Jump to content
BulForum.com

Кале....


velvet_underground

Recommended Posts

  • Replies 663
  • Created
  • Last Reply

..bio супер - мерси! ;) ...ама точно "Мамо бе..." нещо неще да се дърпа :(

Link to comment
Share on other sites

Абе,Сава,случайно да ти се намира Директор на водопад-филмът,който е за Ревю.Че аз го бях дръпнал преди много време от някакъв сайт,но качеството беше боза и нищо не виждах.

Link to comment
Share on other sites

...ами Velvet - не, нямам го...т.е. имах го на видеокасета записан от ТВ-то, ама беше мн отдавна и знам ли в кой е сега..а линкът, който аз имах за сваляне от доста време не бачка...ама трябва да го чекваме - току виж стане:

Директор на водопад

...аз иначе исках сега да кача два клипа на Мефисто (единият е по "09.09.1985" на Воев) нооо...Can't create directory: Permission Denied :angry: ...както и с МР3 между другото...

...така че:

09.09.1985

 

No Name

 

това са клиповете...

Link to comment
Share on other sites

...ами има, ама всички са с линк към mp3.newgeneration-forever.net , където би трябвало да е и Ревю...но не бачка...

Link to comment
Share on other sites

Здрасти,приятели,нямаше ме една седмица в Пловдив и вие вече сте напреднали доста :D

@био,този клип с посеркото е потресаващ...нямам думи просто...

 

А иначе виждам,че сте се настроили на определена вълна,та реших и аз да се вклюва с един въпрос...Абе,някой слушал ли е Пятница...много страхотна руска банда...мисля,че ще намеря няколко диска тези дни и ще ги кача... :D

Link to comment
Share on other sites

Здрасти ХЕКТИК радвам се че се върна, липсваше ми :> GG Allin е чисто луд, радвам се че ти е допаднал, ще ти намеря още негови неща. (бтв той не е междуживите вече)

gravestone.jpg

Препоръчвам на всички да гледат филмчетата които Naso е препоръчал. Мога единственно да му благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Филмчетата,коитро Насо препоръча са жестоки.Адски много им се радвах,ама лошо е,че не разбирам грам руски.Май е късно да го уча вече,пък има хляб в него.

GG Allin,ей тва наистина е болно копеле,мамка му тея лайна,гнусно беше,но парчето е готино/не оная му работа или лайното,а песента :D /

А Алиса е нещо прекрасно,красиво,абе грабна ме веднага

Link to comment
Share on other sites

....вярно е...тоя проект mult.ru е най-свежото нещо, което съм виждал напоследък в нет-а...изгледах ги всичките и пак ми беше малко ;) ...

...и сега дори си дръпнах macromedia flash MX 2004 и седя и я гледам като тръба... :blink: ...май ще трябва някоя книжка да си купя...

 

P.S. ...и бтв, аз пък имам един въпрос относно Ukrainians - някой да ги е чувал, да му е попадало нещо??...украинци са...аз имам няколко тяхни песни кавъри на The Smiths и са невероятни - на украински, с бас и балалайки :wacko: ...обаче са ми на касета...пуснах ги в мулето, но може би ще станат готови другия месец :hmmm:, тъй

че ако на някой нещо - да свирка...

 

...иначе поздрав: Маша и Медведи - Без Тебя

Link to comment
Share on other sites

Ей сега дръпнах клиповете на Мефисто и са доста добри,всичко черно бяло ми харесва на мен май.Kreideiky,казвай ако има някъде и други клипове

Link to comment
Share on other sites

Естествено,че ще го сваля.Трябва да се тества качеството ;)

Междувпрочем,свали си Nargaroth. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aз младежи сега си разглеждах едни снимки и слушках Мъртви поети и ми хрумна...не съм ходил от сумати време в Найлона,та какво ще кажете да идем да запием там на някоя среща?

Link to comment
Share on other sites

ами става, аз съм навитак .. но днес и в събота не мога имам няколко излизания. неделя съм свободен.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навит за неделя.Абе Аги,ми нали ще запиваме,няма да почваме в 6 следобед,като свърши работа и айдее,почва фиестата.НО да чуем и другите

Link to comment
Share on other sites

Ази ако съм си у Плоудиу ще дойда 100. Обаче майката се прибира в понеделник и може да идем от неделя в София с бащата...ще видим. Ако не го бъде - приятно прекарване.

Link to comment
Share on other sites

Blitzkrieg over you (A Tribute To Ramones) много яка хава :Р специално за velvet, че на него не съм изпълнявал музикални желания.

@sMARTBomber мерси за transparent-ното

иначе логото може да кръсти: Bootprint across Bulgaria !!!

edit: има такива компилации .. затова ми хрумна тази идея. иначе velvet можеш да ползваш логото, няма да те съдя :Р

Link to comment
Share on other sites

Aз споделих на Хектик,че ще си правя едни тениски,а едната неше с Кале,та био,може ли да ползвам стъпката?И благодаря за песните :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да си намажа подметките с белина и да се разходя по някоя тениска.

След това пак с белина да издрапам един надпис К.А.Л.Е. :punk

 

Радуйся народе!!!В момента дърпам Директор на водопад.

И ще го кача по някое време :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...