10.15 Saturday night,Робърт Смит пее,леллеее адски е готино,а преди това разни банди пяха техни песни,даваха разни интервюта,щуротии.Ехххх,мамицата му,току що свърши.

 

Компилацията Мацката ми беше пънк ми хареса,доста,имаше някой адски приятни вокали,готиное.Вайс Скуад-много се дере тая мацка бе,създава ми усещането,че пее мъж от време на време.Като музика гот,но тая не ми харесва.Бикините трябва да ги преслушам,като заглавие звучат чудесно.

Аз сега трябва да се разровя из дисковете да кача няколко неща на Peaches,имах и едно парче от някакъв концерт/клип/,ако го открия ще се размажете.Ако не ще сваля някое и ще ви го предоставя.

Link to comment
Share on other sites

А кога ще запиваме?

:)

Въпрос към всички: в този сайт,където е "Директор на водопод",има и още доста неща.Да ги дърпам ли?

Link to comment
Share on other sites

еее,ми давай ги,ако искаш кажи сайта и аз да дръпна някой от нещата,да не се претоварваш :D А за запиването-аз съм готов,само да не е в събота,че съм на рожден ден.

Link to comment
Share on other sites

ok,аз започнах да свалям Ревю-концерт в Мичурин и Нова Генерация-Ледове от Еко рок фест в Русе.А може ли вече да се качва на скапаното FTP?

свалих и Нова генерация-концерт в зала Христо Ботев(08.12.1989)

Маамка му,концерта на НГ,които свалих насича много и няма звук :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мътрви Поети - Неизвестен 199Х

 

HEKTIK аре хвани се и нарисувай нещо като лого на К.А.Л.Е (за домашно)!

 

edit: хайде направо този петък да излезнем да се видим в 19 на същото място???

Link to comment
Share on other sites

Съгласно. Ще гледам и аз да дойда. Савата - няма нищо ново на Primus по магазините в Америка но изкярих нещо наистина яко - Animals Should Not Try To Act Like People. Това е CD с няколко нови песни и DVD с всички клипове + концертни + bootleg-клипове + коментари и home videos. Лудница е. Ще видя как да го изрипкаме та да го кача.

Link to comment
Share on other sites

...ами аз малко съм се объркал тогава...ето ги точните думи:

Всъщност, за да бъда по-конкретен това не е точно Primus, въпреки, че всички са експримуси. Това е нов проект на Лес Клейпуул, но както знаем няма начин да не звучи по примуски. Този човек е феномен.

...не се споменава title обаче....а това дето си го изкярил звучи внушително просто:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ок,аз ще дойда в петък със сигурност,само кажете за запиване ли става въпрос или за кротко пийване на биричка,за да се подготвя психически

 

Вече ми е ясно,ами ок тогава,бира,бира......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...